Forum
This story is about.....ok bom v slovenščini. Skratka:
- zgodba govori o deklici, ki se hoče maščevati za materino smrt...zanjo skrbita 2 skrbna starša, ki sta jo posvojila. Izve, da je njen polbrat...da je v njega. Da ji je všeč. Kasneje izve kruto resnico. On je pomagal ubiti njeno mati!
Poljub maščevanja....love or revenge??

kako se vam zdi

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. november 2014
nnnnneeeeeeexxxxxt se ena tvoja perfektna zgodbs
26. november 2014
Oglasuj plis
Dons mam neki dela bom probala nextat
26. november 2014
ne morm oglasvt ker sem na fonu
26. november 2014
next
26. november 2014
next
26. november 2014
u178198
u178198
next plis ne morm dočakt!!!!!!!!!!!!!!!!
26. november 2014
nextam
26. november 2014
u178198
u178198
next
26. november 2014
Okej najprej naj povem d bo to nek ff sam ni to tok pomemben.
Skratka:
Ashley Benson as Lisa Monuoge
˝še nwm kdo" as Tom Tremley
enoytomatos
˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝˝

prolog
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ko sem bila starejša, sem izvedela, da sem posvojena. Ko sem se malo umirila, pa še, da so mojo mamo ubili! Sklenila sem, da se bom maščevala. Tisti, ki jo je ubil, ne bo preživel..++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
" Tom! Lisa! Vstati bo treba" zavpije mama in iz kuhinje se zasliši tresk.
"Presneto! Tom in Lisa! Da se mi takoj prikažeta tukaj!"
Ja no, saj že grem...tako mlada sem še pa mi starši že težijo. Kaj bo šele potem, ko bom stara 12,14,17??
Oblekla sem se in umila. Odšla sem dol, kjer je mama ravno pospravljala razbito lončnico.
" Uh, končno sta prišla. No, kar za mizo, zajtrk je nared."
" Amm..mami, Toma ni."
" Uh, le kje je ta falot? Pojdi ga iskat!"
Odšla sem po stopnicah navgor, kjer so bile 3 sobe. Šla sem do zadnje in potrkala.
" Tom, mama te kličee!"
Vse tiho. Odšla sem nazaj dol.
" Lisa, kaj pa če se tušira?"
" Ne morem kar pogledati...no prov."
Odšla sem do kopalnice in potrkala. Očitno ga ni notri, a se moram prepričati.
Odprla sem vrata.
"AAAAAAAAAAAAA A NEZNAŠ TRKAT?!" se je zaslišal besen glas iz pod tuša.
" Pa saj sem in ne slišiš. Sploh pa ni tako grozno, veš."
" Aja bomo vidl ko se boš TI tuširala!"
Bog no, ta človek je zmešan.
.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,starost: 14.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,....,.,.,.,,....,.,.,.,,
Dan za dnem je isti. A z leti sem se spremenila. Zelo. Bolj se izogibam Toma. Ne vem, zakaj, ampak zdaj je drugače. Zavzdihnila sem in odšla v šolo.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
ja kratko je nč se ne dogaja sm nimam časa razumete....well by!
26. november 2014
next
26. november 2014
a ti je všeč?
še kakšen next?
26. november 2014
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttt
27. november 2014
ja zlo mi je všeč
27. november 2014
a ti je všeč? ženska, zakaj za vraga sprašuješ take neumnosti? seveda mi je!!!!!!!!!!!!!!!! pa ne morem vrjet, da pišeš ŠE ENO zgodbo? kje dobiš tolk idej?
še kakšen next? pa sam počaki, ko se mi bo utrgal, pol si pa boš želela, da mi ne bi poslala linka
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. november 2014
Po šoli sem prišla domov in hotela iti do Toma, da mu nekaj povem, a sem iz sobe zaslišala glas.
" Moramo ji povedati.." takoj sem odprla vrata in pogledala mami in Toma.
" Kaj mi moraš povedati?"
" Amm..Lisa? Posvojena si."
" ŠE KAJ?"
" J-ja. Tvojo mamo so ubili veš. I-in še nisi prebrala oporoke "
" Kje pa je?"
" Te čist nič ne briga! Vidiš, posvojena i in ne spadaš sem!"
" Tom dovolj! "
Šla sem do dnevne sobe, kjer je sedel <<očka>>. Prebrala sem oporoko.
Oporoka:
- Draga hčerka, oče in jaz sva ti zapustila kar veliko denarja. Finančno boš preskrbljena. Podarjam ti še vse, kar je v najini hiši in hišo.
-Prosim te, da poskrbiš še za mlajšo sestro. Ja vem, da nisi vedela, da jo imaš. Ne vem, kje živi, poskušaj jo najti.
- Zakaj živiš pri Tomu in njegovih? Ker sem hotela, da vzljubiš Toma, saj se boš poročila z njim. In ni mu ime Tom. Njegovo pravo ime je Michael. Tudi on je posvojen, ima veliko starševsko zapuščino. Njegovi starši so že umrli prej kot jaz. Prosim, bodi prijazna in se poroči z njim.
...............................................................................................................
u hate me right?
29. november 2014
nnnnnnneeeeeeeexxxt
29. november 2014
u hate me right? kaj mi bereš misli? se SANJA se ti ne kak te zdle sovražim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa js ti grem kr grob skopat in ti pržgat eno modro svečo!!!!!!!!!!!!! pazi se me!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zakaj vse končam s klicaji?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uglavnem: bejš mi pisat, drugač ti trda prede in saj veš, kak sem ko se mi strže, ne? tak da rajtš pejt pisat, ker je tole briljantno, svetovn, neverjetno...
aja še neki: kak za vraga se lahka s tistim kretom poroči? kak lahka to njena mama od nje zahteva?
uglavnem: NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. november 2014
next
29. november 2014
u101440
u101440
next
29. november 2014
Tisti trenutek se mi je zmešalo. Besnela sem in kričala, ter se odločila, da se bom odselila v svojo hišo. Ko sem se malo pomirila, sem odšla. Sabo nisem vzela niti oblek, saj nisem hotela več imeti stika s temi ljudmi. Hiša mojih staršev je bila prav ogromna. Vzela sem nekaj denarja in odšla kupiti obleke.
22. maj 2015
veš kaj, zdaj pa bom napisala sam tole: DAJ ŽE ENKRAT DALJŠI NNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!
mal te bom jezit
30. maj 2015
po dolgem času sem na igrah.
neeeeeeeeext
09. junij 2015
Neeeeext
09. junij 2015
Naslednji dan sem vstala malo pozneje, kot sem hotela. Oblekla sem se in pogledala na telefon. V imeniku je ostala le ena tel. številka- od moje prijateljice Mary. Ostale št. sem zbrisala. Poklicala sem Mary. Hotela sem si čimprej urediti življenje. Z Mary sva odšle na bazen. Noro sva se zabavali. Bila je le ena težava. Tam sem se zaletela v Toma.
"Pazi, kod hodiš," sem mu rekla.
" Moraš biti prijazna z mano. Moja žena boš." Ugh, kako se mi je gabil.
" Toliko da veš: nikoli se ne bi poročila s tabo. Vem, da si ti ubil mojo mamo in maščevala se ti bom." sem siknila in odšla. V zadnjem hipu sem ujela njegov presenečeni pogled. Naj ve, da vem o njem vse.
15. junij 2015
čaki kaj?!!!! on je ubil njeno mamo?!!! jst ne sledim več temu. kak ona ve da jo je on ubil? ne resno? ji je mama pustila kako pismo, sporočili kar koli?!!!! eh, sploh ne bo ugibala, ker itak vem da me boš presenetila. tak da SAM DAJ MI ŽE ENKRAT TA PRFEKTN NNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. junij 2015
neeeeeeeeeeeeext
perfektno še tako naprej
22. junij 2015
drgač ta zgodba men ni ušeč pišem jo zarad moje sošolke k jo hoče brat
.............................................................................................................
Prijel me je za roko in me ustavil.
" Lisa...moraš poznati celo zgodbo...nisem mogel narediti drugega, kot da....."
" Tiho bodi. Maščevala se ti bom in vem, da si jo ubil. Vem." sem mu mrko rekla. Pogledal me je žalostno. Zakaj žalostno? Iztrgala sem se mu iz rok in skupaj z Mary odšla. Poklical me je in sem ga ignorirala, saj ga od zdaj naprej ne poznam več.
PiKa.
22. junij 2015
Se vedno ne vem kak ona ve da je on ubil njeno mamo?!!!! Pa daj no!!!!!!!!! Res mi gres ze na zivce s tem!!! Daj ze enkrat NNNNNNNNEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTT!!!!!!!!!!!
22. junij 2015
mislm d je u pismu od mami to pisal
22. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg