Forum
Sm Taylor in stara sem 18. Do 18 leta sem živela v sirotišnici.3 sem bila posvojena a vedno slišim isto besedo adijo. Zdaj živim v dijaškem domu in končujem zadni letnik sredne šole.V sobi nisem sama imam cimro ampak se redko pogovarjama.Imam prijateljico Anno, ki je 1 leto starejša od mene, ampak ta živi 1 uro stran od mene.
Vidima se samo čez vikend kadar grem k njej drugače sem pa sama ampak preživim preveč samozavesti mam in ne odneham.
.
.
.
Petek je in kot vsako jutro se mi neda ustati sreča je šola 2 minute stran od doma.Pouk mam ob 7 in vedno sem 15 do 7 v šoli saj sem na nek način *drugačna* od drugih zato sem bila že v središču nasilja. Rajši poslušam metal in oblečem črna oblačila ampak drugi majo pač predsodke in me hejtajo ampak ignoriram jih ampak njim niso dovol samo besede...
Odidem v šolo in ko hočem odklenit omarico se že v mene zaleti neka ženska ko bolje pogledam vidim da je Kristine. Kristine je glavna na šoli za sebe hoče celo šolo in biti najlepša....
Za njeno varnost se poberem in se delam kot da se ni nič zgodilo
Kot vedno sedim v zadni klopi in ne poslušam pri pouku v zvezke rišem skice ampak ne navadne.
Pri slovenščini smo dobil novo učitlco in ta je videla da ne poslušam nato mi reče Taylor Taylor.
Ja se oglasim. A me sploh poslušaš in kaj imaš na sebi. Oblačila ji rečem. Nosi saj normalna oblačila in poslušaj pri pouku pri naslednjem opozorilu greš k ravnatelju in zdaj sediš uspredaj.
Poberem stvari in se komaj odpravim v sprednjo klop skice pospravim da jih gdo ne vidi nato awč papirček prileti v mojo glavo. Na njem piše *Freak*....
next??
taylor(jst)

anna

za Kristine pa uporabte svojo domišlijo
next?
20. februar 2015
Next
20. februar 2015
Ful dobr pišeš <3 Neeext+nova bralka
28. februar 2015
next
28. februar 2015