Forum
u183427
u183427
Hello.

To je moja druga zgodba ki jo pišem in res upam da vam bo všeč.

Enjoy<333

Hai.Sem Maddie.

Stara sem 17.Imam bolnd/rjave lase in modre oči.Ko sem bila mala sem bila zelo sramežljiva in negotova.V osnovni šoli sem imela vzdevek ''čudakinja'' ki ga seveda nisem marala.Vedno sem se jokala in nisem imela visoke samozavesti.Imela sem eno prijateljico čeprav ji tega več ne pravim ker me je izdala in na srečo nimam več stikov z njo.Skozi leta se je moja samozavest večala in zdaj mi je res vseeno kaj si mislijo o meni.Moje življenje se je res spremenilo.No o meni boste zvedeli več čez čas.Zdaj vam bom opisala mojo prelepo malo družinico.

Mami je ime Alice.

Po poklicu je odvetnika in njeno delo res obožuje.Stara je 33 let.Ima dolge rjave lase in rjave oči.Ko sem bila mala je bila z očetom zelo zaščitniška do mene in vedno sta me varovala in me učila vse kaj bi morala vedeti.Res sem ji hvaležna za vse.

Očetu je ime Adam.

Je 35.Po poklicu je režiser ampak ga zaradi tega ne morem videti tolikokrat.Z mojo mamo sta se spoznala ko so snemali neki filem tam kjer je moja mama včasih živela.Rečem samo to da je bila ljubezen na prvi pogled.Poročila sta se dve leti pred sestrinim rojstvom in še zdaj sta #goals.Zelo ga imam rada.

Zoe je moja sestra

Stara je 20.Trenutno potuje po svetu z njenimi prijateljicami ker obožuje potovanje (tako kot jaz).KO se bo vrnila je rekla da bo postala modna oblikovalka ker zelo lepo riše in vedno je risala neke obleke pa outfite.Ko je imela maturantski ples je ona kreirala mojo obleko in lahko vam povem da je bila zelo lepa.Vedno si stojiva ob strani in zelo se imava radi.

NO to je bila moja lepa mala družina.Zdaj pa je čas da vam predstavim moje prijateljice/prijatelje.

Emma

Je moja najboljša prijateljica in sošolka.Spoznala sem jo v prvem letniku in od takrat sva zelo povezani.Imava veliko skupnih stvari.Ona si zelo rada spreminja barvo las.Trenutno ima na vrhu glav črno nato pa ima modre.Vsaka barva ji paše.Ima pa rjave oči.Njeno otroštvo je popolno nasprotje od mojega.Ona je bila vesela in se ves čas smejala in vsi v šoli so jo imeli radi in jo oboževali.Njeni starši so tudi uspešni.Ima pa eno prikupno psičko.

Scarlett in Aria sta sestri in moji sošolki.Že od rojstva sta živeli v Franciji ampak je njun oče umrl v prometni nesreči in sta se z mamo preselili v LA.Med počitnicami ponavadi za par dni potujejo nazaj v Francijo obiskat grob od očeta in njune sorodnike.Scarlett piše svoj blog Aria pa je zelo dobra igralka.

Scarlett

Aria:

Joe

Je moj prijatelj ki ga poznam že od malega.On se je preselil v Miami ampak sva že od osnovne šole v stiku.Zdaj se pogovarjava preko Skypa včasih pa sva si pisala pisma.Zaradi njega sem spoznala par njegovih prijateljev ki živijo v LA ampak niso v isti srednji šoli kot jaz.Nevem kdaj bo prišel nazaj ampak komaj čakam da ga vidim.Ima res lep stil in njegova frizura je on point.
Imam še druge prijatelje sam z temi sem si najbolj blizu.Lahko bi rekla da so moja druga družina.

To je samo začetek.Zdaj ste malo spoznali glavne v zgodbi.

Za začetek samo 3 nexte.

CAWW :*

Ɣᴏᴜ†ᴜbe Gıгl.
30. april 2016
u183427
u183427
Popravek.

Punci je Maddi ime.
30. april 2016
Next plissss
30. april 2016
u183427
u183427
še dva nexta
30. april 2016
Next
30. april 2016
u183427
u183427
še 1 Next
30. april 2016
Next NUJJJJJJN
30. april 2016
u183427
u183427
Next pišem in bo verjetno kmalu konec
30. april 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
30. april 2016
u183427
u183427
30.8.-zadnji dan počitnic

Ne morem verjeti da je poletja spet konec.Zdi se mi kot da sem včeraj prišla domov iz šole in staršem kazala moje spričevalo.To poletje je bilo res super.Z Emmo Ario in Scarlett smo velikokrat bili zunaj in bile na plaži.Letos smo naredile kaj bi med poletjem delale in smo večino svari na seznamu opravile.Z družino smo šli po celi Kaliforniji in naredila sem veliko slik.Emma je bila na Havajih za 3 tedne.Scarlett in Aria ata z mamo za en mesec šli Francijo in so tam uživale.Ostale mesece ko pa smo doma bile pa smo bile na festivalih hodile na sladoled in res uživale poletje.Ampak žal se vsako poletje konča.Jutri bomo tretji letnik srednje šole.Nebomo imeli veliko časa za uživanje in prostega časa sploh nebo.Čeprav je šola res zame neumna je vseeno vredu ker vidiš prijatelje ki so morda cele počitnice kje bili.Ta dan bom izkoristila da bo tudi zadnji dan počitnic nekaj vreden.
___________________________________________________________________________________

09:30
Pet min nazaj sem dobila klic od Emme.Rekla mi je da bi danes lahko bile Aria Scarlett jaz in ona na plaži nato pa bi z družinami imeli imeli piknik za zvečer pa bi gledali sončni zahod.Ario in Scarlett je že poklicala in bili sta za,jaz sem ji takoj rekla ja ker sončni zahod še nismo gledale to poletje skupaj.Starši so tudi privolili.

10:00
Trenutno se pripravljam za plažo.V torbi imam: brisačo,kremo,telefon in denar.Koplake že imam oblečene pod oblačili.Lase sem si dala v messy bun in na glavi imam moja najlepša sončna očala.Obula sem si moje bele all starke.NA plažo gremo čez pol ure zato še imam čas da nekaj malega pojem.Šla sem v kuhinjo in si umila par jagod ki jih imam poleti zelo rada.Kar naenkrat mi zazvoni telefon bil je Joe.Pogovarjala sva se deset min.Najini pogovori s vedno smešni in zanimivi.Veliko si imava za povedat.On tudi gre v tretji letnik ampak žal ne na mojo šolo.Res bi ga videla in on tudi mene.

outfit:

kopalke:

hair

Okey čez 10 grem na plažo naj teh 10 min hitro mine ker bom umrla od dolgčasa.Vzela sem telefon in bila malo na Instagramu.Veliko je sllik kako so žalosntni ker je jutri šola.Razumem jih ampak jaz ga bom izkoristila in ne ''jokala'' doma in razmišljala kako se bi jutri pretvarjala da sem bolana ali pa si skopala luknjo in se tja not skrila.Vav hitro je minilo 10 min.

10:30 (KONČNO)
Vzela sem torbo in se sprehodila do točke kjer se vedno dobimo če gremo na plažo.Emma je že bila tam.Objela sem jo in skupaj sma še čakali na Ario in Scarlett.Par minut kasneje sta še bili tukaj.Naredile smo par slik nato pa smo šle v vodo.Res j bilo super in čas je hitro mino.V vodi smo bile eno uro.PO kopanju sem jaz prva šla ven in se šla sončit.Malo sem bila na telefonu ker mi je Joe pisal.Aria me vpraša <<Maddi a ti tvoj Joe piše spet>>.Vse tri so se smejale.Ves čas mi pravijo da bi lahko bila zelo lep par,da sva oba zatreskana v drug drugega ampak tega ne pokaževa ampak jaz in Joe sma samo prijatelja.Tudi on pravi da sma samo prijatelja in tako bo tudi ostalo+ že dolgo se nisma družila.Joe-u sem napisala da morem it ker sem na plaži mu napisala <<adijo>> in izklopila telefon in se vrnila v toplo morje.Čas res hitro mine ker ura je že

12:50.Šle smo iz vode se posušile, oblekle in šle v Emmi domov kjer bo piknik ob dveh.Do takret pa imamo čas da se malo pogovarjamo.

13:00
Smo pri meni doma in se malo pogovarjamo o prvem šolskem dnevu.Vse smo zelo pozitivne o tem ker vsem gre dobro v šoli.Začele smo se igrat rasnica ali izzov ker nam je dolgčas.Večinoma smo itak samo izzive delale.Jaz sem imela za izziv da pokličem sestro in povem da bom od doma pobegnila ker se starša kregata (najbolj smešno je da je verjela).KO smo ji povedale da je bil izziv se je samo smejala in mi rekla da mi bo vrnila ko pride domov.Verjetno pride domov pred božičem.Emma bo za izziv imela da med piknikom poje en kos mesa in ga namoči v pikantno omako (ki jo sovraži).Sprejela je.Aria je poklicala njeno prijateljico in ji nakladala v frencoščini prijateljicapa ni imela pojma ka je govorila.Scarlett pa je mogla skozi okno enemu fantu v francoščini zakričat <<LJUBIM TE>>.Kaj si je le mislil tisti fajn.Me smo se samo smejale.

14:00- čas za piknik
OD izzivov smo že vse lačne še posebej Emma.Ko je pojedla tisti kos mesa z omako smo se vsi smejali čeprav omaka ni bila tako pekoča.Starši so nas spraševali kako se počutimo zdaj ko je jutri šola pa če se bomo v kakšen novi klub vpisale.<<Jaz bi šla v umetniški klub da bi risala>> je rekla Emma <<jaz pa v kuharski,mogoče se bom kaj novega naučila>> je rekla Scarlett.<<Maddi kaj bi pa ti šla?>> me je vprašala mama od Emme <<fotografski>>.Vsi so me zanimivo gledali kot da jim je to kaj novega ker nimam kakega fotoaparata samo na telefonu sem slikala ampak poleti me je res fotografiranje začelo zanimati.
Po pikniku smo vse pospravili in vsaka družina je šla domov.Starša me za fotografski klub nista kaj spraševala.Zdaj sem do večera prosta in lahko delam karkoli želim.Na žalost pa nimam idej kaj bi delala.Poglobila sem se v svojo omaro in ugotavljala kaj bi jutri oblekla.V torbi itak imam vse pripravljeno ker rabimo samo nek zvezek za zapiske če bi kaj mogoče pisali pa seveda urnik.

18:15
Do zdaj nisem nič delala po pravici ker nimam idej kaj bi delala.Nakaj pozitivnega je samo to da čez 45 min gremo z puncami na sladoled nato pa bomo zunaj dokler nebo sončnega zahoda.Na srečo smo zelo blizu doma da bi lahko rekel da smo sosede.Okey dovolj imam!!Vzela bom računalnik in nekaj gledala na YouTube-u,tako bo vsaj hitreje čas mino.

18:50
Tako kot sem rekla hitreje je minlo let deset minut se dobimo.Oblekla sem si kratke hlače in en pulover z mojimi all starkami.Zravem bom vzela telefon.

Outfit:

19:00
Z puncami stojimo pri sladoledarju da si naročimo sladoled.Ko smo plačale smo se vsedle na klob in gledale kako lepa plaža je in počasi je tudi sonce se poslovilo.<<Zakaj more čas tako hitro minevat??>> je rekla Aria.Nobena nima pojma zakaj ampak nič nemoremo jutri bomo tretji letnik novo šolsko leto je pred vrati če ga želimo ali ne. Sončni zahod je res lep vsaga ga je slikala nato pa mso uživale v tem lepem trenutku.Zraven smo se pogovarjale o raznih stvareh.

20:20
Sončni zahod smo videle in čas je da gremo domov.Naredile smo skupinski objem in šle domov.
Evo.Doma sem.Šla sem pod tuš da sem si še glavo umila in si jo posušila.Oblekla sem se v pižamo.Za večerjo sem si samo malo sadja narezala in ga pojedla.Šla sem v svojo sobo in na mizi je bila moja torba in oblačila za jutri.Po večerji sem si umila zobe in v sobi gledala eno serijo.

22:30
Lahko noč :*

Did you like it?

7 nextov

CAWW :*

Ɣᴏᴜ†ᴜbe Gıгl.
30. april 2016
u208947
u208947
NEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

I really like it
01. maj 2016
u183427
u183427
še 6 nextov...A lahk plis mal oglašujete zgodbo
01. maj 2016
Next super
01. maj 2016
u183427
u183427
Še 5 nextov
01. maj 2016
Next
02. maj 2016
u183427
u183427
še 4 nexte
02. maj 2016
u210228
u210228
Next
dobr
ene youtuberje si dala za osebe
03. maj 2016
u183427
u183427
ja hah če nisem kire bolše slike našla hahahh

hwala

še 3 nexte
03. maj 2016
Next+ nova bralka
24. maj 2016
u183427
u183427
welcome miss Q ....še 2 nexta
25. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext+ nova bralka
Ful fajn
26. maj 2016
Next + nova bralka
26. maj 2016
u183427
u183427
Hai. Prvo bi se zahvalila za vaše nexte. Zaradi šole me dolgo ni bilo gor in ko sem videla da je bilo toliko nextow sem bila res vesela. HWALA HWALA HWALA. Welcome vsi ki ste novi bralci upam da vam bo moja zgodba všeč.<3333333333333333

Enjoy

1.9- prvi šolski dan

Prišel je ta dan. Še zdaj ne verjamem želim se zbuditi iz te nočne more. Šla bom v tretji letnik.Za to šolsko leto si želim malo drame (tako kot vedno se verjetno to ne bo zgodilo),dobre ocene. Pravzaprav super leto aja in da bo letos na šolski festival (to je jeseni) povabljena šola na katero hodi Joe. O tem festivalu bom govorila kdaj drugič. No pa začnimo.
_________________________________________________________________________________

06:00

Good morning. Vsi ki hodite v šolo verjetno veste kako neumno je vstati po 2-3 mesecev ko smo se zbujali po deveti uri zdaj pa ob šestih zjutraj. Jaz nisem ''morning person''. Nebom se pritoževala ker to ne bo pomagalo. Čas je da vstanem. Vedno si prvo naredim hrano.Za zajtrk sem si narezala jagode banano in mango in jih dala v posodo in zmešala z jogurtom. To obožujem za zajtrk. Pojedla sem ga in se odpravila v kopalnico. Šla sem se stuširat in umit zobe. Nato sem se oblekla v moj outfit za šolo. V šoli morem biti ob pol osmih ker ravnateljica vsako leto naredi nekakšen pozdrav za vse učence in nam tudi ona pove kakšne nove novice o šoli itd. Oblečena sem edino kaj mi še manjka je make up in hair. Za šolo vedno naredim nekak preprosti make up čeprav imam jaz drugačni tip make up-a. Lase sem si malo skodrala in to je to pravzaprav.

outfit:

make-up and hair :

07:00

Čez petnajst min grem od doma in zdaj kmalu pridejo Emma, Aria in Scarlett da gremo skupaj v šolo. To sva z Emmo lansko leto naredili in letos sta zraven tudi Scarlett in Aria. Zdaj še imam 15 minut da se z starši malo pogovarjam in tako kot vedno slišim te besede >>vse bo vredu<< >>super leto bo<< >>v šoli ti gre dobro tako da te naj ne skrbi<< .Po teh besedah sta šla vsak šla v službo in videli se bomo verjetno proti večeru. Oče na srečo zdaj nima kakšnih snemanj filmov v drugi državi in dela v LA trenutno. Kmalu bodo Scarlett Emma in Aria prišle zato se bom obula in vzela nahrbtnik in jih čakala na kavču v dnevni sobi.

07:15
Zazvonilo je. Bile so one. Odprla sem jim in naredile smo skupinski objem. Joj kak sem potrebovala objem. Vzela sem telefon in slušalke če jih bom potem rabila in odpravile smo se. Na poti smo se pogovarjale o urniku in kako bo ta dan potrkal. Danes se moramo prijavit v klube in vse in verjetno povedat kaj smo poleti delali. To je zame zanimivo ker dobiš idejo kaj boš lahko naslednje poletje delal. Pozabila sem omenit da so vse tri zgledale čudovito. Začele smo se o klubih pogovarjat in seveda me Aria vpraša >>Maddi kako to da si se za fotografski klub odločila? Nikoli nisi omenila da bi rada fotografirala.<< Moj odgovor >>To poletje mi je postalo zanimivo ker sem veliko fotografij naredila in bi tudi bol strokovno slikala. Zakaj ste vse tako presenečene bile? <<Nevemo sej je super da boš nekaj novega probala<< so odgovorile. Ok vsaj odgovor sem dobila. Pogledam naprej in pred mano je velika množica. Par metrov nas loči od šole.

07:25

Jaz Emma Aria in Scarlett sedimo v dvorani kjer bo ravnateljica govorila. Razdeljeni smo v razrede in lepo je videt svoje sošolce/sošolke. Kmalu se bo začel govor od ravnateljice zato sem ugasnila telefon ko v zadnji sekundi dobim sporočilo. Pogledala sem in bilo je od Joe-a. Pisalo je >>Obrni se<<.Malo čudaško ampak obrnila sem se in za mano je stal JOEE. Takoj sem vstala in go objela in on me je zavrtel. Ko sva se nehala objemat me je dal na tla.>> Kaj delaš tukaj!?!!??? V LA?!? na moji šoli??!<< >>Z očetom sva se preselila nazaj v LA tukaj bom hodil v šolo in še sošolca bova in moj oče je našel hiše ki je blizu<< >>To je super aja pa to so moje prijateljice Emma Scarlett in Aria<< Vse so se mu predstavile. Na srečo je bil en sedež zraven mene prost in tja se je Joe tudi vsedel. Še zdaj ne morem verjeti.>>Zelo si se spremenila Maddi in v živo si še lepša<< >>Nisi edini ko to pravi in hvala ti si tudi lepši v živo. To bo najboljše leto ker so zdaj vsi moji prijatelji ki jih imam zelo rada na isti šoli<< Vsi so se mi nasmejali in skupinski objem se je zgodil. Emma ki je tudi zraven mene sedela mi zašepeta >>Maddi malo si rdeča tako kot Joe<< pred obraz mi da ogledalo in res malo rdeča sem to se nikoli ni zgodilo. Mogoče imam res mala čustva do Joe-a ampak to je itak normalno a ne taka prijateljska čustva obstajajo?

07:30

Ravnateljica je končno prišla na oder in nas pozdravila. Povedala nam je glede šolskega festivala (o njemu bomo se drugič pogovarjali), da je par novih učencev v drugem, tretjem in četrtem letniku nato pa še šolska pravila in novice o šoli to pa je bilo dolgočasno ker vsako leto to ponavlja. To ponavadi govori 15 min nato pa še učitelj pove če bo kaj novega glede poukov in tudi novega učitelja imamo ki se nam je predstavil in to se je tudi vleklo 15 min. Nato ravnateljica reče >>to je to za danes vsak razred naj gre v svojo učilnico in lepo šolsko leto.<< Vsi smo šli v svojo učilnico kjer smo dobili urnike nato pa je vsak dobil list na katerega smo napisali svoje ime in priimek in v katere klube se bomo prijavili. Jaz sem liste morala pobrat in zadnji je bil od Joe-a in videla sem da se je tudi on vpisal v fotografski klub. Učiteljica je mene zadolžila da Joe-u razkažem šolo. Privolila sem.

Prvi šolski dan se res vleče. Zdaj je malica in končno lahko z mojimi prijatelji sedim. Joe se je vsedel zraven fantov in zgleda da se super razumejo. Scarlett Emma Aria vedno sedimo same pri eni mizi in današnja tema je bila seveda o Joe-u. Spraševale so me v katere klube se je vpisal kaj rad počne in na vse sem jim odgovorila. Drugače pa bojo tudi Joe-a vprašale kaj o njem. Kot zgleda jim ji Joe všeč. Seveda so mi začele govorit kako bi lepi par bila zdaj ko ga vidijo v živo. Vedno ko to rečejo mi postane nerodno ampak neroda hitro izgine. Šolski zvonec je zazvonil. Tretja ura je na vrsti in nato še 4 šolske ure.

15:00- KONEC POUKA

Danes se je pouk vlekel v neskončnost. Punce so starši prišli iskat zato sem jaz šla sama peš domov. Zdaj sem res vesela da sem v šolo vzela moje slušalke. Slušalke sem si dala na glavo in si vklopila glasbo. Med potjo čutim roko na rami zato se vstrašim obrnem in dam klofuto tistemu za mano.Za mano je stal Joe. << OMG JOE SORRY NISEM VEDELA DA SI TI ZA MANO>> <<Eh ni kaj samoobramba je bila pa niti nisi me močno. A lahko skupaj hodima do doma>> <<Ja itak da lahko>>. Pogovarjala sva se o njemu in zelo sva se smejala. Tudi on me je vprašal kaj o meni in po pogovoru reče >>Res sem vesel ko te vidim kako si zdaj vesela, ker prej si bila vsaki dan žalostna.<< To je res nikoli se nisem smejala edino moja družina in on so me nasmejali. >>Ko te ni bilo tukaj se je veliko spremenilo, vključno z mano<< sem mu odgovorila.
Prišla sva do moje hiše in nisem se zavedala da sem že doma ker z njim je čas minil. Povabila sem ga noter v hišo da malo nadoknadima vsa ta leta. Šla sva v mojo soba. >>Nazadnje ko sem bil tukaj je bila soba roza in na stenah so bile nalepke princesk in rožic<< je rekel. Oba sma se zasmejala. Pogovarjala sva se o različnih stvareh in malo se je opazilo da sva oba rdeča malo ampak nisva omenila tega. To je za mene normalno ker se dolgo nisma videla in nama je nerodno.

