Forum
u215354
u215354
Hej, dream-all-day me je pregovarjala, da naj začnem pisati svojo zgodbico, jaz pa sem se po njenem prigovarjanju res odločila da jo bom res napisala. Pisala jo bom tudi če ne bo imela nobenega bralca.
................................................................................................................................
1.del, ta del posvečam dream-all-day, če ga boš sploh brala. Če ga boš, bom zelo vesela!
Vsi mi pravijo, da sem malo čudna, ali da sem čisto iz drugega planeta. In tudi sama mislim tako. Že kot mala punčka, sem bila nekaj posebnega, enostavno sem izstopala od drugih. Nedolgo tega smo se s starši preselili v London, takrat je bil deževen dan kot običajni dnevi v Londonu. Sem sta se starša odločila preseliti, ker je oče tukaj dobil službo. Preselili, smo se v čisto običajno hišo. Težko mi je bilo oditi, saj sem se na Manchester navezala, čeprav tam nisem imela prijateljev. Ampak tam mi je bilo enostavno zelo všeč, imeli smo res krasno hišo... Že ob sami misli na to, da bom morala vse to zapustiti me zmrazi po celem telesu.
No, da preidemo k bistvu. Vedno sem rada sanjarila, fantazirala in podobne reči... Ostali so bili čisto drugačni kot jaz. Vsi so radi hodili na razne zabave, in tam ostajali do jutranjih ur, jaz pa sem raje poležavala doma na postelji, in sanjarila o vsem mogočem...
Oh, oprostite, čisto sem se vam pozabila predstaviti. Sem Camila Justice, stara pa sem 16 let. Že spet me je odneslo daleč stran... V glavnem prišli smo do naše nove hiše. Ko smo vstopili, sem si ogledala vse prostore. Nič niso posebnega. Vzela sem kovček z oblačili, in se odšla razpakirat. V sobo je prišla mami, in mi rekla, da gresta z očetom, samo do moje tete, in če bi šla zraven. (pozabila sem vam povedati, da živi tukaj) Rekla sem ji, naj kar sama gresta, da nisem prav razpoložena. Nato je odšla.
Sama sem se vsedla, na okensko polico, in gledala za njima, kako sta se odpeljala. Res je pust dan. Vedno so mi govorila, da sem preveč pesimistična, in da naj že bom malo vesela. Ampak kaj ko si ne morem pomagati. Tako sem sedela še nekaj časa, nakar je nekdo potrkal na vrata. Ko sem odprla vrata, sem videla da sta dva policista.
"Ste vi Camila Justice?"
"Da, to naj bi bila jaz"
"Morava vam sporočiti, da se je zgodila nesreča, v kateri naj bi bila udeležena tudi vaša starša" OMG, ali se onadva iz mene delata norca?!
"Ali vi mislite resno?"
"Da smrtno resno. Samo nekaj je čudnega pri vsem tem."
"In kaj naj bi bilo to?"
"Ko smo preiskali avto, notri ni bilo nobenega človeka" OMG, kako je to rekel, kot da ni nič! Da ni bilo notri nobenega človeka?!
"In kje sta potem moja starša?" tukaj sem jecljala, in bila sem tik pred tem, da se mi ulijejo solze
"To moramo zdaj ugotoviti..."
.............................................................................................................................
Oprostite za vse slovnične napake, ampak res nimam časa, da bi se ukvarjala še s tem. Opravičujem se tudi, ker je bil 1. del kratek, drugič bo daljši Res hvala če bo kdo bral mojo neposrečeno zgodbico!!!
05. september 2016
super je,fenomenalna in hvala za posvečen Next samorog . Pa pazi se me če še enkrat rečeš da zgodbica ni posrečena, ker si napisala komaj en Next pa me bo konec če ne zvem kaj se bo zgodilo. Kako sem vesela da sem te uspela prepričat da jo napišeš in objaviš. Samo ti nadaljuj z zgodbico, in res že po enem nextu sem not padla, res je dobra, ti samo piši komaj čakam na Next,vse kar še lahko rečem je Next Next Next
05. september 2016
u215354
u215354
Res ti hvala, da mi dviguješ samozavest dream-all-day, ampak vem da to ni res!!!!!! se ti pa še enkrat zahvaljujem, da imaš toliko živcev, da me prenašaš! brez skrbi bodi, boš še dobila posvečen Next, ne bom pozabila, kdo me je prepričal v to neumno stvar
Pa hvala za prvi Next!
05. september 2016
Seveda da je res!! Se že veselim nextov, in ja resno mislim zgodbica je dobra, odlična!!!
05. september 2016
u215354
u215354
Hvala ti! Res si mi v podporo!
05. september 2016
Ni problema samorogec, in zgodbica je res dobra
05. september 2016
u215354
u215354
hvala
05. september 2016
Next dream-all-day ima prav, zgodbica JE posrečena
05. september 2016
u215354
u215354
Res ti hvala da tako misliš! Pa hvala za Next!
05. september 2016
hiter Next zdi se mi zanimiva
05. september 2016
u215354
u215354
hvala ti! bom kmalu Next-ala!
05. september 2016
Jeeejjj
05. september 2016
u215354
u215354
Jaaaaa!
05. september 2016
Next
05. september 2016
Next! Nect!
05. september 2016
u215354
u215354
Res vam hvala za vse Next-e! Next bo kmalu
06. september 2016
Next!
06. september 2016
u215354
u215354
Hvala
06. september 2016
u215804
u215804
Next
06. september 2016
u215354
u215354
2.del
.........................................................................................................
"In kje sta potem moja starša?" tukaj sem jecljala, in bila sem tik pred tem, da se mi ulijejo solze
"To moramo zdaj ugotoviti..."
Sploh nisem vedela kaj naj si mislim. Policaja sem še pospremila do vrat, nato sem odšla v svojo sobo, in se v sedla na okensko polico. Lahko bi zadevo preprosto prepustila policiji, ampak jo bom poskusila tudi sama rešiti.
Se pravi, starša sta odšla k teti, tako da moram najprej iti k njej. Naročila sem taxi in se odpeljala. Prišel mi je odpreti tetin mož, ki se je odpravljal v službo. Rekel je da, naj grem kar v dnevno sobo. (vedno je bil tako strog, in brez čustev) Tam je sedela teta.

"O, Camila, kako si? Lepo te je spet videti! Kje pa imaš starša? "
Samo malo, ali se ona zafrkava iz mene, ali hoče na nesrečo tako pozabiti, da se dela kot da ni nič?!
"Danes sem sama. Starša sta odšla v mesto, in sta rekla, da se bosta oglasila pri tebi. Ali ju ni bilo? " (nisem hotela odgovoriti na njena druga vprašanja)
" A res? Ne tukaj ju ni bilo." KAJJJJJJ? Kje pa sta bila potem če ne pri teti? Saj sta me še poklicala, kakšnih 15 min. pred nesrečo, in sta rekla, da sta bila pri teti, in da se bosta še malo zadržala v mestu. Nato sta še rekla, da me imata najraje na svetu! (tega mi nikoli ne rečeta)
" Aha, potem pa sta imela kakšen opravek, da nista prišla. No zdaj pa morem iti."
"Ali ne boš ostala na kavi? "
" Ne, hvala teta, zdaj se mi res zelo mudi. Dijo!"
Njenega pozdrava, sploh nisem slišala, saj sem že zdrvela iz stanovanja. Hotela sem samo stran. Daleč, daleč stran. No na koncu sem prišla v park. Imela sem toliko vprašanj, a nobenega odgovora. Res smotan občutek! Kje sta bila potem starša? Zakaj sta mi lagala? In zakaj sta mi rekla, da me imata rada, ker tega drugače nikoli nista rekla????????? Vprašanja so se kar vrstila, in vrstila...
Tukaj nekaj ni v redu!!!!!
.......................................................................................................
Hej, tukaj imate Next. Na začetku bi se vam zahvalila za vse Next-e in komplimente! Opravičujem se vam za slovnične napake! Vem da je Next polomija, tako kot prejšnji, in res bom vesela, če ga bo kdo prebral! Če bi kdo rad imel posvečen Next, naj pove
06. september 2016
u215354
u215354
In oprostite, da je Next kratek, naslednji bo daljši!
06. september 2016
neeeeeeeeeeeeeeeeext in da mi ne rečeš da ne pišeš dobro ker je to fenomenaln Next Next
06. september 2016
u215354
u215354
hvala dream-all-day (ampak še vedno vztrajam pri svojem)
06. september 2016
ha ha ha maš pa smisel za humor
06. september 2016
u215354
u215354
ne pa ga nimam!!!!
06. september 2016
lahko zanikaš kolikor hočeš ampak ful dobro pišeš in zato mi je čisto vseeno ker jaz vem da je res, ti pa se boš prej ali slej tega zavedala
06. september 2016
u215354
u215354
hahaha, bomo videli
06. september 2016
NE LAŽ A PROU!!!
Odlllliicno pises
O.M.G.! Že prvi Next me je tok pritegnil, da je joj! Moje zgodbice so polomija tvoje pa... WAW! Pomoje bo se zelo napeto, upam da dobis ciiimvec bralcev!
06. september 2016
Ups... Next!
06. september 2016
u215354
u215354
A zdej pa že lažem res ni pravice na tem svetu hvala za kompliment iz za Next
Love.Music.Girl ! res mi veliko pomeni, da še kdo bere moje trapaste zgodbice (če se jim lahko sploh reče tako!)
06. september 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg