Forum
u34085
u34085
OPOZORILO!

Pred branjem se pripravite od tveganju neželenih učinkov se posvetujte z prijatelji ali sami s sabo..
Napisala bom zgodbo,ki ni za ljudi z šibkimi živci!
TUKAJ JE ZAČETEK----------->če ti je všeč neextaj in napisala bom več---------->če ti pa ni všeč...pa ne brati!!

Konec šole!!Super,res super dan.Nič mi ga ne more pokvariti.Sem sama pri sebi mislila,ko sem se peljala domov iz šole.Ko sem pa prišla domov sem torbo in vse ostale šolske potrebčine vrgla v omaro,da jih nebi vidla več dokler trajajo počitnice.Nato pa sem mogla pripraviti vse za mojo pyjama-party.Napihnila se nekaj balonov,pripravila hrano in pijačo,izbrala cool muziko katero bomo poslušale in poiskala grozlivko,da bo vse malo strah.
Približnoo ob sedmih so prišle Urša,Suzana in Lara.Moje naj prijatlce s katerimi se družim od tretjega razreda.Vsedle smo se na kauč in si vzele kocice ter prižgale TV,da bi pogledale film.Ko pa je bilo najbol napeto pa je v sobo prišla moja mama in nas prestrašla tako,da smo vse kokice posipale po tleh in kauču-.- Mama pa se je nasmejala in rekla,da gresta z atekom v službo in,da moramo biti pridne.Tako smo same ostale doma in gledale film do konca.

Če vas zanima kaj se je zgodilo potem nextajte.Rabim samo en next za nadaljevanje.
09. julij 2012
Next
09. julij 2012
next
09. julij 2012
u34085
u34085
...in to je nadaljevanje...

Ko smo pogledle film nas je blo kr strah ampak ne prehudo,zato smo se odločle,da gremo klicat duhove še prej pa jest saj kokice niso bile dovolj.Mama nam je na mizo nastavila pico in sok.Vsega pa je zmankalo v nekaj minutah.Zato smo za tem odpravile klicat duhe.(Nevem zakaj ampak na vsaki zabavi nivažno kaki jih kličemo čeprav se ne zgodi čisto nič.)In ker smo hotele,da se tokrat nekaj res zgodi smo šle pogledat na internet kako se kličejo prav.Pisalo je,da rabimo sveče(za vsakega 1),prozoren kozarec in list papirja.

Če vas zanima kaj se je zgodilo potem nextajte.
09. julij 2012
Next
09. julij 2012
u99470
u99470
next
09. julij 2012
u34085
u34085
Najprej smo se vsedle v krog,vgasile luči in prižgale sveče.Na list papirja smo napisale ime,ki nam je prvo prišlo na pamet.Napisale smo ime Marija.Za tem smo se prijele za roke in govorile:Kličemo te,kličemo te,kličemo te Marija,če nas slišiš se prikaži...To smo ponavljale dobrih pet minut,ko pa se ni nič zgodilo smo se zasmejale in govorile,da smo za man zapravile teh pet minut in se odločle,da se gremo resnica ali iziv.Naenkrat pa je počil stekleni kozarec (za njega je pisalo na interneti,da ga zabimo vendar ni pa pisalo za kaj).Vse smo se zelo prestrašle.Ampak Suzana se je delala pametno in govorila,da ima za vse to pojasnilo.Urša,ki je sedela pred kozarcem ga je očitno ruknila in ka prevrgla tako je počil.Vsaj tako si je lahko to ona razlagala.Ostale smo pa lahko samo zavijale z očmi.Potem dogotku smo pospravile razbito steklo in šle spat saj je bilo že pozno.Okrog polnoči pa nas je zbudil nek zvok,ki je prihajal in kuhinje.Sprva smo mislile,da so se moji starši vrnili vendar je bilo zato prehitro,ker delata od šestih zjutraj.Zato smo se odločle,da gremo vse pogledat kaj se dogaja...

Next?
10. julij 2012
next
10. julij 2012
u48865
u48865
next
10. julij 2012
u34085
u34085
Ko smo stopile v kuhunjo sem ožgala luč.Vse smo le strmele na kuhinjski element.Na njem je bil list paprija na katerega smo prej napisale Marija.Poleg Marije pa še je pisalo Vas gleda.Skratka na papirju je pisalo Marija vas gleda.Vse je naenkrat postalo grozno strah.Toda Suzana je imela spet logično pojasnitev.Krivila je seveda mene,da sem to napisala.In bolj kot sem ji jaz govorila,da nisem bla bolj me je krivila (kot vedno).In ko sma se najbolj prepirale so se naenkrat odprla vsa okna,čeprav ni bilo vetra.Res je,da nas je bilo še bolj strah a meni se je zdelo to zelo fajn,ker za to me Suzana ni mogla kriviti. Vse smo se takoj pognale nazaj v sobo,se zaklenile in pokrile z oddejo preko glav.Čez nekaj časa smo tudi tako zaspale...in čakale tako jutro...

Next?
10. julij 2012
u48865
u48865
nexts :28
10. julij 2012
u48865
u48865
next
10. julij 2012
u34085
u34085
Zjutraj smo našo zgodbo povedale mojim staršam,ki nam pa seveda niso vrjeli.Ata nas je le začudeno gledal in rekel,da smo to zagotovo samo sanjale.Zato smo se malo razjezile in mu še pokazale list papirja.Takrat pa je rekel,da je zagotovo ena izmed nas v spanju hodila.Zmedene smo se odpravile iz hiše na kratek sprehod,da bi pozabile na vse to kar se je zgodilo.Ko smo se pa vrnile so moje prijateljice mogle iti domov.Tako sem ostala sama saj sta ata in mama šla na zabavo.
10. julij 2012
u99470
u99470
next
10. julij 2012
next
11. julij 2012
u34085
u34085
Da bi čim manj hodila in se potikala po hiši,sem si hrano odnesla v sobo in tam gledala televizijo in brala revije.Naenkrat pa se je televizija ugasnila.Iz nje sem lahko le nakakšne glasove.Govorilo je:Marija te gleda.Zakričala sem in revijo vrgla v televizijo.Ker je bilo vene svetlo sem pobegnila iz hiše in šla k najbližni prijateljici in to Suzani...

Next?
11. julij 2012
u99470
u99470
next
11. julij 2012
next
11. julij 2012
nexty!!!
+
kull zgodba
11. julij 2012
next
11. julij 2012
u48865
u48865
next
12. julij 2012
u34085
u34085
Ko sem prišla k njej je bila sama doma.Povedala sem ji kaj se mi je zgodilo,toda ona mi ni vrjela.Rekla je,da že mora to na lastne oči videti.Za tem sma se nekaj čase le grdo gledale in molčale.Ko pa sma se končno začele pogovarjati je zmankalo elektrike,zato sma se vsedle na kauč in gledale v prazno.Naenkrat pa se je prižgala televizija.Na ekrani se je pojavilo sporočilo.Pisalo je:Marija vaju gleda.Zdaj je bilo tudi Suzani jasno,da nekaj straši.Za tem se je vrnila elektrika in na računalniku sma pogooglale poved Marija vas gleda.Kaj sma našle neju je zelo šokiralo.

Next?
12. julij 2012
u99470
u99470
next. najača zgodbica
12. julij 2012
next
12. julij 2012
u34085
u34085
Našle nisma ničesar.Bilo ni nobenih zadetkov.Zato sma še napisale duh Marija.Vednar tudi pri tem ni bilo zadetkov.Bilo je kod,da je Marija manipulirala računalnik.Odloče sma se,da pokličema še Laro in Uršo in jih povprašama,če se njima tudi kaj čudnega dogaja.Prvo sma poklicale Laro.Ampak se ni oglasla le tajnica je govorila,da ta številka ne obstaja.Potem sma še pa poklicale Uršo.Ta se je pa hvala bogu oglasila.Slišalo se je pa kot,da bi jokala.Vprašala sem jo kaj se ji je zgodilo.Ona pa je samo govorilaila je tu,bila je tu...gleda nas...vse nas gleda.In zveza je prekinila.S Suzano sma zakričale in se zaklenile v njeno sobo.Poklicala sem Mamo in ji povedala,da bom prespala pri Suzani,po dolgem pregovarjanju pa mi je le pustila.Dolgo sma sedele na njeni postelji in gledale v ogledalo,ki je bilo na steni.Bile sma vesele,da se ni nič zgodilo in si upale zapustiti sobo.Ko pa se je Suzana dotaknila kljuke je začelo ogledalo pokati.Razbilo se je in padlo na tla vene pa se je začela duha nevihta.Grmelo je in bliskalo kot še nikoli prej.Okna pa so se odpirala in zapirala.Steklena vrata v dnevni sobi so pa kot ogledalo počle in naju poškodovale tako,da sma padle v nezavest.

Next?
12. julij 2012
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT......................
12. julij 2012
u34085
u34085
še en next pa bom pisala naprej
12. julij 2012
next
12. julij 2012
sfantazirano
12. julij 2012
u34085
u34085
mora bit