16:30

Oba sva postala lačna zato sva šla v kuhinjo in pojedal kosilo ki ga je mami za mene pripravila. Bilo je zelo dobro. Kmalu po kosilu dobi Joe sporočilo. Bilo je od njegovega očeta ki mu pravi da naj pride domov. Rekla sem mu da naj z očetom kasneje prideta na večerjo ker naši družini se super razumeta. Objela sva se in on je odšel.

17:00

Še vedno sem sama doma. Starša prideta čez eno uro in mamo sem že poklicala in ji povedala da je Joe prišel nazaj in da bi z očetom prišla na večerjo. Mama se strinja in oče se bo 100% ker se z njegovim očetom super razume. Pripravila sem stvari za pouk ker potem nebom imela časa. Joe-u sem napisala da lahko pride z očetom na večerjo, ki je ob 19:00.

17:30
Sedim v sobi in sem na računalniku. Vedno mi je dolgčas ker nevem kaj bi delala ko sem sama doma. Ponavadi se pogovarjam z prijateljicami ampak nobena nima časa. Eh gledala bom eno serijo tako čas ponavadi mine. Šla sem prvo v kuhinjo da sem si nalila pijačo in šla nazaj v sobo. Kmalu po tistem ko sem začela gledat dobim sporočilo od mame. Povedala mi je kaj bo za večerjo in da lahko tudi jaz nekaj že zdaj naredim. Napisala sem ji <<ok>>. Vzela sem telefon in šla v kuhinjo. Na telefon sem si nastavila glasbo da nebi tako tiho bilo v hiši. Pa začnimo kuhat.

18:00

Starša sta doma in jaz sem naredila tisto kar mi je mama naročila. Zahvalila se mi je in mi še naročila da čez 30 min pripravim mizo. Vred 30 min sem prosta. Šla sem v sobo in si pripravila stvari za šolo in moj outfit sem si že izbrala. Imam še dvajset min nato pa grem mizo pripravit. Vzela sem knjigo in jo brala dokler me ni mama poklicala da pridem dol v kuhinjo.

18:55

Kmalu bota prišla Joe in njegov ata. Verjetno vas zanima zakaj nikoli nisem omenila njegove mame. Njegova starša sta se ločila zato se je mama preselila v Brighton. Nista skregana pravzaprav so še zdaj v stiku in se vidijo za praznike in če me kdo od njih rojstni dan. Pozvonilo je prišli so.

22:00

Joe in njegov ata sta pet min nazaj šla domov. Večerja je bila super. Kot v starih časih je bilo. Njegov oče je meni dal par komplimentov kako sem shujšala kako sem bol samozavestna postala. Spraševal me je o šoli in ostale stvari ki so ga zanimale, moja starša pa sta Joe-a spraševala kako je bilo v Miami-u. Res smo se lepo imeli. Po večerji so se še odrasli pogovarjali jaz pa Joe pa sma bila v moji sobi in se pogovarjala o šoli. Razložila sem mu vse kaj more vedet in razumel me je. Nato pa me je spraševal še malo o meni in jaz o njemu vse to je potekalo dokler nista šla domov. Res je lepa družba in Joe je res nekaj posebnega. Najboljši prijatelj ki si ga punca lahko zaželi je.

22:10

Pravkar sem se stuširala. Zdaj ležim v moji postelji in sem malo na računalniku. Pišem Zoe in ji
opisujem ta dan. Čeprav potuje sma v stikih in ji vedno napišem nekaj zvečer in si ona prebere ko ima čas. Komaj čakam da pride nazaj to pa je med božičem in bomo spet skupaj. Verjetno bom do kakih 23:00 bedela ampak bom gledala PLL. Nočka <3

No to je to. Upam da vam je bil všeč.

7 nextow

Ɣᴏᴜ†ᴜbe Gıгl.
29. maj 2016
Next
29. maj 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
29. maj 2016
u183427
u183427