Forum
Sara Moone je strokovnjakinja za strta srca. Kot rejenko so jo pošiljali iz enega doma v drugega. Zdaj jih ima skoraj šestnajst in konec njenega potikanja od družine do družine je blizu. Socialna služba ji bo kmalu pustila oditi in Sara sanja o kraju, ki bo hladen in bel in kjer je ne bo nikoli več nihče prizadel. Še preden jih ima šestnajst mora Sara k družini Huddelston na kmetijo, kjer gojijo ovce. Tam, svojim načelom navkljub spozna, da človek ne more uiti želji po tem, da bi bil ljubljen in da bi ljubil. Pa naj si prizadeva kolikor hoče.

A neiii napišem zgodbicoo ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. junij 2011
A nei še maŁ napišem ?
No bom daŁa sŁiko...
Sara :

28. junij 2011
u49695
u49695
fuldobr^^. Ti sam piš :3
28. junij 2011
Bom kar začeŁa..
Samo utihni. Radabi možganom ukazala,naj se ustavijo. Ste kdaj opazili, kako se pameti ne da pripraviti do tega, da neha misliti, čeprav se trudite, da nebi razmišljali o ničemer? Vseeno razmišljate, kako poskušate misliti na nič, ker se trudite izogniti razmišlanju o tistem, čemer nočete razmišljati. Oh, nehaj že.
Jasno da se pogovarjam z mašino.
Lahko zbrišem ljudi. Zradiram jih z zaslona. Lahko jih razmažem. Lahko jih odmislim. Klik, zbriši adijo. Z mano je drugače; težko zbežim. Računalnik je skoraj popoln.Všeč mi je, da lahko pritisneš tipko prekliči ali zbriši in da se to tudi v resnici zgodi. Z natipkano besedo, namreč
Pol nadaljujem zdj morm peŁjat psa !
čawč.. Napište kšn koment .. !
28. junij 2011
u49695
u49695
nexšt :3
[ kere pasme je tvoj kuži? ^^. javem neumesna xd ]
28. junij 2011
u49890
u49890
next.:3 fhool mi je ušeč.:Đ
28. junij 2011
lucko mešanček je.. xD
KlauBooh. hwaŁa zdj nextam :
Odhajam od tukaj. Gospa K. in Frank sta pretekli čas. Odhod mi ne bo strl srca, saj sem kot varovanka Centra za socialno delo tega vajena. Se vam sanja, kaj to pomeni? Niti slučajno.
Samo namig. Kaj storiti z nečim, česar nočete? Izbruhate ga. In kako pravite izbruhanemu? To je to.
Očitno zapravljam čas. Mar pričakujem da mi bo mašina postregla z odgovori?
Moj novi naslov bo : Sara Moone, pri E. Hiddleston,RR 3,Ambrose,Ontario. Enostaven naslov, vsaj v primerjavi s temle : pri g. Avarthi Koscyzstin, ulica Campagnola vzhod 319, Severni Malverington,Ontario. Pa poglejmo, kašen je bil tisti pred njim. Postajna ulica. Brez številke. to je bilo v Lomersu, vsaj mislim tako. Edina stvar, ki se je od tam spominjam, je Arnovaizjava, da nikoli ne položi roke na nas, otroke, kar smo si morali zapomniti. Sonio, svojo ženo, pa je redno klofutal.
Ndaljujem boŁ poŁe aŁ zvečir kukr bo nanesŁo ..
čawč !
29. junij 2011
a Łah berete tud to :
https://www.igre123.com/forum/tema/poletje-na-okenski-polici/19978/
zdj sm se odŁočŁa da bom nextaŁa kdr dobim tri nexte ..
29. junij 2011
u49695
u49695
Jst sm to knigo prebrala oz. jo berm ^.^
01. julij 2011
u49695
u49695
Drgač next
01. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg