Forum
Torej, pisala bom o tretji osebi in pač mal drugače bo NE bo kot najstnica ipd pa bla bla. HF:*
staring:
Deborah Moutes (Taylor Swift)
Kennedy,tudi Ken Breas (Adam Brody)
Nelly Cross (Michelle Keegan)
Maya Moutes (Cariba Heine)
Jake (Davis Cleveland)
Mariah (Felicity Huffman)
Norr (Chad Michael Murray)
Angelina (Jennifer Love Hewitt)
in durgi pol pridejo (: Pa še veze (pač dokler veljajo x'D) Deborah-Norr hodita Ken je zaljubljen v Deborah, Nelly pa v Norra. Maya je sestra od Deborah, Mariah jima je mama. Angelina je mama od Jakea in sestrična od Nelly in Deborah pa pri njim živi. Am Nelly sovraž Deborah.
1. del;
"Si prepričan, da boš šel z mano?" je Deborah vprašala Norra. Prikimal je. "Zmeraj Deborah," je rekel in jo objel. "Toda vseeno mislim, da je malce noro," je vztrajala in ga gledala v oči. "Glej, ponudba za stanovanje je in seveda bom šel s tabo, če se bova skupaj vselila," je rekel Norr in jo poljubil na lice. "Prav imaš," je zavzdihnila in pogledala proti Mayi. "Stisni zobe," je rekla in pomižiknila. Za njen komolec je bil pritrjen Jake. "Boš šla?" je vprašal. "Seveda ne," je rekla Deborah in pogledala Norra. "Greva?" je vprašal. Pokimala je, vzela plašč in sta odšla. Ko je zaloputnilo, je prišla Nelly. "Nelly, kaj pa ti delaš tukaj?" je vprašala Mariah, ki je še v svoji kuhinjski opravi prišla iz kuhinje. "Prišla sem k Norru, ga ni?" je vprašala. Mariah je odkimala. "pravkar sta z Deborah odšla gledat za stanovanje, mu kaj naročim?" Seveda je bil to za Nelly 'udarec' in z solznimi očmi rekla "Ne," in stekla domov. Vrgla se je na posteljo in trgala Norrovo sliko. "Si moral to narediti, a?" je zakričala in prestrigla njegov obraz, "Moral si vzeti to vlačugo?" strgala je njegovo telo, "namesto da bi vzel mene, mar ne vidiš, kako boljša sem?" je zakričala in naenkrat se je nečesa domislila. "Vem kaj bom naredila, o ti Deborah, plačala boš, da si mi ga vkradla!" next? c':
p.s. če vam ni pač tk ušeč pa šadap c';
02. junij 2012
Deborah :

Norr :

*_________*
Nelly :

Maya :

Kennedy, Ken :

02. junij 2012
Jake:

Mariah :

Angelina :