Forum
Heej odločla sm se naredit nou ff. Hope u like it

Živijo moje ime je Stacy. Živim v Wolverhamptonu. Stara sem 15 let, skoraj 16. Imam najboljšega fanta na svetu : Liama Jamesa Payna. Ima res ogromen talent za petje. Šel je na x-factor ampak so ga zavrnili in rekli naj pride nazaj čez dve leti. Letos poteče drugo leto kar pomeni , da je čas da se gre prijavit. Pregovarjam ga naj se gre prijavit ker ima res najlepši glas, ampak noče ker se boji da bo spet zavrnjen. Jaz res ne verjamem kako so ga lahko takrat zavrnili. No dovolj govorjenja gremo v realnost.

1.del

*Stacy*
Ravnokar sem prispela pred Liamovo hišo. Pozvonila sem in sedaj čakam da mi odpre. Med tem razmišljam kako bom Liama prepričala naj se prijavi na X-factor. Med razmišljanjem me zmoti Liam, ki je ravnokar odprl vrata, razprl roke in se zadrl >>Stacyyyy<< , Še jaz sem razprla roke in se zadrla >>Liiiiiiiaaaaaaaaaaaaam<< . Stekla sva drug proti drugemu in se močno objela. Hahahha ja to je najin čudni pozdrav. Kaj naj čudna sva . Po objemu me je še poljubil in jaz seveda njega. Stopila sva v hišo. Bila sva sama doma. In ne nič takega se ne bo zgodilo. Prvo mi je ponudil za pit (sok) nato sva se usedla na kavč. Prižgal je televizijo in iskal primeren program. Med tem sem se spomnila na X-factor. Začela sem pogovor:
J-jaz, L-Liam
J: Ammm Liam.?
L: Kaj je.?
J:Amm razmišljala sem in mislim da je čas da se znova prijaviš na x-factor
L: Staccy….
J: Kaj.?
L: o tem sva že govorila
J: pa še vedno nočeš iti
L: glej o tem se nočem več pogovarjati
J: ampak Liam to so tvoje sanje
L: o tem se ne mislim pogovarjati

''objamem ga od ozadaj''

J: prosim Liam. Zameee
L: jooooj
J: a to pomeni ja.?
L: ja.
J: yeeees. Ohh i love you.!!

''začnem ga ljubčkat in ga objemat in skakat po njemu ''

L: hahahah ni me treba ubit
J: hahah ne bom
Tako se še cel dan crkljava vendar moram iti jaz domov ker je jutri šola.
Evo prvi del.!! dobite novega če boste pridno ''nextal'' .
02. september 2012
next
02. september 2012
NEXT <3
02. september 2012
next
02. september 2012
2. del

*Liam*

Joj. Ne morem verjeti, da me je Stacy prepričala v to. Kaj če me bodo že drugič zavrnili? Ne morem si privoščiti še enega takšnega ponižanja. Ampak moram to narediti. Če ne za mene pa za Stacy. Res je najboljša punca, v vsem me podpira . No sedaj moram iti na internet da se prijavim. (res nevem kako se v resnici prijavi na x-factor tko da se bo Liam po moje ) Okey. Izpolnil sem prijavnico, sedaj pa moram samo še počakati na mail in izbrati glasbo za mojo avdicijo. Sploh si ne predstavljam kaj bo po x-factorju. Bom zmagal? Bom slaven? Tako veliko vprašanj imam. Ampak odgovorov ne bom izvedel če ne poskusim. Hmm katero pesem naj izberem? Že vem! Cry me a river.! Ja ta bo prava.
No še Stacy pokličem da sem res to naredil.

J-jaz, S-stacy

J: Stacy?
S: ja?
J: ugani kaj.
S:kaj?
J:izpolnil sem prijavnico in že izbral svojo pesem
S: res? Super. Zelo sem vesela zate. Vem da ti bo uspelo.
J: hvala. Jaz sem tudi vesel, da si me prepričala da sem se prijavil. Prepričan sem da me tokrat ne bodo poslali domov.
S: Tudi jaz. Čutim, da ti bo uspelo. In potem boš slaven pevec.
J: I wish.
S: Boš videl, da ti bo uspelo.
J: Hvala ker me podpiraš.
S: Vredu je. Ni se mi treba stokrat zahvaliti. Sedaj pa moram iti. Rada te imam.
J: Moram. Adijo. Imam te še rajši.

Res jo imam rajše kot ima ona mene. No ni važno moram začeti vaditi mojo pesem. Samo še pogledam če sem že dobil mail. Evo dobil sem ga:

Pozdravljeni Mr. Payne!

Zahvaljujemo ker se boste udeležili naše oddaje. Na avdicijo pridite v Mondy Theatre 3. Julija ob 6pm. Veslimo se srečanja z vami.

Lp, Uredništvo X-factor-ja
Aha super. Ravno dovolj časa imam da povadim pesem. Najbolje bo da kar začnem.

''vaje''

Kar dobro mi že gre. Samo zdi se mi da rabim še malo vaje, da bo tako kot si želim. Sedaj pa si moram izmisliti način kako se zahvaliti Stacy, za vse. Aha že imam načrt. Upam da ji bo ušeč. Pošljem ji sporočilo:

Ob 8h pri najini Lipi

Evo sedaj pa se moram iti oblečti.
02. september 2012
next
02. september 2012
NEEXT! <3
02. september 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg