Forum
Spet jaz ja. Zadnjič sem dobila idejo za zgodbico po enem trailerju za film in sem se odločila napisat še tretjo zgodbico xđ
dovolj mojega nakladanja
#hopeyoulikeit(:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vsako življenje se začne z rojstvom in konča z smrtjo. Tako je mislila tudi 21 letna letna Nicole. Ampak, ko doživi prometno nesrečo, se njeno življenje obrne na glavo. Nikoli več se ne postara niti za en dan. Začela je teči stran od ljudi, ki jih je imela rada. Ni hotela, da bi videli, da se ne stara več. Kasneje v 21. stoletju spozna slavnega Nialla Horana. Hotela je zbežati, a ni mogla. Zadržala jo je ljubezen do njega. Problem je, da Niall ne more živeti večno kot Nicole. Bo čas ustavil njuno ljubezen?
25. marec 2015
Ne rabm pisat drucga k to d čimprej nextej
25. marec 2015
u187514
u187514
Uau-perfekten začetek, naslovica in trailer...
vse pohvale
mislim da bo to najpopolnejša zgodba kadarkoli...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
25. marec 2015
next-nova bralka
25. marec 2015
u189657
u189657
ok...next!!!
po tvoje...prfekt kot vedno <3
25. marec 2015
Neeext! prfektno*-*
25. marec 2015
u173906
u173906
next, popolno
25. marec 2015
Next + nova bralka
26. marec 2015
Wwwoooooooowwww *0* še ena tvoja perfekcija *0*
Nneexxtttt!!!
26. marec 2015
Pa naslovnica je fulll waaaw *0* patrailer je tut fulll huid *-*
26. marec 2015
Next
26. marec 2015
alohas(:
next posvečam Destiny* ker je prva bralka(:
#hopeyoulikeit
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nicole Kim Smith

20.stoletje

"Se zavedaš, da razlagaš samo o fantih?" sem vprašala svojo prijateljico Mary, ki mi je že ves čas razlagala o fantih. "Boljše že kot pa biti ujeta v svojih mislih o življenju." je rekla in me udarila v ramo. "Nisem ujeta v svojih mislih in raje mislim kot pa gledam fante." sem rekla in zavila z očmi. Seveda je spet opazovala fante, medtem, ko sva sedeli na travniku kjer so fantje igrali nogomet. Niti si ne morem predstavljati, da bo vse to počasi izginilo, ko bom odrasla. Najstniško življenje je popolnoma preprosto, razen to, da pomagaš staršem doma. Ampak to je še najmanjši problem. "Nicole Kim Smith, a se lahko prosim odvlečeš iz svojih misli." je jezno rekla Mary. "Zakaj jih nikoli ne opazuješ? Veš koliko jih gleda za tabo, ti pa se pogovarjaš s svojimi mislimi. Punca vzemi se v roke in si najdi fanta." je spet začela modelovati Mary. "Lahko utihneš s temi fanti? Navadni idioti so. In domov grem, ker nočem slišati še ene tvoje pridige o tem naj si poiščem fanta." sem rekla in se odpravila domov.
"Doma sem." sem rekla in prva je bila pri meni moja sestra Zoey. "Ravno pravšji čas." je rekla in šla v kuhinjo. Očitno imamo kosilo, potem pa me bosta starša spet zadolžila z nečim ali pa mi pustila biti normalna 20 letnica. "Zdravo." sem pozdravila in sedla k mizi. "Lahko bi bila več doma, kot pa zunaj." je rekla mama. Pozdrav pa tak. "Pusti ji življenje, naj živi po svoje dokler je mlada." je rekel očka. Vsaj nekdo me zagovarja, sem mislila, da bo držal z mamo. "Pa saj je ves čas zunaj, namesto, da bi pomagala." se je začela pritoževati. Spet. Tek do hrane me je popolnoma minil. Vstala sem od mize in šla ven. Odpravila sem se na svoj najljubši prostor in tam sem popolnoma sama s svojimi mislimi. Končno sem prišla do jezera, ki se je razprostiralo daleč naokrog. Življenje je včasih res zanimivo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
mnenja/kritike?
next?
27. marec 2015
komi čakam na next
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
NEXT
27. marec 2015
u173906
u173906
ni kritik
sam nexti
če bi za mano gledal tok fantov
tolk ko za nicole bi jst mela 100 fantov
next!!
27. marec 2015
Next
27. marec 2015
u187514
u187514
next!
mogoc bi lahk mal vec napisala, drgac je pa super
pa sej za mano tut gledajo fantje sam vedno sam kreteni!
nimam nobene kritike
27. marec 2015
u189657
u189657
N e x t!!!
27. marec 2015
Em... Nimam... Besed!!!
To je PERFEKCIJA KT VEDN! Ja vem to sm že fukrat povedala ampak je res!!!
Nnnneeeeeexxxxxtttt!!!!!!!!
28. marec 2015
Hvala za posvečen next

Jst pa Mary sva iste pol haha + važn d jih gledata k fuzbal igrajo haha

popolno je tole

Neeeeeeeeeeext
28. marec 2015
next
28. marec 2015
Next
28. marec 2015
aloha(:
next posvečam Lauri Podbregar
~jaz taka budala ko sem, sem se zmotla pri 1.poglavju bi moralo pisat 21let ne 20 xđ
#hopeyoulikeit
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nicole Kim Smith

Začelo se je že večeriti in zraven tega sem bila še sestradana. Zakaj nisem ostala vsaj na kosilu? Drugič bom raje poslušala mamine kritike namesto, da stradam. Kako bi bilo živeti brez družine? Bi sploh zmogla? Ne, zagotovo bi jih preveč pogrešala. Ampak, če bi jih res morala zapustiti, kako bi se počutila? Ne vem, zakaj razmišljam o tem. Mary je imela prav, res sem preveč zatopljena v svoje neumne misli. Počasi sem se odpravila domov, v čisti temi in upala, da mi ne bo treba poslušati kakšne mamine pridige. Tega res ne potrebujem zdaj.
"Končno." sem zaslišala mamin glas, ko sem prišla domov. Kaj res misli, da se bi izgubila v kraju, ki ga poznam kot lasten žep? "Mami, nisem majhna punčka, ki bi se izgubila na domačem vrtu." sem rekla in zavila z očmi, če tudi nebi smela. "Saj je odrasla in ve skrbeti sama zase." se je oglasil očka. "Hvala očka, ampak mami bi moral to očitno narisati." sem rekla in očka se je zasmejal. Z njim sem se vedno bolje razumela kot z mamo. "Pojdi spat zdaj." je rekla mama in v trenutku sem bila v postelji.
"Nicole, zbudi se. K jezeru gremo." je rekla, najočitneje Mary. "Adijo." sem zaspano zamrmrala. "Nicole Kim Smith, vstani zdaj takoj." je jezno rekla. "Ja mama, saj že grem." sem rekla in vstala. "Zakaj že gremo nekam ob petih?" sem vprašala, brez občutka za čas in življenje okoli sebe. "Ura je ob sedmih in plavat gremo." je rekla vsa srečna. Naj trikrat ugibam. Zagotovo bodo fanti tam, da je tako vesela. "In fantje bodo tam." je rekla vsa srečna. Vedno enaka Mary in vedela sem, da brez razloga ne bo vznemirjena. "Sem vedela." sem rekla in se vrgla na posteljo.
Po dolgem prepričevanju, je Mary končno uspelo, da me je spravila ven. Zakaj sem že morala zraven? Ker tako hoče Mary. Bravo. Raje bi bila doma ujeta v svojih mislih. Sploh ne vem, zakaj imam čuden občutek, da se bo z mojim življenjem nekaj zgodilo. In ne zagotovo ni smrt, samo nekaj drugačnega. Počutim se kot čarovnica ali pa nekaj podobnega.
Kmalu sva z Mary prišli do jezera in tam so bili vsi, ki sem jih poznala. In tudi večina mi je šla na živce. Razlog, zakaj nisem hotela zraven. Sploh pa vsi poznamo Darcy. Dekle, ki mi gre še posebej na živce. Če bi bila v enakem prostoru kot ona, bi se veliko rajši pogovarjala s svojimi mislimi kot pa z njo. Tudi Zoey sem opazila. Kdaj je ona utegnila priti sem? Očitno so njene prijateljice prišle po njo preden je prišla k meni Mary. Vsi se že kopajo v jezeru, samo jaz sedim zunaj kot kup nesreče. Očitno sem največja čudakinja na tem svetu. Jaz pač.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
mnenja/kritike?
next?
02. april 2015
u187514
u187514
uau *O*
ful zanimivo...
nwm kako bi rekla...mogoc bo to mau cudn, ampak to je koncno zgodba z zgodbo...
vse je ful dobr opisan, zanimiva vsebina, nacin pisanja ful dobr
to vse sestavlja tvojo perfekcijo
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
02. april 2015
Next
02. april 2015
u173906
u173906
hwala za posvečen next, res 100x ti hwala
zdej pa se sprau pisat, kr je perevč zanimivu
pa dej oglašuj ker je ideja ful fajn, pa
ti odločn pišeš