Forum
u62497
u62497
Zlagala sem prtljago v kovček in se hkrati poslavljala od najboljše prijateljice. "Tudi jaz te bom pogrešala Tina!" Nehala sem zlagati prtljago in jo objela. Obe sva planili v jok. "Res moraš iti Leah?" "Žal mi je, a moram. Mami pravi, da je prav, da spoznam sestrično. Saj me ne bo le en mesec." "Ampak, en mesec... To je veliko!" "Ža-žal mi je! Ampak moram..." Potem sva obe utihnili. Še kakšno minuto sva se objemali, potem pa je v sobo prišla mama in Tini naročila naj odide, saj jo je klicala njena mama. V slovo sem ji še obljubila, da jo bom redno klicala. "Leah," mama se je vsedla poleg mene na posteljo: "žal mi je, a bilo bi prav, da spoznaš svojo sestrično. Vem, da boš morala iz New Yorka iti vse do Chicaga, da jo boš videla in, da boš tam cel mesec. Ampak dobro veš, da je zate to le dobro. Mesec dni boš hodila na njihovo šolo in spoznala boš nove prijatelje! A ni to lepo?" "Ja, ja. Že prav." Mama je morala oditi, da sem lahko spravila prtljago v kovček do konca...
23. oktober 2011
u62497
u62497
Jaz Leah:

23. oktober 2011
u62497
u62497
Tina:

23. oktober 2011
neeext!
24. oktober 2011
u62497
u62497
Avtobus mi je ustavil pred veliko belo hišo. Ko sem vstopila, me je najprej objela in pozdravila teta. Po nekaj minutah prepriševanja, naj nekaj pojem sem končno lahko odšla do moje sestrične.
Potrkala sem in vstopila. Zagledala sem lepo svetlolaso dekle. Očitno je bila to moja sestrična. "O, ti si najbrž Leah! Dobrodošla v Chicagu! Jaz sem Katy!" Takoj me je odpeljala do moje sobe. Pomagala mi je razpakirati. Potem sva v njeni sobi še malo klepetali. "Hej, lepe lase imaš! In oblačila tudi! Ste vse punce take v New Yorku?" "Kakšne?" "Lepe!" "O, najlepša hvala!" "Jutri te peljem na mojo šolo. Lahko pobereš vse fante, samo ne Toma!" "Kaj? Tako lepa pa spet nisem! Kdo je pa Tom?" "Najlepši fant na svetu! Poskušam ga osvojiti. Napisala sem mu že anonimno sporočilce in mu ga vrgla v omarico." "Res?" "Ja. In veš kaj je pisalo na njem;
24. oktober 2011
u62497
u62497
poljubček od mene, za Toma." Nekaj časa sva se gledali, potem pa sva planili v glasen smeh...
24. oktober 2011
u62497
u62497
"Na, to si obleci. Ti priporočam." "O, ja prav imaš Leah. Stavim, da bo zažigala na naši šoli. Res imaš smisel za modo!" "He, hvala." Pobrali sva vsaka svojo torbo in se peš odpravili do šole...

"Glej Toma!" mi je zašepetala Katy. Stali sva pred stopniščem pred šolo. Čakali sva, da bo pot prosta, na njej je bilo polno rolkarjev. Med njimi je bil tudi Tom. Moram priznati, res je bil lep, a moji sestrični ne bi nikoli speljala fanta! "Hej Kate," Katy je skoraj omedlela, ko jo je pozdravil Tom. "Kdo je tvoja nova prijateljica?" "Ona je moja sestrična. Ime ji je Leah. Je lepa, a ne?" Z nogo sem jo brcnila. Kaj pa si je mislila, tako je samo slapšala svoj odnos s Tomom. Kako pa ga misli dobiti? In na moje veliko presenečenje je Tom odgovoril: "Jp! Čao babe!" Izgledalo je, da je Katy bila preveč zaljubljena, da bi lahko ugotovila trenutni položaj. In bil je res neroden! O ne, o ne! "Vidiš, še Tom meni, da si lepa. Torej imam prav! Dolguješ mi plačilo!" "What? Zakaj?" "Ehem, Tomu si všeč! Lahko vaju spravim skupaj, če hočeš?" "Kaj, mislila sem, da je tebi všeč Tom!" "Pa saj mi je bil. Itak mam že fanta. Tom je samo lep, jaz pa imam zvestega fanta! Luck mu je ime, vendar hodi na drugo šolo." "Zakaj si mi pa včeraj rekla, da Toma ne smem speljati?" "No, ker ima Tom raje, če on naredi prvi korak. Enkrat sva hodila, pa sva se sprla. Ampak Tom je fajn fant. Spet sva prijatelja." "Aha. Potem mi ga pa kar priskrbi-ampak brez laži!" Ta stavek sem izrekla bolj za šalo, ampak Katy ga je očitno vzela smrtno resno. To mi je potrdilo po pouku, ko me je v moji novi omarici pričakalo darilce...
24. oktober 2011
u62497
u62497
Tom:

24. oktober 2011
u62497
u62497
Katy:

24. oktober 2011
u62497
u62497

24. oktober 2011
u62497
u62497
Podpisan je bil Tom. Nisem vedela, da piše pesmi. Papir sem še držala v roki, ko sem se zaletela vanj. "Ops, sori! Am, nisem vedel, da pišeš pesmi." "Kaj? Jaz ne pišem pesmi. Ti si pa pravi pesnik!" "O čem govoriš?" Istočasno sva si pokazala papirja s pesmimi. Bili sta čisto enaki pesmi, s čisto enako pisavo, le podpis je bil drugačen. Nenadoma pa sem se spomnila. "Tom, Katy je bila!" "Kate, no whait! Kaj pa bi Kate rada?" Povedala sem mu celo zgodbo. Na koncu je razumel. "Ti se pa lepo pogovori s Katy!" "Ni za dvakrat reči! Čau!"
Dobesedno vdrla sem v sobo. "Leah kaj se pa greš?" "To bi jaz morala vprašati tebe! Dobro veš o čem govorim!" Katy me je nekaj časa debelo gledala, potem pa planila v jok. "Ok, oprosti! Lagala sem se! Nimam fanta Lucka, nisem hodila s Tomom, še vedno mi je všeč! Ko sem te videla, sem vedela, da boš Tomu všeč, saj imaš res lepo postavo! Nisem hotela, da bi mislila, da se je Tom kar tako zaljubil vate, zato sem se naredila, kot, da sem mu rekla, da ti je všeč. To naj bi ga spodbudilo k temu, da ti pošlje sporočilce! Lucka sem omenila sebi v tolažbo, da bi zdržala ob tem, ko bi vaju s Tomom videla se lupčkati!..." "Ampak... Katy, tega ti ni treba, vse si zakomplicirala!" "Vem. Marsikdo tega ne razume! Še sama ne dobro razumem, kaj sem pravzaprav hotela. Oprosti!" "Oprostim ti, Katy. Sedaj se pa potolaži. Nič ni tako hudega, da bi jokala." Veliko časa sem porabila, da sem jo spravila do smeha. "Tom je tako lep. Ampak, nisva za skupaj. Preveč sva si različna..." "Ne skrbi. Našla boš svojo sorodno dušo!"...
25. oktober 2011
neext
27. oktober 2011
u62497
u62497
Na vratih je pozvonilo. Spogledali sva se. Šla sem odpret jaz, saj se je Katy morala še umiti po obrazu-bila je vsa solzna. "Hej! Kva dugaja?" na vratih se je naslikala podoba Toma. "Eee, si prišel k Katy?" "Kate? Ne! K tebi!" "Meni? Ampak... No ok, pridi noter." Povabila sem ga v dnevno sobo. S Katy sva bili sami doma, njeni starši so bili v službi. "Boš kaj pil? Ti lahko kaj ponudim?" "Nee! Samo vsedi se." Z roko je potrepljal sedeš poleg svojega, vendar sem se vsedla na drugi kavč. "Tudi prav. No hotel sem te vprašati če..." Ni utegnil dokončati, saj je v dnevno sobo prišla Katy. "Hej Tom! Kako kaj? Od kdaj pa ti hodiš k meni na obiske?" Toma sem debelo pogledala, ko je povedal odgovor. Pričakovala sem, da bo Katy povedal laž, da je ne bi užalil. Povedal pa je čisto resnico. "Pravzaprav pa sem prišel k Leah." Katy me je pogledala in se mi nasmehnila. Ni bila zavistna, privoščila mi je. To sem videla v njenih očeh. Rahel obup, ker ne mora dobiti zaželjenega, vendar tudi veselje zame. "No, potem pa vaju bom kar pustila sama. Aja in sama bosta tu, ker grem k Sarah. Lepo se mejta, čau!" Oblekla si je še jakno in "izginila" iz hiše. Nekaj časa je bila tišina. Potem se je Tom spet zazrl vame...
27. oktober 2011
u62497
u62497
"No hotel sem te vprašati ali si se kaj pogovorila z Diano-o tistem prej namreč." "A, ja sem. Em, samo hotela naju je spraviti skupaj. Čudno ne?" "Ja že, ampak zakaj?" "Ph, kako pa naj jaz to vem?" Tom me je pogledal naravnost v oči. "Vem, da veš," je naposled rekel. Zavzdihnila sem: "Okej no. Ampak bolje da ne veš, ker je neka čudna stvar." "Povej!" "Ne!" "Ja!" "Ok, no... Rekla je, da ve, da si zatreskan vame in... Hotela je, da bi mislila, da ti je ona rekla, da si mi všeč in potem, si mi ti poslal sporočilce. Zato, ker si ji bil ti všeč, ona pa ni hotela, da bi, ahml saj ne razumeš?" "Čakaj, čakaj. Malce prezapleteno je to ampak... Jaz sem ti všeč?" Z roko sem si pokrila usta. Vse sem zblebetala. "Jaz in moj presneti gobec!"
27. oktober 2011
u62497
u62497
Včeraj se je vse dobroo izteklo. Na drevesu pred hišo sta se namreč tepli dve mački in ena je padla na tetin avto. Avto ima pa alarem in jaz sem morala ven, da sem ga zaprla. Ko sem se vrnila v hišo, pa je Tom čutil veliko potrebo po pisanju naloge in je šel domov. "Drek, ne mara me in zato, je šel domov, ko je zvedel da mi je všeč. Nebo hotel, da sva prjatla več, izogibal se me bo!" sem kričala sama nase. Po eni strani pa sem bila zadovoljna, da je odšel, saj mi tako ni bilo potrebno pojasniti, če mi je res všeč. Danes pa ni bilo najbolje. Stala sem pred omarico, ki je bila začasno moja in gledala v popisan papir:

Ja ok! Kot, da ne bi vedela, da je bila Katy. Ampak ne, nisem bila prepričana če je bila res Katy... Ko sem govorila s Tomom se je obnašal, kot, da bi nekaj pričakoval, ko sem se poslovila od njega, pa me je čudno pogledal. V njegovih očeh sem opazila razočaranje...
27. oktober 2011
u62497
u62497
Zakaj? Nevem. Ampak, ko sem spet odpirala omarico, sem opazila, da je popisana s flomastrom:

Hitro sem pobrisala, kar se je le dalo. Na srečo to ni bil alkoholni flomaster. S Katy se bom še pošteno pogovorila. Zakaj mi to dela?
27. oktober 2011
u62497
u62497
Stopila sem na mrzel zrak. Spet bo treba hoditi. Veter je močno pihal proti meni, komaj sem hodila zaradi njega. Nenadoma pa mi je naravnost v naročje priletel listek:

Zavpila sem. Dovolj je bilo teh listkov, bila sem jezna. Me hoče Katy pokončati ali kaj? Zakaj toliko teh listkov? Še žal ji bo, ko pridem v hišo. Še žal ji bo! Mimo mene se je s svojim prijateljem prirolkal Tom. Ko sta šla mimo mene sta se nekaj hihitala. Nisem vedela zakaj. Nista me pozdravila le mimo sta šla. Pa kaj. Katy pazi se! Prihajam!
27. oktober 2011
u62497
u62497
Ne da se mi več pisat, zato bom na hitro zaključila:
Tom mi je razkril, da mi je on pošiljal listke. Postala sva par in imela sva se krasno. Moja vrnitev v New York, pa naju ni ločila, tudi če sva bila oddaljena na kilometre stran. Vsak dan sva se na Skypu pogovarjala in se mesečno obiskovala.
THE END
28. oktober 2011
u38228
u38228
kulj
30. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg