Forum
Heej sem Lupita in imam bff Janelle.Imam tudi sestro Carly in brata Jasona.Usi radi poslusamO 1D.
Jaz zivim z bratom,sestro in bff.Saj smo use punce polnoletne in smo si kupile lastno vilo,seveda zraven nas tivi tudi Jason ampak on je ze 1 leto polnoleten.Zivimo v Londuno.Jaz imam sobo polno 1D stvarmi.Janelle je bolj nora na JB-ja.Z Janelle si glihkar kopijemo oblacila.Ko mi na enkrat zazvoni telefon,klice me Carly.Najin pogovorj)-jaz,(c)-carly:
j:heej si=)
c:heej nekaj nujnega ti moram povedati!
j:kaj pa
c:v londun prihajajo 1D in bojo imeli koncert na koncu bodo obiskali hiso v kateri bodo cela 2 meseca!!
j:aaaaaaaaaaaaaa:*
c:razervila sem karte,usi 4 gremoio muca:*
j:adijo pikica hvala:*
Odlozila sem telefon in Janelle povedala prekresno novico.Bila je zelo vesela.Koncert bo v petek to je cez 3 dneve.Hitro sma si izbrali prekresne oblacila in si utedile frizure in drugo...
Aja nekaj sem pozabila povedati:Zi 3 leta sem zaljubljena v Harrya,Janelle pa u Justina!
P.S:Carly ima fanta Davida;*
Jaz:

Janelle:

Carly:

Jason:

David:

1 next=)
11. julij 2012
next
11. julij 2012
Ko smo use nakupile sem poklicala Jasona da naj pride po naju.Prisel je ce 5min.Povedal je da pridejo 1D in rekla sma mu,da to ze vema.Aha zato toliko vreck je rekel in usi smo se nasmejali.Ko smo prispeli domov je Carly rekla,da ji naj pokazema kaj sma kupile.Uredile sma si frizure,make up in se super lepo oblekli.
Te obleke in drugo sem pokazale jaz:
1.

Ampak dobena ji ni bila usec dokler ji nisem pokazale to:

To imej*.*
Okej sem ji rekla;*
Take oblekce je imela Janelle:

Zal mi je ampak ta obleka je grozna
Dokler ji ni pokazala tisto obleko ko sem jo jaz zbrala:

To imej*.*
okok
In tudi zate imama nekaj kar ti bo usec:

omfg hvala*.*