Forum
u28575
u28575
''Halo, Bella... Dobila sem novo omarico... Tako lepo, hrastove barve... Notri sem našla nek dnevnik... Ne vem od koga je...'' ''A res?'' ''Ja, res...'' ''Okej, zdaj pa grem... Bye!'' ''Bye!'' Dnevnik je bil take roza barve. Takšen kot tale...:

Ključavnica zgleda zelo čudno. Nima ključa, nima števca, nima gumbov in nima tistega gumba, ki se obrača. Tako sem bila radovedna, da sem vzela palico in začela tolči po dnevniku. Odprl se je, ampak ne zaradi palice, odprl se je sam. Bil je prazen. Potem pa je nekaj začelo pisati. ''Vprašaj me karkoli!'', mi je napisalo. Napisala sem ''Kdo bo moj fant?''. ''Tim'', je napisalo. Kaj?! Tim je naš sosed... ''Kateri Tim? Moj sosed ali moj sošolec?'', sem spet vprašala. ''To moraš ugotoviti sama...'', mi je napisalo. ''Ampak hočem vedeti...!'', sem napisala. ''Ne! Če se hočeš prepirati z mano, te lahko takoj vsrkam v dnevnik, ali pa odidem iz dnevnika!'', je dnevnik rekel. ''Kdo si?'', sem vprašala. ''Sem... nekdo, ki ga NE poznaš... Jaz sem tvoj... duh!''. Kaaaaaaaaj?! Moj duh?!
Nexty????
15. oktober 2010
Nexty
31. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg