Forum
to bo zgodbica o nadnaravnem. o nosorogih, vilah ipd. preden jo obsodiš preberi vsaj 3 dele. zgodba je brez 1d. vesela bom vsakega mnenja, in če zgodbica ne bo imela bralcev (kar je zelo vrjetno) jo bom zbrisala...(slike dobite v naslednjem delu)
chepter 1:

zbudilo me je sonce, ki mi je nadležno svetilo v obraz. počutila sem se nenavadno. vstala sem in opravila jutranjo higieno, nato pa sem se odpravila proti babičini kuhinji. babica je že vstala in je nekaj šarila po kuhinji. predme je položila moj najljubši zajtrk. palačinke z nutello. vsedla sem se za mizo in pričela jesti. babica me je ves čas opazovala. delala sem se kakor da nisem opazila njenih nenavadnih pogledov. ko sem pojedla in pospravila krožnik mi je rekla:
emily prosim pojdi v trgovino po nekaj stvari. tu imaš seznam in denar.
podala mi je seznam in nekaj denarja. oboje sem shranila v žep. odšla sem do vrat in obula čevlje. poslovila sem se od babice in odšla proti avtobusni postaji. do mesta grem vedno z avtobusom, saj je hiša nekoliko odmaknjena od mesta. poiskala sem si prost sedež na avtobusu in se udobno namestila. ker je vožnja običajno trajala petnajst minut, sem imela čas da podrobno pogledam seznam. na njem so bile običajne stvari: kruh, mleko jajca... spodaj pa je babica napisala:
pojdi k elchiu po knjigo, on ve katero.
elchi je bil star babičin prijatelj, v lasti pa je imel manjšo trgovino z nenavadnimi starimi knjigami . babica je pri njem velikokrat kupila ali pa si izposodila kakšno knjigo. vse so bile debele in zavite v rjavo usnje, značilno za stare knjige. na platnicah pa nikoli ni bilo naslova, pač pa vsakič drugačen znak. babico sem že velikokrat vprašala kaj pomeni, pa mi ni nikoli povedala pač pa se je odgovoru vsakič spretno izmaknila. ko se je avtobus ustavil sem se odpravila proti trgovini z živili.

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. februar 2013
u121614
u121614
Neext! :''3
28. februar 2013
u124172
u124172
nexttt!!!! ful dober začetek!!!
28. februar 2013
neext < 33
28. februar 2013
u124627
u124627
next. :*
28. februar 2013
u50889
u50889
NEXT!
28. februar 2013
next
28. februar 2013
Neeeeeeeext *_*
28. februar 2013
hvala za nexte.. dobite dons enkat
28. februar 2013
nism mislla d vas bo tok...7. upam da vam je všeč. povejte, če vam je všeč kako pišem, kaj bi dodali, spremenili, kakšne teorije, kritike,pohvale?

chepter 2:

trgovina je bila majhna,saj je tudi mesto majhno. v mestu je več manjših trgovinic, ampak jaz grem vedno v to, saj je last stare babičine prijateljice ge. fisher in njenega moža.
dober dan ga.fisher. lahko prosim dobim (pogledala sem na seznam) 1 štruco polbelega kruha, 2 škatli jajc, kilogram jabolk, 2 vrečki moke in salamo?
seveda ljubica. in kako kaj babica? se še drži? je vprašala medtem ko mi je naročeno zlagala v vrečo.
v redu je,hvala. sem odvrnila in ji plačala. kupljeno je zneslo 9.99€.
nasvidenje ga.fisher .
nasvidenje in pozdravi babico! mi je prijazno odvrnila.
ko sem stopila ven je vame butnila avgustovska vročina. stopala sem po asfaltni cesti do elhijeve trgovine. ko sem vstopila je vame udaril močan vonj po starem, zvonček nad vrati je zacingljal in zagledala sem osivelo glavo. elchi se mi je prijazno nasmehnil in mi podal knjigo. nikoli ni spregovoril besede z nikomer.in tudi jaz nisem nikoli izkazala želje po pogovoru z njim. vzela sem knjigo in odšla. pogledala sem na seznam če sem še kaj pozabila. nisem. ker še ni bilo avtobusa sem se vsedla v bližnjo kavarno in si privoščila sladoled. babici bom pozneje vrnila denar. vsedla sem se in pričela jesti sladoled. ko sem ga pojedla sem plačala in se počasi odpravila proti avtobusni postaji. vsedla sem se na klopco, vendar mi ni bilo treba dolgo čakati,saj je avtobus kmalu prišel. poiskala sem si prost sede. iz vrečke sem vzela babičino knjigo. odločila sem se, da jo bom prebrala.
28. februar 2013
u50889
u50889
Super zgodba bo, mam tak občutek!
Edino če bi lahko pisala z velikimi začetnicami pa ko je dobesedni govor da daš " " al pa » «
NEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!
28. februar 2013
ok, bom. se preveč ukvarjam z vsebino, pa ne tok z pravopisom. bom zdj tut to pazla
28. februar 2013
neeeeeeext
in ja res loči besedilo ko kej nekdo govori...
SLIKE še <3
28. februar 2013
bom ločla. ob naslednem nextu dobite slike. a drgač vam je pa fajn?
28. februar 2013
u50889
u50889
jaaaaa je!!!! NEXT!!! Kdaj bo?
01. marec 2013
dons enkat...
01. marec 2013
u124627
u124627
next.!!
01. marec 2013
u124172
u124172
next
02. marec 2013
next
02. marec 2013
oprostite k ni nexta, mam šolo pa prepoved sm mela... dobite
09. marec 2013
zdj je ta next full kratek pa brezveze.. povejte res ka vm je fajn, kaj ni okej, če mate kšne teorije ipd. zdj bo next od 2-3 krat na tedn razen če bo zanimanje pa če bojo ideje... ta next je res kratek in bedn..
chepter 3

Bila je teška in debela. Odprla sem jo ne prvi strani, vendar sem obupala, saj je bila napisana v neki čudaški pisavi, ki je nisem razumela.
Je moja babi mogoče kitajka ali pripadnicca kakšne čudne vire?
Zaprla sem oči, saj sem tako najlažje razmišljala .Nič mi ni bilo jasno.In polek tega me je hrbet na področju lopatic strašansko bolel.
Avtobus se je ustavil in izstopila sem iz njega. pred babičino hišo sem zagledala rdeč avto. takoj sem ga prepoznala. bil je avto moje tete carmelie...

jas:

babičina hiša:
(predstavlite si jomanj zarašeno)

tetin avto:

09. marec 2013
u50889
u50889
Fak koji avto
In prisežem da sm prebrala teta Kamela hahaha
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!
09. marec 2013
u124172