Forum
Hey.Če želiš nasprotovati pravilom se nam pridruži.Hotela sem ustvarit temico,ki bo pomagala proti pravilom,in tukaj je;
Te motijo pravila,ko npr.ne smeš dajati nog na mizo,pometati,brisati prah in druge nadležnosti.Vem za ogromno načinov,kako prelisičiti starše glede pravil.Da pa boste res upoštevali pravila sem si izmislila odličen način kako se boste izognili prepovedanemu ali ukazanemu,pa ne boste kršili pravil !! Samo napiši mi kaj te muči,pa bom rešila tvoj problem.

Nekaj sem si že izmislila:

◇smrtno si želiš tetovažo.PA STARŠI NE DOVOLIJO !!!
Da se izogneš temu zahrbtnemu pravilo naredi tetovaži pa ne krši pravil !!!
Potrebuješ:
-1x list papirja
-1x folijo v velikosti lista(prozorno)
-čren flomaster(najbolje Alkoholni)
-voščenke za kožo(največkrat so za pust)
-ali barve za kožo(lahko ličila)
-tiskalnik(ni nujen,odvisno kako se odločiš)
-škarje
-pomočnika(lahko prijatelja,sorodnika,SAMO ODRASLEGA NE!!)
-klikni na stran in v okvirček napiši kaj želiš,klikni enter in prikazale se bodo slike
Če želiš imeti sam svoj vzorec ga nariši na list,drugače list vzami za tiskanje.
Natisni željeno sliko,če se tako odločiš.
-Ko narišeš sliko oz.jo kopiraš vzemi folijo in črn flomaster,folijo položi na list,pomembno je,da je velika kot slika ali list,vzemi črn flomaster in na folijo obriši sliko iz belega lista.Tisto,kar si obrisal s črnim flomastrom.
-Sedaj že imša šablono,za konec potrebuješ le še barve in pomočnika.Pomočnika prsi,da ti šablono drži na željeno mesto(torej kjer želiš imeti tetovažo)In pobarva izrezane dele šablone.Ko se vse posuši imaš tetovažo(ene vrste).

◇tako,sedaj imaš tetovažo(neke vrste),takoda na nek način nisi kršil pravil,pa si vseeno dobil/a prepovedanoDa se tudi sprati,zato lahko narediš več novih šablon in več tetovaž,lahko pokažeš sošolcem,ali prijateljem.
◇Opozorilo: Nihče odrasel ne sme izvedeti za to,tudi tetovažo skrivaj.Skratka:za to lahko vejo le manjši od 20 let
-potrebuješ le metlo,smetišnico pusti v kotu,NE RABIŠ JE.
-poišči tak kot,kamor starši nebi ikoli pogledali:
npr,pod posteljo,kavč ali kako luknjo.
V glavnem pometaj,ampak v tisto luknjo,posteljo ali kavč.
Bodi površen,prah lahko skrivaj pometeš,ko staršev ni zraven,ni ti treba biti povsem natančen,glavno,da je prah skrit.
◇če so starši blizu vzemi smetišnico(prazno)in se delaj kot,da je v njej prah,če te gleda smetišnico skrvaj,in potem ko prideš do koša za smeti,preprosto se delaj,da jih treseš vanj...
◇upam,da bo to delovalo.
____________________________________________________________-

Če ti je tema všeč,mi prosim napiši svoje probleme in rešila jih bom

Skrivnost je v tem,da dejansko ne boš kršil/a pravil.

A je tema dobra?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

31. avgust 2013
u82298
u82298
jaznesmem dajati na mizo nog.Kaj naj naredim?
31. avgust 2013
počaki malo,da premislim...takoj ko bo možno napišem
31. avgust 2013
u149528
u149528
js ko si enkrat sobo "pospravim" je drug dan še bl nametana kt predn sm jo pospraula.no ati mi nonstop govori da morm pospravit sobo.in dokler ni pospravljena noče it nikamor in še pogovarja se z mano noče.pa pregleda vse omare pa use če je zloženo,prah pobrisan...res pliz pomagi kj naj nardim?
31. avgust 2013
našla sem način za Asrai,bolj je kratek a mislim,da bo pomagal:

◇NOGE STRAN !!!
-imam dva načina:
1.
potrebuješ nekaj za pisat in pisalo.Ali pa si preprosto zapomni kdaj starši gledajo stran ali jih ni,če hočeš kršiti pravilo.

2.
Morda daješ noge na mizo ker jih tako podpiraš,zato predlagam,daa si najdeš stol,blazino ali kaj podobnega,da si podpiraš noge.

Upam,da bo to pmagalo sicer pa lehko pozanimaš na netu
31. avgust 2013
u149528
u149528
lahk še men odgovoriš zdaj?
31. avgust 2013
мяš. ѕραяяσω
zdej pa še zate
31. avgust 2013
malo počaki,da premislim...
31. avgust 2013
u149528
u149528
ok
31. avgust 2013
u147130
u147130
zanimiva tema
31. avgust 2013
◇ZVITOST,ZVITOST
-nisem te ravno razumela,kako jo lahko tako razmečeš?
◇če smo ZVITI lahko igrače pospraviš kam drugam,js naprimer sem enkrat lego kocko dala k plišam,pa noben ni opazu
ampak tut hrano sm skrvala.No dovolj ommeni,tebi morm pomagat,lahko jih skriješ,npr. pod posteljo(nič ne morš izgubit),ampak najbrž imaš igrač preveč,ker gremo proti pravilom lahko to storiš tako,da si ZVITA.
◇lahko pa preprosto toliko stvari spraviš drugam,daj jih v klet ali prodaj tiste,ki jih ne rabiš.Najpomembneje,da pospraviš za sabo,Če se ti ne da pojdi k temi ZVITOST.

Mislim,da je tvoj problem ta,da ko nekaj vzameš se ti ne da pospravit nazaj in soba je spet polna ali podobno imaš prevč stvari,ki ne grejo več nikamor in jih moraš pustiti na tleh ali na mizi postelji kjerkoli.No odloči se in upam,da bo pomagalo.
31. avgust 2013
u147130
u147130
js mam pa vedno med šolo razmetano sobo, med počitncami pa lepo pospravlena
31. avgust 2013
u149528
u149528
ok ubistvu mi nisi kaj preveč pomagala kr js use zmečem pod televizjo v en tak prostor kt omara in dam preko odeje in igračke plišaste pol pa neki iščem in cse spet vn dam pol je pa razmetano
31. avgust 2013
u148390
u148390
http://www.igre123.com/forum/tema/sketch-toy-tekmovanje/58244/93
oprosti za smetenje ampak a koga zanima??
31. avgust 2013
aha enako se je zgodil meni ok tako мяš. ѕραяяσω
še neki si bom zmislila:
◇ne počni tega kar si mi rano kar povedala,sobo morš pospravljat,čese ti ne da,prosi starše,da ne moreš,izmisli si kak izgovor,da ga bosta jemala resno
31. avgust 2013
če pa ti še vedno ne morm pomagat mi je žal
31. avgust 2013
u149528
u149528
sm si ogromno izgovorov izmislila ampak ne nasede temu fotr je preveč pametn
31. avgust 2013
aja,ok tko potem se bom spomnila,samo bo morda trajalo
31. avgust 2013
u149528
u149528
ok sam da se spomnš kaj apmetnga ampak da bi vsaj dans
31. avgust 2013
bom poslkusla lej sam če morš že pospravt sobo jo dej,to je del življenja,in dejo jo prou
31. avgust 2013
u136174
u136174
Rada bi šla na ritem mladosti pa mi ne dovolijo starši
31. avgust 2013
u149528
u149528
zdj me pa fotr izsiljujeje da morm pospravt in drugače mi noče it kupit čevljev zato ker jutr je šola in js nimam nč za obut.
01. september 2013
kaj je ritem mladosti mi pru povej?pa мяš. ѕραяяσω sveujem ti,da vzemi škatlo in vanjo znmeči reči za mkatere neveš kam dati in poli jo nekam skrij,drugega ti pa ne morm pomagat res sori
01. september 2013
u136174
u136174
Ammm ritem mladosti. Je en party pred kolosejem.
01. september 2013
aha ok če sm prou razumela ti ne smeš it tja?a je to podobno kot disco?
01. september 2013
u82298
u82298
cindi pomaga
01. september 2013
u82298
u82298
hvala
01. september 2013
u136174
u136174
Amm ja. Ja no podobno ja .
01. september 2013
aha ok:
◇ZABAVA,ZABAVA!!!
čist je preprosto,če je to kak disko,si ga lahko narediš sama,potrebuješ le take tvari kot so na tusti zabavi,ko npr.staršev ni doma,povabi prijatelje...
če ti tudi tako ne bo ššlo mi napiši
01. september 2013
u136174
u136174
Okej hm. Mogoče me nisi glih razumela. Jst nočem zabave doma. Jst hočem it prou na Ritem mladosti. In nevem kko nej jih prepričam
01. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg