Forum
Dɪsᴄʟᴀɪᴍᴇʀ﹕ Zɢᴏᴅʙɪᴄᴀ ᴠsᴇʙᴜᴊᴇ VELIKO sᴍʀᴛɪ ɪɴ ᴅᴇᴘʀᴇsɪᴠɴᴏsᴛɪ ᴋᴇʀ sᴇ ᴠʙɪsᴛᴠᴜ ᴠsᴇ ᴠʀᴛɪ ᴏᴋᴏʟɪ ᴘᴏsᴍʀᴛɴᴇɢᴀ žɪᴠʟᴊᴇɴᴊᴀ. Čᴇ ᴊᴇ ᴋᴅᴏ ɴᴀ ᴛᴏ ᴏʙčᴜᴛʟᴊɪᴠ ﹣ sᴘᴏᴋᴀᴊ sᴇ ᴘʀᴇᴅᴇɴ ʙᴏ ᴘʀᴇᴘᴏᴢɴᴏ﹗

-------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------

··Bᴇɪɴɢ ᴅᴇᴀᴅ ᴅᴏᴇsɴ·ᴛ ᴍᴀᴋᴇ ᴛʜɪɴɢs ᴀɴʏ ᴇᴀsɪᴇʀ. Tʀᴜsᴛ ᴜs ᴏɴ ᴛʜɪs ᴏɴᴇ. Tʜɪs ɪs sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ᴡᴇ ᴋɴᴏᴡ ᴀ ʟᴏᴛ ᴀʙᴏᴜᴛ!··
﹣Bᴀʀʙᴀʀᴀ ᴀɴᴅ Aᴅᴀᴍ ﹙Bᴇᴇᴛʟᴇᴊᴜɪᴄᴇ﹚

Živjo. Ime mi je Ashely. In to je moja zgodba. Moje življenje je preteklo v neobičajno hitrem času. Bila je noč čarovnic. Leta 2011. Vsaka sekunda moje smrti me bo preganjala do konca večnosti. A smrt je imela tudi dobre plati. Če bi radi izvedeli več pa si le preberite mojo zgodbo, in imejte pogum da živite dlje kot sem jaz.

Vsᴀᴊ ᴛʀɪ ɴᴇxᴛᴇ. Kᴏᴍᴇɴᴛᴀʀᴊɪ ᴢᴀ ᴢᴅᴀᴊ﹖
13. julij 2015
next
dobra ideja da si se spravla kej takega pisat po moje bo bl paranormalno a ne?
13. julij 2015
Bi lahko rekli Boš izvedela ko se začne
13. julij 2015
omg neext!! *O* ne morem čakat dolgo, želim to prfekcijo brat čimprej!
14. avgust 2015
še kakšen next bi prav prišel... saj bodo na spooksvillu videli ljudje... upajmo
14. avgust 2015
u198114
u198114
Full dober začetek, tak da kumi čakam na nadaljevanje ;'D
neeeeeeeext!
14. avgust 2015
next
14. avgust 2015
anamarija klara
anamarija klara
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. avgust 2015
No тυĸαj je ɴeхт! Fυl ѕe veѕelιм dα zαɴeм тo pιѕαт ιɴ υpαм dα ѕe тυdι vι!
Že ѕpeт opozαrjαм: SMRT. Velιĸo. NEXT

"Ashely, a si že? Čakamo!" sem zaslišala glas iz spodnjega nadstropja. "Čakaj! Samo še ogrlico najdem!" sem zavpila nazaj. V moji zbirki nakita je bilo to kar težko, zato sem se na koncu odločila da grem brez nje. Saj je bilo že prstanov in zapestnic dovolj.
Noč Čarovnic. Moj najljubši praznik. No, ne ravno praznik ampak zame je bil. Vsako leto sem hotela iti ven v novem unikatnem kostumu, ki sem si ga začela pripravljati že septembra. Letos sem bila piratska kapitanka.
"Daj no Ashely, saj si stara 16! Komu je še do preoblačenja in izsiljevanja bonbonov od ljudi!" so mi govorili, a meni je bilo všeč. Moj fant Bradden se je tudi oblekel v gusarja, za ujemajoči se kostum. Edina razlika je bila da je bil njegov kostum poceni verzija iz eBaya. Na nočni obhod sta prišli še Tina (obličena v Catwoman) in Jessie (Okostnjak).
New York je velik in noč je dolga, zato smo se odločili da kar hitro preiščemo vsaj Manhattan. Seveda nam ne bi uspelo v eni noči, ampak kar bo pa bo. Kmalu sem bila edina ki je bila 'dovolj otročja' da bi še izsiljevala ljudi za bonbone. Ustavili smo se v Starbucks, vsak s svojo kavo. "Daj Ashely pojdimo v tisti nočni klub! Tam imajo hudo zabavo za Noč Čarovnic!" je predlagal Bradden. "Ja, komu je še do zmrzovanja tam zunaj!" sta je strinjali Tina in Jessie. "No, pa pojdimo," sem izjavila.

Vzdušje v klubu mi ni bilo všeč. Bilo je le kup najstnikov v poceni kostumih (vsaka druga punca je imela je brke in ušesa. To naj bi bil kostum?) vsi naliti z alkoholom in zakajeni.
Šla sem na zrak. Ko sem prišla nazaj mi je Bradden ponudil steklenico. "Jack Daniels? Bog, to je premočno ne!" sem se uprla. On se je samo nasmejal in rekel: "Daj no! Kaj bi lahko šlo narobe?" Veliko. A jaz se tega nisem zavedala. Vzela sem steklenico, takrat misleč: "Če vsi drugi lahko to delajo lahko tudi jaz!" Kmalu sem bila komaj pri zavesti. Po nekaj minutah sem se pobrala, a še vedno - veliko alkohola v moji glavi. Bradden Jessie in Tina so bili bolj trezni in so odšli ne misleč na mene. Hotela sem jih uloviti a prečkati sem morala prehod. "Daj pridi že!" je zavpil Bradden. Opotekla sem se. Avto se je bližal. "To bom naredila!" sem si rekla. Vstala sem. Vse je šlo v počasnem posnetku. Noge me niso zdržale. Padla sem direktno pod kolesa verjetno pijančevega avta. Življenje se mi je odvilo pred očmi. Umrla bom.

No, тo je тo. Vѕαj тrι ɴeхтe ĸαĸšeɴ ĸoмeɴтαr? Hvαlα zα вrαɴje, pα ɴe pozαвιт preverιт še мoje drυɢe zɢodвιce!
http://www.igre123.com/forum/tema/spooksville-(-tory)-t/81045/
21. avgust 2015
neeeeeeeeext!! :*** upam, da preživi! <3 jooj, zakaj je vzela to pijačo no?? jaz je ne bi na njenem mestu -.- ful dobro drgač!! ;**
21. avgust 2015
u198114
u198114
Bogaa:'(
Neeeeext
22. avgust 2015
anamarija klara
anamarija klara
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg