Forum
u163511
u163511
нєу! υραм ɗ ναм вσ тα zgσɗвα υšєč.ηιѕєм zƖσ ɗσвяα ν zgσɗвα ѕαм ηєкαкσ мι gяєנσ.ν тєנ zgσɗвι вσ νƖкσ яσcк gƖαѕвє,υмιяנєηє gƖαѕвє,тєя šє кαя žιναнηє gƖαѕвє кσкя вσ вƖσ.. ѕƖιкcє ɗαм мєɗ ριѕαηנєм ιη ριšєм z ηαναɗηιмι ηє z мєѕѕ.zƖσ яαɗα вι ɗσвƖα νƖкσ вяαƖcєν ηα тєנ ѕтяαηι.
ρяανιƖα
1-ηє σgƖαšυנ кя тєgα яєѕ ηємαяαм čє ρα вσž žє σgƖαšєναƖ мι ρα ρσмαgαנ ρяιɗσвιт вяαƖcє
2-вєяι zgσɗвσ ηєвσ тι žαƖ
3-ηєxѕтαנ ρƖιѕѕѕ
4-ηє žαƖ zgσɗвє!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ησčєм ηєzαžєƖєηιн кσмєηтαяנєν кσт ѕσ;
1-тα zgσɗвα נє вєɗααααα (ηє яєcι тєgα ηιкɗαя кя мσgσčє נє єηιм υšєč)
2-ηє ριšι νєč тє zgσɗвє ηєνιɗιš ɗ נσ ηιнčє ηє вєяє!!! (ηєкαя тєgα ηιкɗαя яєč кя ѕє тι вσ υѕє νяηιƖσ ѕčαѕσмα)
3-ηє gяσzι ρяσѕιм..
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
υяєɗυ ɗσνσƖנ вσ gяємσ к zgσɗвι
--------------------------------------------
Lєт'ѕ gσ тσ тнє ѕтσяу!

"http://www.youtube.com/watch?v=ch68YbeN0tk" zazvoni budilka "kajj!!!!a sm še živa!!" sm zakričala "ljubica je use uredu!" je mama zaskrbujoče uprašala "huh,ja živa sm.. hihi..sanje mami" sm zagodrnjala "spet si gledala grozne filme!ukinla ti bom televizijo!" je rekla jezno "mami!sj je sam zabava za lahko noč!" sm se zasmejala "ja in pol pa te je strah usakega zvokca.kaj si gledala?" je uprašala še z dokaj normalnim glasom "ammm... rajši neveš hihi" sm rekla "uredu zj pa dovolj pogovarjana pojdi pod se uredit!!!!!" "uredu mami -.-*!" in odšla sm pod tuš.
aj kako sm čudna nisem se še vam predstavla js sm bella svetovna prvakinja v rokometu in sm glavna na šoli in še nimam nobene sovražnice kr se me usaka boji kr če treniraš zraven rokomet in judo se te usi bojijo.. ja vem malo sm stroga samo kj čem po mami.imam mlajšo sestro jessico je 5 razred in zlo tečna imam tudi fanta jacka ki hodi na žalost na kuharsko šolo js pa na živinorejsko... dolgčas.
to sm js;

imam zlo lepe modre oke pa ne d se hvalim sam kj niso lepeeeee!!
in d vam še pokažem mojo sestro;
my sister;

no imam bffl lally
moja bff lally;

prečudovita je!!!!! no hmm..js sm stara 16 sestra pa 10.. -.-* joj kok sm pozabljiva to je moja mama
my mother;

dovolj grem se naličit in odit na zajterk.. hihi papa za zj..

moj make-up

obleka in čevlji

kos m se se zristala sm odšla na zajter mmmmmmm... bile so palačike!!
no ko sm pojela sm uzela torbo in odhitela na bus tam me je že čakala bfff larry pogovarjale smo in ko smo prispeli smo odhitele po stopnica v šolo.tam sva opazili nekaj čisto novega.nekaj mi ni štimalo ko mi pove ena od frendic da imamo
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-kaj zagleda oz. kaj ji frendica pove?
2-ali je okej zgodba?
3-ali si zaslužim next?
24. april 2014
nimam ideje
itaak da je !! prfect
ja!!
neeeeext
24. april 2014
u163511
u163511
nebo nobenga next?
24. april 2014
u163511
u163511
o hvala..nextam..
24. april 2014
u145901
u145901
nevem
d-bst
jaaaaaaaaaaaaaa nexttttttttttt
24. april 2014
u163511
u163511
res mi je žal d ni nexsa jutr bo obljubm.. imela sm use napisan pa mi je zbrisal..
24. april 2014
u163511
u163511
PRIHAJA NEXŠT ZA MOJE 2 BRALKE KI JIH DO ZDJ SAMO IMAM..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rekla mi je da imamo novo sošolko in nekoga ki ga tako ljuim!! Jack je pršu na šolo!
"jupiiiii..sam kdo je tisto dekle o kateri si govorila?" "am nwm samo jo uraši sam ved d ji je ime klavdija in je modna full -.-* " je rekla in odšla "ta pa nebo lahka" sm rekla larry "oh dj no če si moden bo use šlo po maslu!" je zavzdihnila "ampak ta je drugačna ta je.... " začudim pojub na ustih;

bil je Jack!tako lep poljub še nisem doživila use dotlej kaj sva skupi. ;*
"Jackkkk!" sm rakričala od veselja " akm... ja Bella?" je spremenil glas "kater class boš?" sm ga razburljivo uprašala "am.. še nevem greš z mano k tajnici?" je uprašal z razburljivim glasom takrat pa me nekaj potreplja po ramenu in pokaže na uro. "ja saj res hvala larry ker si me spomnila" "ni problema sam greva hitr kr nam bo dala spet neopravičene ure.. -.-* " je zavzdihnila "jack moram it k pouku se vidva po šoli če boš bil kje drugje!" in mu dam še eden malo bol oster poljub "awč.. nehaj to počet!!" "sory šala.. hihihi" sm se zasmejala in odšla v razred. celo uro sem mislila na njega usaj zdelo se mi da je minila 1 ura..ne minili sta samo 2 minutu.. takrat pa ustopi v razred...
--------------------------------------------------------------------------------------------
1-kdo bo stopil v razred?
2-če veš) kam se bo usedel?
25. april 2014
u145901
u145901
jack
zraven tebe
25. april 2014
u163511
u163511
despicable me nexst prihaja
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jack in seveda z njim važička Klavdija morala sta se predstavit kot da sta skupi prišla ampak nista... Klavdija se je predstavila kot se še nihče.Imela je dolge lase in v laseh je imela modro mašno,imela je kratke hlače in kratko majico.Potem je bil navrsti še Jack, predstavil se je kot se on ve in obedvema smo zaploskali zlo na glas.Jack se je usedel zraven mene, Klavdija pa zraven Larry.Grrrrr.Takoj sta se razumeli, jaz pa sm postala ljubosumna.Res da je malo čudno ker z Larry ne sediva skupaj.Pač prej nisva bili prijateljici in sedaj je tako.Končno je zvonilo.Bil je čas za malico, in čudno da se Larry ni usedla zraven mene ampak je šla z KLAVDIJO!!!... "Poglej Larry se je z Klavdijo zelo razumela tako kot jaz.", je rekel in postavil pladen zdraven mene. Skoraj bi se zadavila ko sm to slišala "Ja res je super,in zelo je modna*", sem rekla zvezdavo in grd pogled se mi je ustavil pri NJEJ."A daj no,nebodi ljubosumna.Saj bosta še vedno prijateljici.", je še dodal "Ja samo če..",in mi da šlico v usta "Daj no neboti tako ... kako čem reči neolikana.. hahahha"."ja res zelo je smešno!", in se zazrem točno v tisto mizo.Kmalu je bilo konec kosila in smo odšli k zadnji uri tam je z mano sedela Larry ampak ne za dolgo
učiteljici je rekla da se bi presedla k Klavdiji, kot ponavadi je učiteljica Klementina dovolila.Jack se je takrat usedel k svojemu novemu prijatlu Lourotu, ki pa se n brigal za druge samo zase.Kako pa mu ga je uspelo da se je pogovarjal z njim?, ah ne zanima me.
Celo uro sm premišlevala samo o tem kako naj si pridobim Larry nazaj. A nisem slišala učiteljičinega navodila in ko je bilo konec ure ji nisem oddala zveska in zato mi je dala 1.Strašen dan je bil zamano.Jack je bival v hotelu in je bil na drugi ulici.On je odpel z Lourotom ki je tudi tako kot on tam živel.Jah se sprašujete za Larry?.Ona je šla z svojo nova prijateljico Klavdijo.Z Larry sva si par kilometrov stran z kolesom in zato, sem sklenila da jo pojdem danes iskat in se z njo pogovorit klede Klavdije.Samo prvo moram narediti domačo nalogo in jesti.Jess(Jessica) je bila že doma in mi rekla da mame nebo 3 mesece. "Kam pa je odšla?" sem nestrpno vprašala "Nevem,mislim da je vojakinja in danes bo tukaj, prespala moja prijateljica Lana ker so njeni starši tudi odšli za 3 mesece, samo ne za vojake ampak za modne oblikovalce.Kar nekaj...." in mi je povedala cel roman tegala "Ja supr sam, kdaj pa pride?" sm nestrpno uprašala, ker je bila hiša v kaosu "zdaj ob 19:00 jo bo pripeljal stric.. " se mi je nasmehnila in odhitela drugam.Joj ne sedaj pa bom morala use pospravit v sekundi.Čakaj malo saj danes je petek in to ne navaden petek13.. Joj kaj,bom zdajle?!. Zamislila sm se in rekla na ves glas " Party night!!!" hitro smem naredila domačo nalogo in pojedla kar je ostalo od kosila. Ja in no morala sm pospraviti svojo sobo in njeno sobo in celo stanovanje.Sestre ni bilo doma ker,je odšla k zbozdravniku in tam je bila pol ured. Ko je prišla domov je bila vsa otečena."Hahahahhah.. kaj pa ti je delala kaj ti je 20 zob pukala iz dlesni?!" sm se zakrohotala."Ne ampak za en zob je rabla 3 enekcije!" je nekako izgovorila."Joj ta pa res ni pametna." sem zaskrbljeno odgovorila." Ja vem noro je!" in zaskrbljeno pogledala na uro.Joj ne ura je že petnajst do petih!!!,oh saj res moram se preobleč....
moj make-up;

moja obleka;

čevlji

končno je poznilo na vratih in bila je njena prijateljica Lana.bila je zelo prikupna a žal js sm morala oditi k Larry.Odšla sm na kolo in odšla na drugo stran.

moje kolo

Ko sem prispela tja je bil pri njih nek novi avto.Kot ponavadi sem kolo odložila na njihov zid in pozvonila.Odpret mi je prišel od Larry ati in rekel da noče več videti.
"Zakaj pa ne?" sem vznemirjeno vprašala "Zato ker, po celi šoli lažeš o njej!!!" in mi zaprl vrata pod nosom.Žalostna sem odšla na kolo in odšla domov.Ko sm prišla tam je bila pred mojimi vrati......
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-kdo je bil pred njenimi vrati
2-je zdaj vredu next (ali ni slovničnih napak,morda kakšna kje).
3-ali si zaslužim next?
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aha..tuki je slika od Klavdije

upam da bo okej
25. april 2014
u145901
u145901
KLAVDIJA
JAAAAAAAAAAAA
JAAAAAAAAAAAAAA
NEXT
25. april 2014
u163511
u163511
despicable me en next sam zate ker tako ali tako nimam nobene druge bralke..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pred mojimi vrati je stal mož ki je imel na sebi črni skunjič,črne čevlje,črni klobu z eno kratko besedočrno use.Nixem mogla vrjet svojim očem.To je možakar iz knjige After Dark ki jo je napisala Lucija Hartnes in kako se je znašel tukaj.Saj ni res,ne to ni mogoče ni mogel kar iz knjige priti ven in strašiti ali pač.Takrat me je nekdo povleku iz stola.Bil je on ta možakar z rdečimi očmi in z špičastimi zobmi!!
on;

Upirala sem se mu da me ne bi ugriznil z temi negnusnimi čekani in končno sem se mu izmuznila z groznim zvokom svojega mobilnega telefona.stekla sem in se oglasila a na telefonu je bil nek grozen zvok.Hitro sem prekinila in telefon pustila zunaj.Ko sem prišla v hišo sm najprej skuhala večerjo in pozvala Lano in Jess naj prideta jesti.Za večerjo je bila pica in za posladek sladoled
pica;

sladoled;

Hitro sem pojedla in odšla v sobo.Pokrila sem se čez glavo z blazino in poslušala glasbo;

Glede telefona.imam še enega in od tega nima nobena številke in sem lahko opustila.Kmalu sem zaspala in nobenega party night ni bilo samo spat sem lahko odšla.Ko sem zaspala z slušalkami v ušesih nisem slišala krika ki je prihajal iz kuhinje.Zjutraj ko sem odšla v kuhinjo ni bilo nobenega in ko sem se bolj prebudila sem lahko videla kaj je to rdeče bilo.Bila je ...KRIIIIII!!! Hitro sem poklicala policijo in ko so tole slišali so takoj prišli.Bila sem izven sebe zato sem padla v nezavest.Kmalu sem se prebudila v bolnici."Kje sem!Kaj delam tuki.?!!" zdravniki so hitro prišli noter in pobrali poškodovanega zdraven mene in zdravnica mi je pojasnila da se je na naši hiši zgodil zločin bla bla bla..."In kdo je to i ste ga odpeljali?!" sem nekoliko vznemirjeno rekla.Zdravnica se je nekaj časa obotavljala in rekla "To je tvoja sestra i tam zdraven je njena prijateljica Lana.njene poškodbe niso tako zelo hude saj se je Lana skrila tvoja sestra Jess se pa mu je branila.Vsaj tako sklepamo." je rekla vznemerjeno "Kaaaaaaaaaaaajjjjjjjjj!!!!!!!!!?" sem rekla in se prijela za glavo...Kmalu za tem so v sobo prišli policisti in no rekli da nismo edini ki se nam je to zgodilo "Kaj pa moja mama ali je ona vredu.Ali zna za to?!!" sem rekla zlo zlo vznemerjeno.srce mi je razbijalo kot noro in ko je policitt izgovoril 1 besedo me je hotela kap.Rekel je da,da,da je moja mama umrla v boju!!.. Nisem mu vrjela in ga naterala ven in ko sem pogleedala skozi okno sem vidla napis YOUR DAY (tvoj dan).Tedaj me je pa res kap.

Zbudila sem se šele čez nekaj tednov!!....Zdravniki so mi rekli da bom pri njih še kak mesec potem pa me bo odpeljal nek fant po imenu Jack.Nisem se glih takoj spomnila kdo je a kmalu sem se spomnila in ko je ustopil v sobo mi je nekaj moral zaupati.Čudno mi je bilo da je z njim na VOZIIČKU prišla tudi Larry! Nekaj sta mi mogla zaupati in povedati resnico.Začela sta z črko "Resnica je da je Klavdija....."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Upam da je dovol dolg nexstin da boš še tako zvesto brala kot do sedaj..
1-Upam da je ta nexst dovolj dolg.
2-Ali naj nadaljujem ali ne z zgodbo?
3-Kaj je resnica?
4-Ali bom Jas oz. Bella preživela resnico ki ji bosta povedala Jack in Larry?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pa res res res res hvala ker bereš nemorem bit bol hvaležna .. Pa če si opazla ta nexst je bol pesmin kot pa da je noter več slik
25. april 2014
zgodba o fantih,ki te imata rada link:http://www.igre123.com/forum/tema/harry-in-amp-zayn/70388/....sorry ,če motim.
25. april 2014
u163511
u163511
ja hvala ker si oglaševala...ker ta tema bo zdaj oglaševalna deska..drgač pa bom nexstala..
25. april 2014
u145901
u145901
da
da
da je klavdija naročila umor na tvojo družino in da dajo tvojo mamo v 1.vrsto
da
nč hudga drgač pa nexttttt
25. april 2014
da
ja!!
nwm
ja
neeeeeeeeeeeeext
sori kr dolg nism brala, sm sem bila pri starih starsih, pa tm nimajo wifija...
28. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!++nova brauka++zgodbica je fantastična
28. april 2014
u163511
u163511
"Resnica je, da je Klavdija tvoja ....tvoja.." nekaj časa sta se obotavljala nato pa rekla da je Klavdija moja SESTRA.Nekaj časa sem samo strmela v njih dva in nato sem z jeznim glasom nadrla Larry "Zakaj si rekla da se lažem o tebi po celi šoli!!???" samo debelo je pogledala in pogled zastrmela v tla."Kaj če pa ona ni tole rekla?" me je vprašal Jack "Ja je saj mi je to povedal nej oče.!!!" Larry so oči rdečo zažarele in rekla je da se vrne čez nekaj minut.Ko je odšla sem jaz malo premišlevala in rekla Jacku. "Jack si videl te živo rdeče oči?" "Kaj domišlija te prevzema.Malo se ohladi pa te pridem jutri pogledat" in odide skozi vrata. To noč nisem mogla spati saj mi to ni hotelo iti iz glave.Končno sem nekako zaspala in zjutraj sem se počutila slabo.Vse je bilo tako grozno,vse okoli mene je bilo črno,vse je bilo KRVAVO!!Ko je malo bol pogledala je iza vrat zagledala....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-oprostite za tako kratek next in hvala vam za next.Jutri dam dalšega.
28. april 2014
Neeeeeeeeext
28. april 2014
u145901
u145901
nexttttttttttttt
prišel je možakar iz knjige afte dark
28. april 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
28. april 2014
u163511
u163511
Iza vrat se je pojavla lARRY in tisti moški!"Larry kaj je z tabo!Kaj sem ti nardila?!!!"
samo tišina je bila.Za tem pa se moški oglasi in reče "Prepoznaš tegala fanta!?" bil je Jack ves krvav in iz tebuha mu je gledalo črevesje."Kaj si mu storu!Plačal boš zato!!!" hotela sem se vstati ampak bila sem ha zvezana z iuuuuuuuu neko sluzjo ki je tako zelo močno držala.
"Nemoreš nikamor.Kaj boš pa zdej!!" se je zlobno nasmejal in odšel,z larry vret in mi pustil Jacka da ga nemilostno gledam."To je vse moja krivda.Samo nesrečo prinašam!" sem se zjokala nato pa še nekaj hujšega ogen,ogen začne z plameni sežigati mene in Jacka,mislim si zdaj je konec.Nato pa zaslišim grozno renčanje in tuljenje.Volkovi ne ni mogoče zdaj pa bom začgana in pojeta za večerjo.. Nato pa iza sebe zagledam močno svetlobo in k meni je prišel....
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-kdo je prišel?
2-ali si zaslužim next!?
3-in vem da slabo pišem zato bom počasi zaklučevala zgodbo..
29. april 2014
1-kdo je prišel? Jack
2-ali si zaslužim next!? jaaaaaaaaaa
3-in vem da slabo pišem zato bom počasi zaklučevala zgodbo..neeeeeeeeee ti samo piši kr je zgodba res zakon !!!!!!!!!
29. april 2014
u145901
u145901
1-kdo je prišel? angel
2-ali si zaslužim next!? jaaaaaaaaaa
3-in vem da slabo pišem zato bom počasi zaklučevala zgodbo..neeeeeeeeee this is d-best stori nardim ti usluga sm piš naprej
29. april 2014
u163511
u163511
Izia mene je zasijala močna svetloba in prišel je anglel.Pa čeprav nisem vrjela v boga sem kar, naenkrat vrjela.Nekaj časa sem le strmela nato pa je angel rekel"Ne boj se.Nebom te ranil če ti neboš mene." le strmela sem in si govorila "Sanjam,reci da sanjam..!" nato pa mi angel reče "To niso sanje to je resničnost." ter spremeni se v vraga.Začne me napadati.Hočem se izvleči.Nemorem se,nemorem se premakniti.Ne pogubljena sem zavedno.Nato pa se...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.kaj se?
2.next?
Oprostite za tako kratek next ker res nimam več idej kaj bi napisala
29. april 2014
u163511
u163511
ne počutim se dobro in nimam več idej.Drgač sem pa prehlajena.Hočem pa vam ustreč saj potem boste mislile da nočem dajati nexta
29. april 2014
u145901
u145901
1.kaj se? pojaviš se v nebesih
2.next?jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
29. april 2014
1. jack zopet ozivi in jo resi?
2. itaaaak!!
neeeeeeeeext
29. april 2014
hey imam novi ff in rabim bralce pač ,če jih bo 10 csaj bom objavila tako,da poglejete:http://www.igre123.com/forum/tema/h2o-just-add-water-(ft.1d)/70585/

in next,next,next-ajte.
29. april 2014
sorry zasmetanje.
29. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg