Forum
u37875
u37875
Ammm ja že nevem ta kirič hočm eno zgodbico napisat saaam....mi jo zmeri admin zbriše -,-''...Tko dee...Upam de boste užival...Pa plisss komentirite kr bom sam tko pol nadaljevala zgodbico..

Ok pa začnimo:

Glavne oseebe:
Alice(Jzt)
Marc(Łove pč....

Druge osebe sprot pridejo v zgodbi....(Nesmem vam še usega izdat) =PPP
Heii sem Alice in živim v stanovanju...V našem bloku živijo samo stari ljudje tako se moram vedno ubadati s tem da ne bom koga pohodila..Hmm stara sem 21 let in moje življenje je precej dolgočasno...Med tednom hodim v službo Delam v Resavraciji Sunshine...Tako moj dan mineva gledam vse te različne ljudi,ki prihajajo v restavracijo,Prenašati moram tečne stranke in gledati vse te srečne pare jaz pa se v mojem življenju sploh še nisem poljubila s fantom...Božiče moram preživljati sama....Ahh verjetno bom umrla nekega dne kot stara vdova....Ko bi le imela fanta nekoga,ki bi me ljubil me tolažil kadar sem na tleh me zabaval,mi pomagal...Ahhh > > Alice!!!! kaj pa sanjariš nove stranke imaš!!!< < In to je moii šef najbolje da res neham sanjarit in grem postreči tistemu gospodu..

Next??!!
28. februar 2011
u30487
u30487
ne
28. februar 2011
u37875
u37875
Ok pol pa ni treba ti brat če nočš de nextam!!!!
28. februar 2011
Neext.^^
28. februar 2011
28. februar 2011
nextttt
28. februar 2011
u37875
u37875
Nadaljujem...

Končno je bilo konec službe.... pa kaj se sploh veselim itak nimam kaj početi..Ahh bom rajši odšla kar domov tako ali tako v tem mestu bogu za hrbtom ne poznam nikogar

DOMA:

Naredila sem si večerjo in odpravila v dnevno sobo gledat TV same reklame....V tistem trenutku pa je pozvonilo pri vratih...Verjetno spet kakšna stara soseda hoče da ji nesem smeti. -,-'' Nejevolno sem stopila do vrat odprla vrata in dobesedno že imela pripravljeno roko da poberem vrečko s smetmi toda le zadnji trenutek sem se ustavila in pred sabo zagledala 2 fanta...Čudila sem se in le stala ob vratih nato pa se je 1. oglasil Živjo!! Jaz sem Jack to pa je......Next??
02. marec 2011
nextttttttttttttttttttt
02. marec 2011
u37271
u37271
neeext nuuuujnooo
02. marec 2011
ja next nujno
18. marec 2011
u37830
u37830
nexttt
24. marec 2011
nextt!
24. marec 2011
u37875
u37875
To pa je Marc midva sva tvoja nova soseda...!!! (Ko sem ga zagledala mi je skoraj obstal dih bil je tako lep...imel je črne lase in temne oči bil je popoln) > >Haloo!!! Heii si ok??!!
27. marec 2011
u37875
u37875
me je vprašal Jack in pomahal z roko pred mojimi očmi...Čisto sem se zasanjala ''Amm ja Itak''!! ''Živjo jaz pa sem Alice''!! Sem na koncu še dodala...Čez nekaj tednov smo bili jaz Jack in Marc najboljši prijatelji...Nekega dne pa je spetpozvonilo pred vrati...bila sta Jack in Marc čisto sta bila premočena......Jack je rekel da se jima je nekaj v stanovanju pokvarilo in zdaj voda spušča..Marc pa je vprašal če lahko ostaneta v mojem stanovanju dokler ne popravijo njunega...Odggovorila sem da lahko saj sta bila moja rijatelja...Nato sem jima pokazala kje sta njihovi sobi nato pa sem šla še malce na fb...Nato pa je Jack rekel da gre v trgovino v stanovanju sva bila samo jaz in Marc...Next?? Aja BTW č grdga nebo!! : PP
27. marec 2011
next!
27. marec 2011
next
27. marec 2011
u37875
u37875
Vse je bilo tako čudno sedela sva za mizo in le molčala...nato pa je prižgal radio...Bila je ena zelo huda muska in me je vprašu če greva plesat...rekla sem mu da neznam plesat ampak me je kar prijel za roko in potegnil v dnevno sobo...rekel je da me bo naučil plesat na takšno glasbo ponavljala sem usee kar je delal on čizto vsak gib nato pa mi je spodrsnilo...Padla sem in on je padel name...Strmela sva drug v drugega gledala sem ga v oči in nato v ustnice...Natoo pa je pozvonilo pri vratih...Seveda je bil Jack...Marc sej je pobral z mene,ugasnil radio in šel odpret vrata videla sem da je pokrival svoj obraz saj je bil rdeč kot paradižnik.Tuudi jaz sem zardela,zato sem si izmislila izgovor da moram na stranišče...Next??? (Veeem de moja zgodba fuul SUCKS!!! (Je zanč) Povejte če hočete da nadaljujem al neee....Nebom nč jezna če rečete d ne
28. marec 2011
next (:
28. marec 2011
neext
29. marec 2011
Neeeeeeeeeeext!!
04. april 2011
u39401
u39401
nextii
05. april 2011
neeeeeeeeeext
07. april 2011
u37875
u37875
Koo sem se vrnila sem odšla v svojo sobo saj se nisem hotela še bolj ponižati...Ura je bila hmalu 8 zato sem se šla umit in spat...

1.30 zjutraj
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

*V sanjah*

Tekla sem po temačnih ulicah...za seboj sem slišala korake tekla sem in tekla.Jokala sem saj sem vedela da gre za življenje in smrt...Tekla sem do gozda kjer sem se spotaknila ob
kamen padla sem in se udarila v glavo slišala sem da so koraki čezdalje bliže.Pred očmi se mi je začelo megliti.Zakričala sem saj sem vedela,da je konec.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Resničnost*

Odprla sem oči in nad seboj zagledala Marca in Jacka.Obrisala sem si oči saj so bile te čisto mokre od solz.Ozrla sem se po sobi in vprašala ''Kaj se je zgodilo?'' Marc mi je odgovoril,da so bile le slabe sanje...Next??
07. april 2011
next
07. april 2011
neeext! :$
08. april 2011
neeeeeeeext
09. april 2011
neeeeeext
09. april 2011
neeext!!!!!!!!!!
14. april 2011
NEXT.!!