Forum
u59458
u59458
Držala sma se za roke hodila po travniku polnih cvetlic in na koncu sma imela ustnice tri milimetre narazen. BELLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne no a me moraš vedno budit in skakat po postelji?? Če pa imam dober razlog.JUTRI GREMA V LONDON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAA zakriči js pa jo spodimiz MOJE sobe!!!!
vedno mi mora pokvariti najlepše sanje!!!! si zamomljam in odprem omaro polnih oblačil. Izbirala sem med poletnimi oblekicami do kratkih hlač in majic na koncu sem vn potegnala neko oblekico:

Odšla sem v svojo kopalnico in se spreoblekla. Na veke sem nanesla malo rjavega make-upa na trepalnice maskaro in še eye-liner. na koncu sem izgledala tako:
(glejte samo make up)

Ko sem bila gotova sem se odpravila v kuhinjo na zajtrk. Vsedla sem se za mizo tam pa so me že čakali starši in moja sestra Maja. Ljubica z Majo gresta Jutri v London k vajni sestri Miaheli. Kumi čakam sem izjavla z fejk nasmeškom in odšla peš do moje BFF Katy vse sem ji povedala ob najhujši besedi pa mi je stekla solzica. Katy lahko danes prideš k meni da mi pomagaš spakirat vpršam in naredim puppy face. Okej reče potem pa se posloviva. Ko sem prišla domov je Maja že bila gotova js pa sem počakala Katy. Čez pol ure je pozvonilo na vratih. Pritekla sem iz sobe in odšla odpret vrata. Bila je Katy objele sma se potem pa odšle v mojo sobo. Tam sem ji začela pripovedaovat:

Samo to mi še manka da tam srečam 1D Sej ne pravim da sem hejter ampak niso mi najbolj všeč. Tudi če jih srečam bom bila z njimi prijazna saj tudi js poslušam par pesmi od njih ampak to še ne pomeni da sem best- Fenica. Uh sem rekla in potem sma začele pakirat:

Na koncu ko sma bile gotove sem imela tri modre in 5 roza kovčkov

Potem sem se še težko poslovila od Katy in odšla spat.
NO NAJ SE VAM ŠE PREDTSAVIM:

Moje ime je Isabella Rosallie Swan ( Bella ali Rosallie). Sem 17 letno dekle. Imam sestro Majo 16 let in starša. Smo bogata družin in dobim lahko vse. Ne mislite da sem razvajenka!!!!!!!. No to sem jas:

Maja:

starša:

Teta Mihaela:

vem zelo je lepa.
Next??
28. avgust 2012
u59458
u59458
upsala tam prva slika kovčkov bi mogli bit roza kovčki
28. avgust 2012
next itak zakon je
28. avgust 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxt
28. avgust 2012
u59458
u59458
tnx še eden pol pa nextam
28. avgust 2012
komi čakam
28. avgust 2012
u59458
u59458
hehe ♥♥
28. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2012
js tud
28. avgust 2012
u59458
u59458
oki zdle nextam za moje prvi 3 bralke
katrca biber
antejca
samo tvoja mala

ta next je za vas
-------------------------------------------------------------------------------------------

ROSALLIE!!!!!!!!!!! se je drla maja in mi skakala po postelji. HHHHHH sem si zamomljala in jo vrgla iz postelje ter se skobacala iz nje. Odšla sem v kopalnico si umila zobe in skrtačila lase. Potem sem odšla v omaro si vzela kratke hlače in majico ter se oblekla

Ko sem bila gotova sem vzela svoje ''kufre'' ter se poslovila od staršev. Potem sm vzela ključe od avte kovčke dala v prtljažnik in z Majo odpeljali do letališča. Rabili sma samo 10 minut saj sem vozila 80 na uro hihi.

Ko sma prispele sm parkirala avto ga zaklenla in spustila streho. Potem pa sma se odpravle na recepcijo. Tam sma kupile karte in počakale na letalo. VSI POTNIKI ZA LONDON NA IZHOD 5 sm začula glas in povlekla Majo za roko. Odšle sma v letalo. Vsedle sma se na sedeže ampak na žalost jih nisma imele skupaj. Imela sem z enim blodincem.
Next???
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
u59458
u59458
še tri
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
u59458
u59458
še dva
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
u59458
u59458
še en
28. avgust 2012
next
28. avgust 2012
u101445
u101445
neext
28. avgust 2012
next
29. avgust 2012
u59458
u59458
wauu hvala za vse nexte bom zdle kmal nextala približno v roku 1 ure
29. avgust 2012
u99448
u99448
nexttt fulll dobr
29. avgust 2012
u59458
u59458
Hej kako ti je ime?? me je vprašu. Sem Bella ti? Ali me res ne prepoznaš?? odkimam. Huh sem Niall Horan iz 1D še kr nepoznaš?? Aaa nisem ravno največja fenica zato rečem in se nasmejim.

Nekaj časa sma e še pogovarjala potem pa sem si v ušesa vtaknala Mp3 slušalke ter poslušala pesmi na koncu pa sem še zaspala. Zbudilo me je rukanje v ramo od Nialla. Kaj?? Se že napol zaderem. Sorry prpet se moreš pristali bomo. Oo hvala rečem in se nasmejim.
Maja:

Ko sem videla da nimam sedeža z Rose se namrdenm kot triletni otrok in se zbašem proti oknu. Takrat šele zraven mene dobim Harry-a iz 1D Uu to pa je boljše si rečem potihu ter nasmehnem. Oj pozdravim. Hello reče in se nasmeji. Ahh zazrla sem se v njegove lepe oči, ter obraz. Ko se je vsedu na stol sma se še nekaj časa pogovarjala potem pa sem zaspala. Zbudil me je Harry z stavko pripni se pristajamo. Hitro sem ga ubogala ter narahlo zardela.
Next??
29. avgust 2012
u99448
u99448
nexttttttt
29. avgust 2012
u59458
u59458
iii prvi next še tri
29. avgust 2012
netx
29. avgust 2012
next
30. avgust 2012
u59458
u59458
še en
30. avgust 2012
next
30. avgust 2012
Neeeext <3 nova bralka <3
22. september 2012
u59458
u59458
ta next je za 1D lover <3

----------------------------------------------------------------------------

Roallie/ Bella:

Kmalu smo pristali. Odšla sem proti izhodu letala stopila sem dol in vdihnila svež Londonski zrak. Nakar a me nekdo podre. Tisti nekdo je bil Maja. MAJAAAAAAAA!!!!!!! se zaderem in jo ruknem. Vstala sem in pobrala svoje ''kufre'' ter se odpravla proti letališču. '' Kaj se tako razburjaš??'' vpraša Niall ko sem ga zagledala za seboj. '' Ehh nič ni' rečem ter počakam Maja. Končno je prišla zraven nje pa je še bil en kodrolasec mislim da je bil Harry. Za njim pa so še pršli še kokr js vem Louis, Liam in Zayn. Če jih prav poznam. Prišli so kot v slow-motion filmu. Z Niallom sma se začela smejat potem pa so naju z Majo odpeljali na sladoled. '' No Bella...'' ''lahko me kličete tudi Rosallie ali Rose'' '' No Rose in Maja študirali smo če bi se lahko družili kdaj??'' vpraša Zayn in naju pogleda. ''Mm lahko'' rečem in v tistem času Maja omdli
22. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg