Forum

heyy!
to je moja tretja zgodbica tu na igrah in je nekaj drugačnega kot tisto kar sem do zdaj pisala.
večina oseb ni mojih ampak pripadajo veliki J.K Rowling kraljici pisanja in Ricku Riordanu.
upam, da vam bo všeč.
love you all
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hope.
Prva beseda, ki mi je prišla na misel.
Upanje.
Upam, da bom odkrila resnico.
Moram.
Prebiti se moram do konca.
Zaslišim glas iz meglice.
After all this time? me vpraša z tihim odločnim glasom za katerim hrepenim že mesece.
Vem odgovor. Samo odpreti moram usta in pustiti, da zazveni.
Always.
20. julij 2016
Nexttt
20. julij 2016
u209910
u209910
Next
20. julij 2016
nexttt
20. julij 2016
Nextt, ful zanimiv zacetek!!
20. julij 2016
u193768
u193768
Neeeext
20. julij 2016
Next, ful dobr, sam a loh dalše pišeš plis?? :**
20. julij 2016
Saj je bil to samo prolog....nexti bojo dalsi
20. julij 2016
neeeext
22. julij 2016
Next nujno!! Maš pa res dober okus za knjige!
27. julij 2016
Vem
27. julij 2016

Tu je prvi nextt in res upam, da vam bo všeč.
Vse osebe iz Harry Potterja ali Percy Jacksona ne pripadajo meni ampak veliki J.K Rowling kraljici pisanja in Ricku Riordanu.
Love you all❤
Tekla sem po prazni ulici. Moje dihanje je bilo povspeseno. Prestraseno sem se ozrla cez ramo. Nekdo mi je sledil. Nosil je crno kapuco in zdelo se je kot....kot da bi lebdel. Kot da se njegove noge nebi dotikale tal ampak so lebdele nekaj centimetrov nad tlemi. Naenkrat sem padla po tleh. Stvor se mi je približal. Od njega je vel mraz in stegnil je dolgo roko. Od strahu sem glasno zakričala. Njegova roka je bila sluzasta in popolnoma bela. Zdaj je bil že en meter pred mano. Naenkrat sem se počutila grozno. Vse veselje je splahnelo iz mene. Počutila sem se tako Grozni nesrečno in nekaj trenutkov kasneje sem omedlela. Zaslišala sem glasne krike.
Naenkrat sem se zbudila. Bila sem v svoji postelji. Spodaj sem zaslišala glasova svojih rejnikov. Ja tako je. Rejnike imam. Pred približno desetimi leti so umrli moji starši. Vsaj tako so mi rekli. Takrat sem bila dojenček. Z svojima rejnikoma- Sarah in Mikom-sem gojila zdravo mero spoštovanja. Toliko kot pač lahko odrasli spoštujejo deset letnico. Ko sta kam šla sem pazila na njuna otroka. Dveletna Hanna in štiri letni Leon. Otroka sta me oboževala in me vedno znova prosila naj jima berem njuno najljubšo pravljico: pepelka.
To jutro sta tako kot zmeraj vdrla v mojo sobo. Skočila sta na mojo posteljo in me objela. "vse najboljše Anniiie"je bilo prvo kar je prišlo iz njunih ust. Zasmejala sem se in Leonu razmršila lase. Danes je bil moj enajsti rojstni dan in vsi skupaj gremo v zabaviščni park. Sarah in Mike sta mi obljubila, da gremo in namignila, da dobim nekaj posebnega za darilo.
Leon mi je v roke potisnil majhno škatlico, nerodno ovito v moder papir. Odvila sem papir in odprla škatlico. V njej je bila majhna steklena krogla. Na podstavku na sredini je bilo pet ljudi. Sedeli so na vrtiljaku, vsak na svojem lesenem konjičku. Majhna punčka z črnimi očmi in temnimi lasmi, malo starejši fant z svetlo rjavimi očmi in črnimi lasmi, ženska črnih las in temnih oči, moški temnih las in svetlorjavih oči in na sredini med njimi, na najlepšem konju je sedela deklica. Deklica z svetlimi kodri in z najbolj nenavadnimi očmi kar jih je. Levo oko se je svetilo v morsko zeleni barvi, desno pa je bilo nevihtno sivo. Par oči, ki si je tako različen a hkrati nebi mogel boljše pasati skupaj.
Vsi so se smejali in so izgledali srečni. Če si zavrtel ročico na krogli se je vrtiljak začel vrteti in peti pesem. Zaprla sem oči in poslušala melodijo, ki je blago odzvanjala v mojih ušesih. Nasmehnila sem se. Bilo je prečudovito. V tej krogli je bil večen spomin na mojo družino. mogoče sem res posvojena ampak imam kljub temu ljudi, ki jih imam rada bolj kot vse drugo.
Odprla sem oči in se zagledala v Leonove. "hvala" je bilo vse kar sem lahko rekla.
28. julij 2016
Neeeextttt. Odlično je
28. julij 2016
Neextt
28. julij 2016
u209910
u209910
Next
28. julij 2016
u214586
u214586
Next
upam, da bo nadaljevanje čimprej.
28. julij 2016
Next
28. julij 2016
u193768
u193768
Neeeeeeeext
28. julij 2016
Next. nenavadna kombinacija zgodb ki si ju združila oz ju še boš ker zaenkrat še ne vidim PJO stila.
28. julij 2016
Next. Drugače dokaj pogost crossover, ga pa v slovenščini še nisem videla. Se že veselim.
28. julij 2016

Heyy
Danes sem se odločla prilepit krajši nextt, ki ga posvečam Harry Potterju, ki ima danes rojstni dan in izidu nove knjige Harry Potter and the cursed child. Hvala J.K Rowling ker je tako izjemna In je napisala še eno izjemno knjigo.
Nextti so zdaj še malo bedni samo morem opisat vse, da bo polj bolj zanimivo.

Upam, da vam bo všeč
Love you all❤

Spravila sem se iz postelje in med klepetanjem z Hanno in Leonom sem se oblekla v kratke hlače in turkizno-modro majco z kratkimi rokavi na kateri je pisalo fabolous. Počesala sem svoje dolge kodraste svetle lase in jih spletla v dve kiti. Na hitro se pogledam v ogledalo in se nasmehnem. Moje oči se svetijo. Res so nekaj posebnega. Na to sem bila vedno ponosna. Levo oko,ki se je nagajivo svetilo in desno oko, ki je pozorno opazovalo in je kazalo inteligentnost. Bila sem vznemirjena. Danes je prvi dan počitnic. 25.6 in šole je končno konec. 1. Septembra grem v prvi letnik. Vpisana sem v najboljšo šolo tukaj v Londonu. Nekdo me pocuka za majico. Obrnem se in vidim Hanno, ki stoji za mano in dviguje svoje roke proti meni. Nasmehnem se in jo dvignem v naročje. Objeme me okoli vratu in njene črne oči žarijo od sreče. Primem Leona za roko in ju odpeljem po hodniku do kuhinje. Tam sta že stala Sarah in Mike in pripravljala zajtrk. Po kuhinji so se širile božanske vonjave. "Pačalinke" je veselo vzkliknila Hanna in mojega naročja. "palačinke" jo smeje popravim in jo odložim za mizo. "vse najboljše ljubica" se mi nasmehne Sarah in me močno objame. Mike me dvigne k sebi v naročje in me zavrti po kuhiji in me popade smeh. Tako kot takrat ko sem bila mala. "vse najboljše jellybean" reče in me požgečka pod brado. Nasmehnem se in se vsedem za mizo zraven Leona. Sarah prinese palačinke in jih postavi pred nas. "tvoje najljubše" reče in se mi nasmehne. Moje oči se zasvetijo. Napadem kup palačink in v hipu vse pojem. Po zajtrku se obujemo in spravimo v avto. Celo pot do zabaviščnega parka glasno pojemo in se pogovarjamo. Čez petnjast minut smo že na parkirišču in pred nami se svetijo lučke in sliši se glasna glasba, ki jo vsake toliko časa preglasi glasno kričanje ljudi na vlakcih smrti. Primem Leona za roko in Mike in Sarah pa Hanno in odpravimo se skozi vhod zabaviščnega parka. Zadržala sem sapo, ko sem zagledala ogromem vrtiljak. Sedeži so bili visoko v zraku in vrtel se je tako hitro kot vrtavka. Iz ozadja se je zaslišal Sarahin smeh. "kaj?" Sem vprašala. "Mogla bi videt kako si zgledala" se je zahihitala in na široko odprla usta oponašujoč mene. Postala sem rdeča kot paradižnik in Sarah narahlo potisnila, da se je opotekla ampak se je še vedno smejala. Mike me je z nasmehom vparašal:"gremo?" Pomislila sem. Počasi sem odkimala in zasmejala njihovim presenečenim obrazom. "save the best for last" sem rekla in Mike se mi je odobrovajoče zasmejal. Šli smo naprej.
Cel dan smo tekali po parku, jedli sladkorno peno, kokice, hot doge, pomfri, pice, se basali z sladkarijami in pili mrzle pijače. Bili smo na vseh vlakcih in na veliko stojnicah. Mike je pri eni od njih zadel zajčka za Hanno, leva za Leona, medvedka za Sarah in na koncu še gromozanskega samoroga zame. Od navdušenja sem kriknila in objela najprej Mika potem pa samoroga. Bil je velik, puhast in popoln.
Vse je bilo popolno.
30. julij 2016
Nnnneeeexxxxtt
30. julij 2016
Next
30. julij 2016
Neeextt
30. julij 2016
Next
30. julij 2016
Aja samo to...popravek. Malo sem zgubljena v datumih. Harryjev rojstni dan je jutri
30. julij 2016
Nexttt
30. julij 2016
u209910
u209910
Next
31. julij 2016
u193768
u193768
Neeeeeeext
31. julij 2016
Next