Forum
Gre se o punci v pubrteti stara 15 let in se srečuje z takšnimi in drugačnimi stvarmi...
03. februar 2017
No začni
06. februar 2017
S prva sem bila no... dosti normalna ampak neko noč se je vse spremenilo. Dobila sem menzes. Mati mi ni reka nič samo to , da so vložki v kopalnici(moja mati je zelooo neodgovorna).Prej me je bilo tako sram , saj so jo vse dobile prej kot jaz. Toliko o tem tudi popularna nisem bila. Z matero sva živele same , saj je oče odšel z drugo v Ameriko pri mojih petih letih.Od takrat naprej je tako potrta ,ampak življenje teče naprej. Imela pa sem tudi najboljšo prijateljico namreč Elo. Tudi ona ni ravno popularna. Prišla je v petem razredu in ker ni nihče hotel sedeti zraven nje sva se odločili , da bova sedeli skupaj in to je tudi trajalo do tega devetega razreda.Preselili so se ker je mati dobila novo službo. Ima pa dva brata-starejšega in mlajšega-(ubistvu Maj je starejši za eno leto Luka pa mlajši za pet let). Včasih sem pral vesela , da sem edinka.Seveda ko sem odšla v kopalnico sem poklicala Elo.
E-Ela J-jaz
E- (zaspano) O hej. Kaj pa tako pozno kličeš.
J-Zgodilo se je
E-Zgodilo kaj?
J-Saj veš to kar ima večina punc oz. vse punce.
E-Aja to.... Potrebuješ kakšen nasvet... Saj obedve veva kakšna je tvoja mati...
J-Ne ampak vseeno hvala. Sori ker sem klicala. Se vidiva jutri.
E-No problem. Dijo
Ampak v vsakem primeru sem morala iti ven , saj sem morala oditi v trgovino...Med potjo pa se nekaj zgodi... Se nadaljuje. Za nadaljevanje rabim 2 nexta
20. februar 2017
Next
21. februar 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg