u28062
u28062

Najbolše so mi:
Crazy
Sweet Emotion
Guilty Kilt
Don't wanna miss a thing
Girls Of Summer
Same Old Song And Dance

Poslušaš?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. september 2010
Oni so carji

Najbolše so mi:
Use naštete zgoraj+
Crying
Rag Doll...
26. september 2010
u28753
u28753
men je pa ud aerosmithu fajna sam Don't wanna mis a thing < 333
28. september 2010
ITAQ MAM 4 NAJ. SKUPINE....IN AEROSMITH-I SO MED TEMI 4-MI ♥
29. december 2012
Ja itak no vse naštete so mi dobre ampak med njimi ni balade Cryin ful lepa je
18. junij 2013
Ja, to je pa tud res!!
19. junij 2013
ja, pa še Sedona Sunrise, legendarna Mama Kin, Jaded, Devil' s Got New Disguis, Walk This Way,...
19. junij 2013
Ja al pa Eath to Rich al nekaj takega ma da zvočnike skurim
20. junij 2013
aja, aerosmith so spremenili mtv. to pa zato, ker so z run-dmc posneli walk this way in v 80' niso na mtv-ju vrteli nobene rap oz. črnske pesmi, ker je bil to rock program (ko bi bil še danes ).
23. junij 2013
Ma ej te ostale glasbene zvrsti rap pop to se je vse razvilo iz rocka prej tega ni bilo. Sicer pa aerosmith niso krvi, da je nastal bobrček pa enosmerniki pa rap pajaci
23. junij 2013
ja... ubistvu so run dmc želeli samo prirediti pesem, nato pa ko so slišali "ta prvi" walk this way so obupali, ker je ritem hiter, niso sploh vedli, kaj steve govori. potem je pa producent zvabil aerosmithe in run dmc v studio, kjer so posneli
sicer pa bober je nastal po nesreči, baje ga je najdu nek producent...
Koliko ljudi nas muči... Producenti, radijci, prav vsi s jb
24. junij 2013
Jebote in ta rap smrdljiv no potem so producenti krivi, da je to sranje nastalo in ne aerosmith. Bobra bi js zatolkla zato, ker naši potem hočejo mešat rock s popom
24. junij 2013
ja, pa najhuje je to, da grejo s kitarami, ki so poskrbele, da se je rock sploh tko dobro razvil, igrati neke pop pesmi
26. junij 2013
Kdo to a oni al tako na splošno saj tud def leppard igrajo bolj pop rock zadnji albumi so bolj taki
26. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg