Forum
Ena kratka zgodba
HOJLE PEOPLE!
Ime mi je Alja in sem hudo odštekana. Vsaj prjatli tko govorijo. Hodm v 8. razred, ki se počasi že končuje. JUPIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!
No, imam par zvestih prijateljev.
Najraje imam Moniko. Ona je res kul, razume moje štose in zmeraj se ful smejiva. Monika je tak tip človeka zravn katerga PAČ ne gre bit resen. HAHA
Nejc in Luka sta fanta iz naše 'skupine' prijateljev, zmeraj zbijata neke šale in sta v glavnem zmeraj v ospredju.
Ostaneta še Pika in Nina s katerima se tut ful dobr razumem. Malce manj kot z Moniko, se pa vseeno imamo ful radi.
Prirejamo razne 'zabavice'. Ne takšne z alkoholom ofkors, s sladkarijami, pa sladoledom, pa raznimi filmi. Ne romantičnimi -.-"
Najrajš gledamo grozlivke, da se lohk mi punce stisnemo k fantoma, njima pa to ugaja. Nista se še pritožila da jima nebi bilo kul. S
Smo nerazdružljivi, skupaj posedamo na formavivah, na igriščih, na bazenu, vsepovsod.
Vsak od nas je posebn.

Kadar kdo od nas zboli gremo vsi za računalnike pa na Fejsbuk. Tam mamo nareto skupino v kateri se pogovarjamo celo noč. Pač to smo mi.
Med zimo čepimo in se dolgočasimo, se pravhamo po skypu, visimo na Fejsbuku.
Zdej k je pooletje gremo pa ven. Sam js še zmerm hodim na Fejsbuk.
21. maj 2012
"ĐE SI MALA?"
Oh, moj tečn brat me kliče. Na živce mi gre ko me kliče iz spodnjega nadstropja saj kriči kot zmešan.
"PA KA JE?"
Treba je kričat nazaj, kr je tko al tko gluh. -.-
"SKIDI SE DOL Z FEJSA, MEN KOMPJUTR TKO ŠTEKA DA NČ NEMORM DELAT!"
AHAHAHAHAH. Kakšna dobra šala. Jaz da bi šla dol s Fejsbuka? Se ne bo zgodil. Če me bojo kda oropal, bom prvo napisala na Fejs da me ropajo, pol pa šla une skup razbit.
Na koncu bi pa še bla slavna k sm jih pretepla, bi bla svetovna senzacija tko da ja.

"A BO KEJ NO? DJ NA KO BI RAD ŠOU NA SKAJP!"
"JA JZ BI TUT PA KA?"
Ne pustim se mu jz kr tko.
Bom rajš pohitela dol. Sovražim naše stopnice, škripajo tko k moji babici proteza.
"Ka te muči?" sm ga mirno vprašala v kuhni, on pa me je sam grdo pogledu.
Ja okej, se bomo šli pa grdo igro.
Iz omare sem vzela čips in si ga nasula v skledo.
"Boš?"
Morala sem ga vprašat, vem da ga ma rad. Sam ga 'ne sme' jest, kr si govori da more pojest čim manj sladkarij. A veš od zdej, ko trenira nogomet. Kva ga je prjel -.-''
"Nebom pa nehi izzivat ko boš z glavo navzdol visela čez balkon," mi je zagrozil.
"Aja zdej mi boš pa še groziu, no jz sm ti pa mislala nardit še sendvič da bi se ti nekak opravičla zrd interneta, no pa nebo kaj."
Sm rekla, zanalašč zavihtela lase pa šla vn s skledo v roki. Nazaj gor po stopnicah, čist počasi, d ačim manj škriple.
Moj brat se nekaj pritožuje, neki momla. Aja, pa ime mu je Matej. Star je 16. Je ful popularn u šoli pa punce se lepjo na njega, če hočš ti ga zrihtam. HEC.
'When i see your face, there's not a thing that i would change. Cause you're amazing, just the way you are.' Znana melodija mi je zadonela v ušesih, bil je moj ful nobl telefon. Črno-bela Nokia. Sj ne, LG
Nekdo me kliče.
Pohitela sem po stopnicah in prav strah me je tistih zvokov stopnišča, lol.
Ah, nihče ni klical. Dobila sem SMS.
'Dans se vsi dobimo na naši klopci v parku ob 5.
Alja ti pridi pol ure prej, neki ti morm povedt!"
Od Nejca je.

JA KA BI PA ON RAD?
21. maj 2012
Odpisala sm sam kratek OK.
Bo že vedu zaka se gre.
Odkar ga je pustla Nika neve ka bi sam s sabo. Mislm da men še od punc nejbol zaupa. Al pa tut ne?
Mislm da bi biu že čas nardit kak 'party', pa poglejat kak film. Da se malo sprostimo.
Ura je 3 pa še sobota je. TKO DA OJAAAAAA UŽIVANCIJA.
Hecam se, pol morm it.
'Priješ ti dons ob 5?' sem napisala sms in ga poslala Moniki.
Na fejsbuku ni kaj novga...
21. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg