Forum
"Drin drin drin" budilka je zazvonila in razjezila sem se" resno ravno zdaj pa tako sem imela lepe sanje, sanjala sem da letim in ko sem pristala je bila tam moja simpatija. Objela me je in rekla... in potem je zazvonilo RESNO!!!!!!!!!" Takoj sem začutila da nekan ni prav mama ne kriči naj se spravim v šolo brat ne tečnari očetu in sestra še spi. Takrat sei je posvetilo "Počitnice!!!!!!! Juhu!!!!!!!!!!" Pobožala sem psa in odhitela po stopnicah navzdol in videla sem ga najlepšo stvar bazen...že se je polnil in veselila sem se kako si bom oblekla kopalke in skočila v mrzlo vodo na vroč poletni dan. Ob 14:00 sem poklicala Mašo in pohitrla je k meni in s psom sva odšli na sprehod šli sva mimo gozda in Lilly (pes) je začela lajati kot nora. Nato sem pogledala v gozd in videla neko osebo nisem je videla razločno in z Mašo sva se odločili da se bomo odpravile v gozd "Nina" je rekla Maša "ali res greva v ta gozd vedno se mi je zdel čuden!" "Ja" sem ji odgovorila in odšli sva v gozd in tam sva videli kar še ni nihče videl VIDELI SVA.....
ČE BI RADI IZVEDELI KAJ STA VIDELI POTREBUJEM VSAJ 3 NEXT
13. marec 2016
Next

vabljena k branju mojih zgodbic
13. marec 2016
Ok bom
13. marec 2016
Tabim še 2 Next
14. marec 2016
Neeext super zacetek zgodbice in super imena
14. marec 2016
Daj ti kar dalje pisi. Neeeeextt!!!
15. marec 2016
Next !!!!! Imena so mi nekam znana.....
15. marec 2016
Imel je črne lase,oči črne brez kančka svetlobe,bil je bled kot sneg in namesto roke je imel palico...ja palico zapičeno v odsekano roko " ampak kako " sem zavpila " a odgovoril je samo " Kje je tista ki ji pravijo MAŠA RAYMOND " jaz sem samo stala tam in otrpnila a Maša se je pognala v tek a zaman saj jo je kmalu dohitel. Vzel jo je in odhitel stran , jaz sem paničarila a nakoncu sem se pomirila poklicala sem Zalo in ji rekla da se bova odpravili na lov za orkom in prekinila. Odhitela sem domov. In tam je bila na srečo Lilly...

Pa da vidim kaj mislite o zgodbi. Prosim komentirajte in dajajte Next
17. marec 2016
Vem da je totalno ne resnična ampak vseeno
17. marec 2016
Neeeeeeeeeexxxxxxxxtttt!!!! NAJBOLJ ZAKON EVER !!!!!
17. marec 2016
Haha tisto:"jaz sem malo panicarla ker so mi je prijateljico ugrabil ork pol pa sem sla domov"
17. marec 2016
Aja pa neeext
17. marec 2016
Next
17. marec 2016
haha hvala
18. marec 2016
Zala je prišla takoj, vzeli sva stvari in staršem rekli da greva taborit za en teden in naj naju ne kličejo. Starši so bili najprej v dvomih a nato so privolili.Z Zalo sva odhiteli v gozd in sledili vsem sledem ki jih je pustil... Zvečer sva si postavili šotor , trajalo je malo dlje saj ga nobena ni ravno znala postaviti a na koncu nama je uspelo no recimo." Nina. Kaj se je pa zgodilo " me je vprašala in jaz sem ji razložila. " Popoldan sva se odpravili na sprehod in zdelo se nama je da naju nekdo opazuje..." in tako sem ji razložila vso zgodbo. Zjutraj sva se odpravili že ob 6:00 saj sva hoteli priti čim prej. Ob 11:00 sva prišli do velikeda gradu, v velikem oknu na vrhu gradu sem videla palico in nato roko. Vedela sem da je to on Zali sem rekla "poglej tam zgoraj" Zala se je ozrla in ga tudi sama zagledala. Z Zalo sva se odpravili do podrtega obzidja in splezali do okna. Videla sem nekaj svetlečega in ostrega, ja bil je nož ampak kaj je ork delal z njim. Zamahnil je z roko in zapičil nož v Mašo. Ampak jo je zgrešil saj je bila ovita v nekakšno testo. Z Zalo sva odmaknil pogledsaj sva mislili da jo je zapičil a ko naju je videla je začela vpiti " NA POMOČ, NA POMOČ POMAGAJTE" nisva vedeli kaj narediti v strahu sva...

Kaj mislite da sva naredili?
19. marec 2016
Neeeeeexxxxxtttt nujo!!!
19. marec 2016
Next
20. marec 2016
Next cim pr
20. marec 2016
*cim prej
20. marec 2016
še dva
23. marec 2016
Next
Next
23. marec 2016
Kdaj bo Next ?
24. marec 2016
zaj
24. marec 2016
u207907
u207907
Next
24. marec 2016
Jeeeeeej
24. marec 2016
Kdaj?
24. marec 2016
oprostite nisem uspela.
Od straho sva kar odhitele iz gradu Zala je rekla "Ampak ne moreva je kar pustiti tam zgoraj." "Prav imaš" sem odvrnila. Odhiteli sva nazaj, in tam sva jo zagledali skoraj jo je pojedal a nato se je odkorakal stran in njo odložil. Odšel je stran in takrat je bila prava priložnost, odprli sva okno in odšli v grad ravno sva prišli do nje in nato je v sobo stopil on. Hitro sva se skrili in ga opazovali rekel je "ti si moja vaba ko bo prišla še tvoja prijatelica s katero si bila v gozdu bom imel pojedino in dolgo ne bom lačen." "To pa že ne" sem zaklicala in se pokazala "no no no tu si hitreje kot sem pričakoval." Zala je bila še vedno skrita in ni vedela kaj naj naredi skočila je k meni in rekla" in ni sama!" Kar zasmejal se je in planil k nama, hitro sva se razkropili in začeli tekati najprej je šel za mano a sem se mu izmuznila. Na srečo se je Zala med tem časom že skrila, ork je spet odšel in z Zalo sva tekli k Maši, ko bo prišel bomo že zdavnaj izven grada. Osvobodili sva jo in odhitele smo domov. "REŠENE SMO " smo zakričale. A niti sanjalo se nam ni, da to še ni konec naših dogodivščin

kaj si mislite povejte v komentarju ali pa ne bom pisala Next
27. marec 2016
Next
27. marec 2016
Neext
Hmmm...kaj mislim.....mislim da je to NAJBOLJSA ZGODBA
27. marec 2016
omg to pa je bilo hitro!!!!!!!!!11
27. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg