Forum
u90554
u90554
Ojla, aloha, bonjour, pozdraf!

Verjetno ste že ugotovili, da je to JUST ANOTHER STORY OF ONE DIRECTION. Glavni junak bo tukaj Zayn, zato: gospe Malik, hitr brat! Seveda pa bojo vključeni tudi ostali fantje, zato lahko berete tudi ostale gospe. Pisale bomo jaz, mimka in ♥ŋïŋą şŧγℓεş in obljubim (pinky swear!) da bo zanimivo!!
Pa, kaj klepetam, bom kar začela.
Bonjour. Moje ime je Kristina Šinigoj, stara sem 18 let, živim v Sloveniji. Moji BFF sta Kim (ljubkovalno Kimmy) in Emilia (ker jo kličemo Em, veliko ljudi misli, da ji je ime Ema...). Sem VELIKA, OGROMNA, VELIKANSKA, GIGANTSKA in te stvari DIRECTIONERKA. Prav tako naše fante obožuje tudi Kimmy, Em pa, milo rečeno...ni tako zagreta zanje. A ko sva si s Kim slikale našo prihodnost, sva jo vedno videle z Zaynom - oba imata temne lase in oči in tudi po karakterju bi ODLIČNO pašala skupaj! Pa vam bosta že onidve povedali kaj več o sebi.
MOJ najljubši fant na svetu je Louis in NOVICA LETA JE DA STA SE Z ELEANOR RAZŠLA!! Jupiii! Ko sem izvedela, da jo je pustil, sem priredila NORO zabavo, škoda le, da se je slavljenec ni mogel udeležiti...
Drugače pa... kot ste že gotovo opazili rada blebetam in dramatiziram. Obožujem urejanje svojih las, ličenje, petje (vsi pravijo, da imam čudovit glas!), oprijete jeanske in francoščino. Moji vzornici sta (poleg 1D) Ke$ha in Stella. Stella iz Winxic, če se jih še spomnite. Ona mi je bila vedno zeloo všeč in strašno sem bila ljubosumna nanjo zaradi fanta Brandona. On je takoo cute in seksi v tisti oprijeti uniformi...amm, spet sem zabredla. Jah, ravno sem končala 3. letnik splošne gimnazije, zanimajo pa me tudi računalniki, kar je sicer precej čudno glede na vse ostalo. Igram klavir, Kim me uči tudi malo kitare, treniram trebušne plese in se rada slikam. Ker ste zagotovo že naveličani mojega blebetanja, bom počasi končala. Za konec je tukaj še ena mojih slik:

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.
Poljubčki, objemčki, mejte se fajn!!

Kris xxx

No kako se vam zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. april 2013
u90554
u90554
Mind"!!!
23. april 2013
u87504
u87504
next
23. april 2013
neeeeeext
23. april 2013
neeeeext.
zdej so trije nexti. lahk nextate.
23. april 2013
u101445
u101445

2.del
---------------------------------------------------------------
Pozdraf Ime mi je Kim Bizjak. Stara sem 17let in pol, ter obiskujem 3.letnik umetniške gimnazije v Novi Gorici. Sem res velika,velika,VELIKA oboževalka najbolj popularne boy-band skupine iz Velike Britanije: One Direction! Največji cukerček v bendu je Harry. *__* On je took popoun! S Kris vedno ko zagledava goloba se začneva dreti: "Kevin!" in ga loviti. :'D Zaradi tega naju ljudje običajno gledajo malo postrani, da najine prijateljice Em (Emilie) niti ne omenjam. Hmm...nisem ravno mirna dušica, vedno rada razgrajam in delam neumnosti. Sicer pa...v šoli sem še kar dobra bi lahko rekli, in moji prijateljici trdita, da imam neverjetno lep srednji glas, in da zelo lepo rišem...-.- Igram klavir in kitaro in....AHA! Trenutno imam najbolj popolnega fanta na svetu in sem z njim neverjetno srečnaa! <3 Moje vzornice so (poleg 1D) Cher Lloyd, Acacia Clark in Taylor Swift. Obožujem svetlo modro barvo, mačke, ličenje, friziranje, risanje in seveda petje in igranje kitare/klavirja. Za zdaj bi bilo to vse, tak da...čuuuuuuus. ;*

Moji sliki:

------------------------------------------------------------
next?
23. april 2013
u101445
u101445
aja, treniram pa še hip-hop. pardon.
23. april 2013
Next
24. april 2013
u127131
u127131
next.
24. april 2013
Neext !!!
+ nova bralka
24. april 2013
next
24. april 2013
Neext !!!
+ nova bralka
24. april 2013
u116556
u116556
Neext
24. april 2013
neeeext
24. april 2013
neeeeeeeeeeeext+nova bralka
24. april 2013
neeeeeeeext !!
24. april 2013
neeext
24. april 2013
neeext!!
24. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
24. april 2013
neeext
24. april 2013
u101445
u101445
naslednja nexta mimika. in to bo kmalu, ker ji s ♡sexч&sωeeт™♀ že pošteno teživa.
24. april 2013
u90554
u90554
Hahaahah true lih prej sm jo vidla u glasbeni sm ji rekla nej nexta...
24. april 2013
nextam!

3. del
----------------------------------------------------------------------------
Buongiorno! Sem Em. Polno ime: Emilia Kline, stara sm 18 let in živim v Sloveniji (Nova Gorica). Kmalu bom končala 3. letnik splošne gimnazije (Kris je 3. a, jaz 3. b, Kim pa je na umetniški v isti stavbi, tako da smo med odmori vedno skupaj). Nimam veliko vzornikov, ker nimam časa za te stvari. Nisem se še odločila kam bom šla naprej, zato se veliko učim (mam odlične ocene). Igram še violončelo (v gš) in še kakšen inštrument po potrebi (za pusta okrog paradiram s flavto ali orglicami ). Lansko leto je Kim dobila idejo, da bi lahko imeli trio kitar, pa sva se je s Kris naučili) Pred dvema letoma sem tudi zaključila šest razredov tolkal... Moji BFFsta Kris (Kristina) in Kim (sem jih že omenila). Skupaj preživimo ogromno časa (ko se ne učim sem z njima). Čeprav se ju zadnje čase malo izogibam, ker mi ves čas težita z One Direction! Sem jaz kriva, če zanič pojejo? Saj ni važno...To sem jaz:

https://images.wikia.com/assembly/images/2/24/Brown-hair-girl-pretty-bubbles-Favim.com-464122_large.jpg

Treniram še jazz balret in rada pojem...In rada jem!!! Ne vem, če sem kdaj zdržala več kot 1 uro brez jest. To bo mogoče malo smešno :* Zelo rada gledam risanke...

-------------------------------------------------------------------------------
next?
pritožbe? (vsak največ 1, kr vem, da jih bo drgač ogrooomno...)
24. april 2013
Next
24. april 2013
neeeeeeeeext !
in popolnoma sem brez pritožb
24. april 2013
u73868
u73868
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. april 2013
balet ne balret
24. april 2013
neeeeeext!!
24. april 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. april 2013
neeeeeeeeeext
25. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani