Forum
A Mᴏᴍᴇɴᴛ Fʀᴏᴢᴇɴ Iɴ Tɪᴍᴇ FT. Nɪᴀʟʟ Hᴏʀᴀɴ
Torej sem le ena iz med mnogihDirectionerk, ki preživlja svoj prosti čas v namišljenemu svetu. Pisanje je način življenja in upam, da vam bo moj 4. ali že 5. FF všeč
__________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________
2011/
»Spet odhajaš na turnejo in zdi, se mi da-« želela sem končati stavek za katerega sem vedela, da me bo pokončal, a blondinec katerega nikoli ne bom pozabila me je prekinil.
»Zapuščaš me, ne?« je vprašal in izgledalo je kot, da se ni mogel odločiti ali naj bo jezen ali žalosten. A jaz sem bila uničena, in to je bila za moje dobro in za njegovo. Vsi so rekli, da je odločitev pravilna, da tako ne gre več naprej.
»Samo to je, da-«
Spet me je prekinil, bojeval se je s solzami: »Ne ljubiš me, to je to.«
Nisem mogla verjeti, da je sklepal to. Ljubila sem ga z vsem svojim bitjem. Vsaka celica v meni je trepetala zanj, a ne bi prenesla, če bi me zlomil. In sčasoma bi me. Vedno je tako in pri njemu ne bi moralo biti prav nič drugačega. Čeprav sem dvomila, da mi bo uspelo, ga bom pozabila. Živela naprej. Čeprav ga bom videla na vsaki naslovnici revije, na televiziji in čeprav bom gledala Directionerke kako bi umrle zanj, bom to ignorirala. Šla bom mimo njih, obrnila bom pogled in se delala kot, da tega nikoli ni bilo. Delala se bom, da je vse vredu. Da sem jaz vredu.
»Ljubim te in vedno te bom.«
Tokrat mi ni odgovoril, a kaj naj bi pričakovala? Navsezadnje sem jaz bila prasica, ki je uničila po resnici povedano nestabilno razmerje. Čeprav naj bi bila ljubezen vse, je težko imeti fanta, ki je ves čas vsaj deset tisoč kilometrov stran od tebe. Njegov pogled se je srečal s tlemi te majhne in utesljive sobice. In jaz nisem smela pokazati svoje ranljivosti. Ker bi popustila. Vzela bi ga nazaj in nikoli ga ne bi izpustila. Ampak nekatere stvari so neizbežljive in potrebne.
Dvignil je pogled, počasi in mirno, čeprav je dihal globoko. Nato pa je vstal in vedela sem kaj bo naredil. Ni rekel več besede in odšel je. Odšel je za vedno.
AND ME? I THINK I'M NEVER GETTING BACK TO WHAT I USED TO BE.
Cassie Crystal (played by Andrea Russett)

2013/
Pogledal je skozi žiluzije in se nasmehnil: »Jutro je, srček. Moram priznati, da si bila včeraj nekam divja.« Obrnil se je in dvignil majico, da sem lahko videla njegov hrbet čisto rdeč in lepo si lahko videl kako in kje sem vanj zabodla nohte ter pri vratu moj ugriz. O moj Bog! Nekdo je spil preveč viskija prejšno noč.
Toda seveda nisem taka, sem se opomnila. Samo, ko je on zraven. Njemu sem lahko vedno zaupala. Vedno je bil tam. »Connor, nisem jaz kriva! Ti si utovoril pijačo v moje stanovanje,« sem se pritožila in glavo zakopala v mehak povšter. Nisem i znala predstavljati življenja brez njega. »Koliko je ura?« sem vprašala in glasno zazehala. Zaradi njega danes nisem skoraj nič spala.
Pogledal je na zapestno uro in nase potegnil kavbojke. »Če mi nisi uničila ure, je točno trinajst minut čez sedmo. Zakaj?«
Počutila sem se kot, da bi nekdo pognal strelo po mojem telesu in v sekundi sem vstala in stekla do kopalnice. »Srček kaj je?« je zaklical za menoj, jaz pa sem nase navlekla nekaj oblek in nato na dan privlekla ličila.
Connor (played by Connor Franta):

»Nekateri imamo službo!« sem se živčno zadrla nazaj in ponesreči zaradi tresoče roke zlomila barvico za oči. Glasno sem zaklela in začela brskati po torbici s kozmetiko za eye-linerjem. »Ali bi me zapeljal do studija?« sem vprašala in se mučila s popolno črto.
»Lahko. Samo pohiti, zmenjem sem s Cyom, Loganom in Jamesom.« Zanimiva stvar, če smem pripomniti. Ta štirojček naj bi si bil čisto podoben, a teh treh fantov nikoli nisem dobro prenašala. Vsi so bili prepohotni, preleni in prevsenegativno.
»Saj hitim!« sem se zadrla in dokončala črto še na drugem očesu in na hitro nanesla dve plasti maskare, saj so bile moje trepalnice redke in svetle. Ugh!
Nataknila sem čevlje s polno peto in štorasto odracala po stopnicah navzdol. Živela sem v bloku, ampak se ne pritožujem. Bila sem samostojna in imela sem vse kar sem rabila. Spalnico, kuhinjo, dvevno sobo in kopalnico. Najemnina je bila edina slaba stvar, čeprav se mi ni zdelo, da je bila previsoka. Z delom na radijski postaji sem kar dobro zaslužila.
Connor je do mene včeraj prišel z motorjem, tako, da niti nisem imela izbire. Sama sem imela raje prevozna sredtva s štirimi kolesi, ampak mudilo se mi je. S čelado na glavi sva kmalu drvela po avtocesti proti studiju 3.
Zdi se mi, da imam zakon službo. Interviranje ljudi, vrtenje glasbe, uglaunem vodenje svoje radio postaje vsak dan zjutraj in v torkih ter sredah zvečer. Spoznala sem že ogromno slavnih ljudi in na moje presenečenje so bili vsi Zemljani.

Preden sem stekla v stavbo, sem Connorja poljubila na lice in se poslovila. Komaj sem vstopila v mogočno kvadratno stavbo, me je že napadla šefova asistentka: »Šef te rabi, da prideš v njegovo pisarno.« Prekrižala je prste in rahlo zacvilila. Z njo, torej Marzio (bila je iz Švedske ali Italije), sva že nekaj časa upale na mojo povišico. In mogoče mi je končno uspelo!
pa smo postavili realistično stališče karakterja in ne, to ni ena tistih zgodbic, ko se vsi srečno poparčkajo, zanosjo, se poročijo, umrejo. če ste brali BSMH verjetno veste, da boste kar dolgo čakali do srečnega konca.
a)mnenja, next, drugo?
02. julij 2013
aaaaaaaa!! umiram od popounosti !! nou ff jeeeeej neeeeeeeeeeeext perfekcijaaa je to!!! *-*
02. julij 2013
neeeeeeeext
02. julij 2013
omgg ful je zakon *__* neeeeeeeeext!
02. julij 2013
next
02. julij 2013
u107258
u107258
Bi brala ampak že berm tvojo prejšnjo zgodbico
03. julij 2013
Next...Svetvno še najbelj pa lovam igralce pa naslov zgodbice... Ne sej ne najbelj lovam ke ti tok zakon pišeš. Wiiiiiiiiiiiiiii Ari ma novo zgodbico Wiuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiu. Not crazy....At alllllll...Okay maybe just a little bit. Nexxxxxt <333
03. julij 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnext
03. julij 2013
perfektno *_____*
neeeeeeeext
03. julij 2013
u128524
u128524
Neeeeext
03. julij 2013
perfekcija na kwadrat *__________*
neext !!!