Forum
Heej(: js sm se odločila, da bom začela pisat svojo zgodbico. Upam da vam bo ušeč in da jo boste brali<3 kr preidimo k njej<3:

**************************************************************************************************

“Zakaj se vedno nekaj zgodi, ko se ti zdi, da je že vse v redu, ko se ti življenje podre v 3 sekundah. Ko se zgubiš sam v sebi, ko so tvoji občutki in čustva izgubljena?….kaj je potem? Naj pozabim na staro življenje in ne glede na vse začnem na novo? Ali naj se raje borim za to, da bi lahko ponovno zgradila to življenje, ki sem ga imela? Je sploh vredno? Je to vredno mojega truda? Tudi, če se potrudim uspeh ni zagotovljen. Lahko bo samo še slabše.“

#Part1
Zrla sem skozi okno svoje sobe, gledala ven in občudovala svoj pogled na lepo nočno nebo in luno, ki je svetleče žarela na njem. Daleč naprej se je videla vas in v njej nekaj hišk s prižganimi lučmi. Pogledala sem čez okno, direktno na naš majhen vrt in ograjo, ki ga je varovala. Zraven vrta, tam čez majhno ograjico, se je širil gozd. Gozd, ki mi je bil kot domači vrt. Poznala sem vsak njegov kotiček, vsak grm, ki je rastel v njem. Pogrešala bom ta kraj. Razmišljala sem o tem, ali ga bom še kdaj videla. Bom še kdaj lahko iz tega okna ozrla v gozd pred mano, ali bom še lahko jahala s svojim konjem na terene in šla teči z njim po travniku. Ne vem če.

“Clary!“

“Ja mami?“

“Pojdi spat, jutri nas čaka dolg dan“

“prav mami, lahko noč“

“nočko“

Še zadnjič sem pogledala v nočno nebo in v luno, ki je skoraj vsako noč sijala nad mano. Stopila sem z okna in se ulegla v svojo toplo posteljo. Bila sem utrujena, zato sem dokaj hitro zaspala.

“Clary, zbudi se“

Odprla sem oči, se počasi dvignila iz postelje in odgrnila zavese na oknu, ki so zastirale jutranje sonce. Vzela sem obleke, ki sem jih včeraj pustila na mizi in se počasi oblekla vanje, ter si uredila pričesko in make-up. Odšla sem po stopnicah navzdol v kuhinjo in se usedla za mizo, ter pojedla zajtrk, ki ga je pripravila mama.

“Clary, boš prinesla svoje kovčke in torbe dol? Čim prej moramo oditi, da prevzamemo ključe naše nove hiše in da se boš lahko razgledala. Čez en teden pa boš začela hoditi v novo šolo.“

“Oči, še vedno ne razumem, zakaj moram iti v šolo za en teden. Potem bodo v vsakem primeru poletne počitnice. Torej je tako vseeno.“

“Imela boš priložnost spoznati nove sošolce, se spoprijateljiti in na to boš naslednje leto, v drugem letniku, že imela kakšne nove prijatelje. Boš videla, vse bo v redu“

“najbrž“

Pojedla sem do konca in odšla nazaj v svojo sobo. Svoje najbolj potrebne stvari sem zložila v svojo torbo, ki jo bom ves čas imela pri sebi. V njo sem dala, telefon, risalni blok, svinčnike, polnilec za telefon, knjigo, slušalke, in dnevnik. Vse sem odnesla dol in postavila pred vhodna vrata. Odšla sem nazaj v sobo in še zadnjič zazrla vse kar sem lahko od tam videla. Nato sem odšla nazaj v kuhinjo.

“Mami, Black je že v novi hiši kajne?“

“Ja, včeraj, so ga odpeljali, vse je v redu z njem, brez skrbi, danes ga boš videla.“
“okej“

“Pridi Clary. Odšli bomo.“

Vso prtljago oz. vse stvari smo odnesli v avto. Usedla sem se zadaj in si nastavila glasbo in slušalke. Oči je speljal in odpeljali smo se.

***************************************************************************************************

Kako se vam zdi začetek?
next?
05. julij 2014
Kako se vam zdi začetek? carski :') zanimiva ideja, pa lahko malo daljše nexte
next? jaaaaaaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
05. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt meni je full super zgodba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <<<<<<<<<<<<<<<<<33333333333333333
05. julij 2014
full dobr pišeš
jaaaa neeext
neeeeeeext
05. julij 2014
u155253
u155253
neext , super je !
05. julij 2014
Dbest zgodbica ever nexxxtttt
05. julij 2014
u172006
u172006
neeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttt
05. julij 2014
neeeeeeeexxxxxttttt
05. julij 2014
u158916
u158916
next haha šele začel se je pa je že popolno<333
novaaa bralkaaaaaaa<33333333
05. julij 2014
hwala vsem<333
tale next je posvečen HarryStylesBabe<3
Bi lahko lepo prosim komu povedale za zgodbico? hwala.
Danes je še en next, zato, ker potem ga do četrtka sigurno ne bo, ker me ni doma<3

*********************************************************************************************

Nisem se želela obrniti, pogledati še zadnjič na našo staro hišo, prelep gozd in na stari hlev, ki je imel toliko spominov. Vendar vseeno, obrnila sem se. Iz oči so mi začele prihajati solze. Pogrešala bom vse, stare sošolce, hlev, hišo, gozd, prav vse. Ni stvari, ki je nebi pogrešala. Oče je zavil, nisem več videla ničesar. Obrnila sem se nazaj, in se potopila v svoje misli in glasbo, ki sem jo poslušala, hkrati pa sem zatirala solze, ki so že skoraj začele liti iz mene. Zaspala sem.

“Clary!“

“Kaj?“ sem zaspano in nekoliko tečno odgovorila.

“Prispeli smo, pridi“

“Ja….“

Stopila sem iz avta, ter pred mano zagledala neznano postavo. Ustrašila sem se, ter brez premisleka stopila korak nazaj. Z glavo sem se udarila v “streho“ avtomobila.

“Si v redu?“ je rekla postava.

“I think so…, hvala vseeno.“

“Moje ime je Troy, tvoje ime pa je?“

“Clary“

“Lepo ime, torej se boste z družino preselili sem?“

“ahh kje, za brez veze imamo polno prtljage v avtomobilu in po pomoti smo se ustavili tukaj“

“Sem vedel“

*zasmejal se je*

“Torej zelo rada odgovarjaš s sarkazmom, I like it, haha“

“Lepo, se mi lahko sedaj umakneš? Moram odnesti prtljago v hišo.“

“Pomagal ti bom“

“Hvala, ampak ni treba“

“Vztrajam“

V roke sem mu porinila dva kovčka moje prtljage, saj sem vedela da drugače ne bo odnehal. Jaz pa sem prijela svojo torbo in še dve škatli stvari. Odnesla sva v hišo stvari, nato pa znesla še nekaj stvari od mojih staršev.

“Clary, tvoja soba je zgoraj, prvo nadstropje, druga vrata desno“

“Hvala mami“

*Spet se je oglasil Troy*

“Torej, ti lahko pomagam odnesti stvari v tvojo sobo, nočem, da zaradi mene še padeš po stopnicah“

“Če že moreš, hvala drugače“

Vse moje stvari sva odnesla gor. Nato pa odšla nazaj do moje mami.

“Mami, kje je Black?“

“Zadaj za hišo“

“Hvala“

Stekla sem za hišo, Troy pa je stekel za mano. Zadaj, na pokošeni travi je stal Black in pridno žvečil travo. Ko me je zagledal je previdno stopil do mene. Objela sem ga, ter ga privezala. Ko je Black opazil Troya je poskočil. Troy pa se je ustrašil in skočil nekaj korakov nazaj.

“Oprosti, Black ni navajen drugih ljudi. Vedno sem sama z njim“

“V redu je, nisem vedel, da se ukvarjaš s konji, bi šla na teren? Lahko ti malo razkažem okolico.“

*Pogledal me je z nenavadnim pogledom*

“Tudi, če rečem ne, boš vztrajal, kajne? Naj ti bo. Vendar to še ne pomeni, da ti bom v vsem ustregla.“

“Super, pripravi konja, čez 10 minut bom tukaj s svojim“

“Kako to misliš, pripravi konja?“

“Pojdi po sedlo, uzdo, podsedelnico?“

“Nikoli ne jaham s tem. Vedno jaha prosto edino z uzdo, to je pa vse. In kako vidiš ima uzdo že gor.“

“Tudi prav, pridem takoj“

*Odšel je*

next ni prav dolg, ampak ko pridem nazaj domov, dobite daljšega<3 prosim povejte komu za zgodbico<3
kako se vam zdi?
kakšne želje?
next?
06. julij 2014
u155253
u155253
Kul..neext
06. julij 2014
full dobr...neeexxxttt
06. julij 2014
Next
06. julij 2014
u165577
u165577
next<333
06. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
hvala za posvečen next <3
06. julij 2014
neeexttttttttttttttttttttttttt supeeer zgodba res!
06. julij 2014
u139348
u139348
Ful dobro pišeš oprosti ker oglašujem ampak samo še en sodelujoči nam manjka sli celo večbi pogledala ?

https://m.igre123.com/forum/tema/moda-smrketk--)/72818/
06. julij 2014
u172006
u172006
neexttttttttttttttttt
06. julij 2014
next
07. julij 2014
hwala(: prosim oglašujte zgodbico(: poleg tega danes zvečer/ponoči bom nextala haha(: prjatlci sm komp spizdila tkoda bom lahko nextala(: pa res dejte komu povedat za zgodbico(: Hwala ker berete<3
07. julij 2014
next
07. julij 2014
u167536
u167536
kako se vam zdi? Woow prfekt ze zacetek je bil zanimiv komaj cakam mov del
kakšne želje? Noup za enkrat ne
next? Ja itaq da neeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
+nova bralka
07. julij 2014
kako se vam zdi? najboljša zgodbica!! Prosm ne nehat pisat!!!!!!!
kakšne želje? Samo piši tako dobro kot si do zdaj!!
next? se razumeeee
08. julij 2014
nextam v petek ali soboto. učeraj nisem mogla-.-'' ampak oblubim da do sobote zvečer dobite next<3
08. julij 2014
u167536
u167536
Ok komaj cakam
08. julij 2014
Danes nextam!
nextala bom iz novega profila: http://www.igre123.com/f-rever
tega pa bom verjetno zbrisala!<3
13. julij 2014
u149312
u149312
Next
13. julij 2014
nexttt
13. julij 2014
next
13. julij 2014
u175899
u175899
okej prvo kot prvo pišem z novega profila<33 pod drugo, res oprostite ker tok traja, da napišm next, sam vedno kej pride umes-.-'' in ja. ampak dans mi je ratal napisat nou del<333
in ta next posvečam LondonHarryBff<333

Čez nekaj časa se je vrnil na konju. Odšla sva in se vrnila čez kako uro. Pokazal mi je teren in bližnjo okolico, nato sva se vrnila. Ko smo prišli sem odšla v svojo sobo in se razpakirala. Sobo sem si naredila bolj domačo, polepila sem stene, zložila vse na police in podobno. Celo balkon sem imela v svoji sobi, zraven balkona pa je bilo drevo, zraven drevesa pa manjši hlev, v katerem je bil Black. Ko sem z vsem končala so me starši poklicali v spodnje nadstropje oz. v pritličje. Naša nova hiša je res veliko večja kot sem navajena.

Hiša:

“Ljubica, gremo jest“

“Ammm kam?“

“K Troyu, njegova družina nas je povabila k njim na kosilo“

“okej, samo sekundo“

Pa prav na živce mi že gre, sem si sama pri sebi mislila. Ga bom imela ves čas okoli sebe? Gosh je nadležen ta tip.
Odšla sem v svojo sobo in vzela telefon, nato sem odšla nazaj k mami in odšli smo k sosedom oz. nekaj hiš naprej, kjer je živel Troy.
Usedli smo se za mizo v njihovi veliko večji, kot je bila naša, kuhinji. Troy je prišel dol in njegova mama je začela.

“Troy, razkaži hišo Clary, da se nebo zgubila, nato pa sta lahko še nekaj časa skupaj, saj kosilo še ni gotovo.“

“Ja mami“ je kot nekakšen priden fantek rekel Troy.

“Clary, greš?“

Vstala sem, ne da bi kaj rekla, in odšla za njim. Pokazal mi je vse, celo njegovo osebno kopalnico. Pristala sva v njegovi sobi in rekel je, da se naj počutim kot doma. Glede na kopalnico, res nisem pričakovala tega. Kopalnica je bila čista, kot ne vem kaj. Soba pa, v kotu so ležale umazane obleke, čez posteljo in stole so visele razne, vsaj mislim tako, čiste obleke. Miza je bila raztrešečna, vse je ležalo na njej. Uglaunem, soba je bila res totalno razmetana.

“Kakšna se ti zdi naša hiša?“

“Am lepa?“

“In moja soba?“

“Hočeš, da sem odkrita?“

“Ja?!“

“Okej, kdo ti čisti kopalnico? In zaboga, a ne znaš niti enih hlač pospravit v omaro, umazano perilo pa je res tako težko vrzti v koš za perilo? In da o mizi niti ne govorim, kje pa delaš naloge in se učiš? Na stropu?“

“pod prvo, celotno hišo nam čisti Laureen, edino spalnice pusti pri miru. Na ostalo, pa bom rajši tiho…“

“Bolše, ja.“
**********************************************************************************
Kako se vam zdi? se lahko malo razpišete?
next?
13. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg