Forum
u123685
u123685
no jst sm se odločla da bom začela prevajat, sicer ne vem če bo lihk super perfektno ampak...(pa če že katera to prevaja...nočem ti konkurence delat, to delam sm zato ker me pač veseli in ti nočem nobenih bralk ukradit)
pa upam da bo katera brala. nexte bom pisala vsakič ko bo možno in to čim pogosteje

15. december 2013
omg omg omg ... hvala ti ful da prevajaš, zdej bom imela vsaj možnost brat. obljubim, da bom zvesta bralka

čim prej nextej
15. december 2013
u123685
u123685
upam da bo kdo bral
Tessa Young je osemnajstletna študentka, z odličnimi ocenami in čudovitim fantom. Stvari ima vedno načrtovane do potankosti, dokler ne spozna nevljudnega fanta po imenu Harry, z veliko tetovažami in piercingi, ki ji uniči vse načrte.
……………………………..

»Tessa!!« sem zaslišala mamin glas. Tiho sem zastokala in se zvalila ven iz moje majhne, toda domače postelje. Za pospravljanje postelje sem si vzela čas, saj je bilo to zadnje jutro, ki sem ga preživela v njej.
»Tessa!« ponovno zakliče.
»Pokonci sem!« zakričim nazaj. Iz spodnjega nadstropja se zasliši odpiranje in zapiranje omaric. Najbrž mi pripravlja zajtrk.
Med prho se mi je v trebuhu pojavil čuden občutek. Zadnjih nekaj let sem se živčni pripravljala na kolidž. Vse vikende sem se učila in pripravljala na to, medtem ko so moji vrstniki pijani zapravljali svoj čas. Na dan, ko sem bila sprejeta na WSU, sem bila navdušena. Mija mama je jokala in moram priznati, da sem bila kar ponosna nase. Moje trdo delo se je končno izplačalo. Nekoč sem imela priložnost da bi zapustila Washington in odšla na kolidž, vendar sem ponudbo zavrnila… rada imam domačnost.
Topla voda je sprostila moje napete mišice, kako dolgo sem že tukaj? Hitro sem si umila lase in telo, ter z britvico leno odstranila majhne dlačice na nogah, ki so se pojavile čez vikend.
Ko sem ovila brisačo okoli mojega mokrega telesa, je moja mama še enkrat zaklicala moje ime. Ignorirala sem jo, vem da je živčna zaradi mojega odhoda na kolidž, vendar sem ta dan načrtovala do ure natančno, že mesece. Moj fant Noah bo kmalu tu, da so bo peljal z mano in mojo mamo. Noah je en razred mlajši od mene, vendar je star osemnajst let, le starši so ga dali v prvi razred eno leto prepozno. Ima same petice, prav tako kot jaz in naslednje leto se mi bo pridružil tu, na WSU. Res si želim, da bi prišel že letos, če upoštevamo to, da ne bom poznala nikogar. Potrebujem samo spodobno sostanovalko, to je vse kar prosim.
»Theresa!«
»Že prihajam, samo ne pokliči me še enkrat po imenu!« sem zavpila, ko sem hodila po stopnicah.
Noah je sedel za mizo, nasproti moje mame, oblečen v modro polo majico. Njegovi nazaj počesani blond lasje, so kar žareli od popolnosti.
»Hej, moja študentka.« je rekel in mi podaril svoj popoln nasmeh, ter me potegnil v objem.
»Hej.« Tudi jaz sem mu poklonila enako svetel nasmeh in si spela svoje umazano blond lase v figo, takoj ko me je spustil iz svojega prijema.
»Ljubica,lahko počakamo še nekaj minut da si popraviš frizuro.« je tiho rekla mama.
Odpravila sem se do ogledala in pokimala. Prav ima. Moji lasje morajo biti za danes popolni in seveda ni nič oklevala, da bi me opomnila na to.
»Tvoje potovalke bom odnesel v avto.« se je ponudil Noah in moji mami vzel ključe. Hitro me je poljubil na lice in odšel iz sobe.
V mojem trebuhu so plesali metuljčki, ko sme se odpravila do avta. No, na srečo imam dve uri časa, da izginejo.
Nimam pojma kako bo na kolidžu, bom dobila kaj prijateljev?
17. december 2013
omg, ful hudo ... pa ful dobr prevajaš

next next next ...
17. december 2013
wiiii next next
19. december 2013
next?
29. december 2013
u123685
u123685
no, tole je pa eno novoletno darilo pa oblubm da bom zdej bl pa pogost prevajala ker niso več prazniki...

p.s.: fanfic ni moj
.................................

»Tukaj smo!« je moja mama zacvilila takoj, ko smo prišli v kampus. V živo izgleda točno tako kot v brošurah in na spletu. Zgradbe so stare, vendar ob enem tudi elegantne. Velikost kampusa je zastrašujoča, vendar verjamem, da se bom po nekaj tednih počutila kot doma. Na videz lepa ženska srednjih let mi je dala ključe moje sobe in me napotila do nje. Ah, se že počutim bolj svobodno kot sem se zadnjih osemnajst let.
»Želim si videti tvojo študentsko sobo preden grem domov, ljubica. Preprosto ne morem verjeti da si na kolidžu! Moja edina hči je študentka, ki živi na svojem! Enostavno ne morem verjeti.« je zastokala in si pazljivo obrisala oči. Noah nama je sledil in nosil moje torbe.
»To je B22… smo v dvorani C.« sem jima povedala. Na srečo sem na steni, zagledala veliko črko B. »Tukaj dol« sem naročila in sledila sta mi. Še dobro, da sem prinesla le nekaj oblačil, odejo in par knjig, da Noah nima preveč dela s prenašanjem torb.
»B22« je zavzdihnila moja mama. Nosila je čevlje z rahlo previsokimi petami, glede na to koliko smo prehodili. Ključ sem potisnila v ključavnico na starih lesenih vratih. Vrata so se škripajoče odprla in mama je zajela zrak. Soba je bila majhna, z dvema posteljama in dvema pisalnima mizicama. Moje oči so iskale razlog za mamino začudenje in kmalu sem ga zagledala. Ena stran sobe je bila prekrita s posterji, večinoma bendov za katere še nisem slišala. Njihovi obrazi so bili prekriti s piercingi in tetovažami. Čez posteljo je ležala punca s svetlo rdečimi lasmi. Njene oči so bile na debelo obrobljene s črnim eyelinerjem, roke pa je imela prekrita s tetovažami.
»Hej.« je rekla in se nasmehnila. Njen nasmeh me ja fasciniral. »Jaz sem Steph.« je rekla in se usedla.
»H…hej…jaz sem Tessa.« sem rekla s cmokom v grlu. Zahihitala se je in vstala.
»Dobrodošla na WSU, kjer so sobe majhne in zabave ogromne.«
Njena glava je padla nazaj v navalu smeha. Mamo jo je buljila s široko odprtimi ustmi, Noah pa se je nerodno prestopil. Steph je stopila do mene in me objela. Bila sem presenečene nad njeno naklonjenostjo, a sem jo objela nazaj. Ko je Noah odložil moje torbe, je nekdo potrkal na vrata.
»Vstopi!« ja zavpila moja nova cimra. Vrata so se na široko odprla in v sobo sta vstopila dva fanta. Fantje so prišli v ženske sobe že prvi dan? Mogoče je bila WSU slaba odločitev. Moja mama je bila videti, kot da se bo vsak trenutek onesvestila.
»Hej, si ti Stephina cimra?« je vprašal blondinec. Ni imel toliko tetovaž kot drugi fant, vendar jih je še vedno imel.
»Hm…ja. Moje ime je Tessa.« sem uspela izdaviti.
»Jaz sem Niall in prepričan sem, da ti bo tukaj všeč.« je rekel s toplim nasmehom na obrazu, ki je bil v pravem nasprotju z njegovo ostro zunanjostjo.
»Jaz sem pripravljena.« je rekla Steph in pograbila svojo torbico. Svoje oči sem preusmerila na rjavolasega fanta. Svoje kodraste lase je imel potisnjene s čela, ustnice in obrvi pa sta mu krasila piercinga. Moje oči so se premaknile navzdol po njegovi črni majici do rok, ki so bile prekrite s tetovažami. Čakala sem, da se mi bo predstavil, vendar se ni. Zagotovo ni tako prijazen, kot njegov prijatelj.
»Se vidiva Tessa.« je rekel Niall in vsi trije so zapustili sobo.
»Dobila boš novo sobo!« je mama zavpila v trenutku, ko so se vrata zaprla.
»Ne, ne morem. V redu je mama in prepričana sem, da je tako ali tako ne bo nič tukaj.«
»Nikakor ne! Takoj zdaj bomo zamenjali sobo. Sobe si ne boš delila z nekom, ki pusti da jo obiskujejo fantje, še posebej tele mulci.« je rekla.
»Mami…prosim…počakajmo, pa bomo videli, kako bo.« sem prosila, ona pa je zavzdihnila.
»V redu.« Na moje veliko presenečenje se je vdala.
no tole je tessa:

01. januar 2014
woow ... ful dobr ...

Tessa je ful lepa

pa čim prej next ...
01. januar 2014
neeeeeeeeeeeeexttt
03. januar 2014
next? :c
10. januar 2014
u155895
u155895