Forum
Hej začela sem pisati zgodbo ki ima lahko povzete stvari iz filma cinderella story (Hilary Duff) in another cinderella story (Selena Gomez). Večina dogotkev bo pa iz moje glave

Rebecca :
Najboljše da vam na začetku povem nekaj o sebi. Moja mama je umrla ko sem imela komaj 3 leta, očeta nikoli nisem spoznala, ker naju je z mamo vrgel iz hiše ko sem imela 2 meseca. Na šoli nisem med najbolj pupularnimi puncami seveda jaz mislim da sem zelo grda in sem tudi malce sramežljiva. Kot vsak človek mora imeti svojega najbolšega prijateja tako ga imam tudi jaz Nick. Kaj vam naj povem o njemu..... Noro je zaljubljen v eno najpopularnejših deklet na šoli ampak očitno se ona niti njamanj nezanima zanj. Ahh je pač zaljubljen.Tudi jaz sem ampak nebom vam use že na začetku povedla ker vam predctavljam svojo zgodbo.............
Ka si mislite ali bo uredo ????
Slike pa pridejo na vrsto pozneje
09. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. julij 2013
u140556
u140556
neeeeeeext fajn začetek!!!
09. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!! odličen začetek
09. julij 2013
becca: http://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=lucy%20hale&ctid=CT1750559&searchsource=15&CUI=UN27539112672419151&UM=1&start=0&pos=12
Nick: http://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=little+pretty+liars+toby&ctid=CT1750559&SearchSource=15&FollowOn=true&PageSource=ImagePreview&SSPV=&CUI=UN27539112672419151&UP=&UM=1&start=0&pos=3
Tayler: http://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=tayler+posey&ctid=CT1750559&SearchSource=15&FollowOn=true&PageSource=ImagePreview&SSPV=&CUI=UN27539112672419151&UP=&UM=1&start=0&pos=27
Dylan: http://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=Dylan+obrien&ctid=CT1750559&SearchSource=15&FollowOn=true&PageSource=Results&SSPV=&CUI=UN27539112672419151&UP=&UM=1&start=0&pos=2
Nicky: http://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=teen+wolf&ctid=CT1750559&SearchSource=15&FollowOn=true&PageSource=ImagePreview&SSPV=&CUI=UN27539112672419151&UP=&UM=1&start=35&pos=30
Jessy in Nina :http://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=olsen&ctid=CT1750559&SearchSource=15&FollowOn=true&PageSource=ImagePreview&SSPV=&CUI=UN27539112672419151&UP=&UM=1&start=0&pos=7

becca:
>Moja je takoj mi jo daj nazaj!< Se je drla Nina na Jessy. >Ne moja je meni bolj pristaja!< ji je pa Jessy jezikala nazaj. Sovražim jutra ko me zbudi hrup dvojčic ko se kregata kaj bo katera obleka. Počasi vstanem iz postelje in se grem umiti in obleči. Ko že hočem odditi v šolo me mačeha posede na svoj stol. >Kaj pa misliš da si !? Poležava do zadnje minute ? Oh tako pa nebo šlo,v moji hiši veljajo določena pravila. Tvoja mama je moledovala da bi lahko bile pri meni ti mi pa tako vračaš ! Danes negreš na bazen ker moraš počistiti celotno hišo in pokositi travo< se je drla na mene. >Ampak danes moram iti na bazen prosim!< ni je bilo smisla prepričevati ker tako ali tako minebi postila. >Ne sem rekla in ne bo tudi ostalo! Zdaj pa pojdi v šolo ker te nemorem več gledati.< Če nebi bilo moje šolanje odvisno od nje bi jo tako klofnala da bi ji glava poletela. Sovražim ko tako govori v moji mami. Komaj čakam da grem na Harvard da se je znebim. Ko sem takole sanjala je na vratih pozvonilo.........
09. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. julij 2013
u140556
u140556
neeext prosim še danc za mene!!!!!!
10. julij 2013
tti next je pa za nušo ko tk pridno bere )

Tayler:
Pozvonil sem pri Jessyinih vratih. Odprlo jih je neko dekle ki je imelo dolge rjave lase in velike rjave oči. > Hej, prišel sem po Jessy in Nino.< >Jessy pride dol čez 5 minut.< je rekla hitro in stekla do nekega starega avta. Malo sem počakal ko je po stopnicah prišla Jessy. Imela je lepo modro obleko ampak zdelo se mi je da nečutim več toliko do nje kot sem čutil ko sem jo zadnijč videl. >Hej lepa obleka < > Amm po 1 letu mi ti rečeš lepa obleka ?? Ali me nebi pozdravil kod se spodobi ? < je rekla jezno jaz pa sem ji samo ponudil roko in jo posedel na zadnji sedeš avta. > Kdo je bila tista punca ki ti je odprla vrata ?< me je uprašal Dylan. > Amm nevem, kako ji je sploh ime Nina ?< > Becca je, naša sluškinja. Zakaj bi te sploh zanimala taka nepotrebnica ?< Naživce mi je šlo kako nesramni sta postali čez leto ko me ni bilo. >Dylan spelji da nebomo zamudili.<

Becca:
O mojbog videla sem Taylerja. Odkar poje sem zaljubljena van. Ima takooo lepe oči in njegov nasmeh ahh... > Nekdo je pa zaljubljen.< se je zasmejal Nick. >Ah nehaj itak veš da nimam možnosti pri njemu. Sploh se pa druži z dvojčicama kar pa pomeni da se bo po šoli važil kakor kak pav. In ti kako kaj ljubezen z Nicky??< >Totalno imam načrt. Danes jo bom uprašal če bi šla na zmenek z mano in ti bi me morala psihično pripravlajti ne pa da sanjaš o Taylerju.< > Odpelji že!< sem rekla malce tečno ker mi je pokvarilo dan to z Tylerju.Spoh pa Nick spet to tej Nicky. Vem da je zaljubljen vanjo ampak da jo bo uprašal če gre z njim na zmenek govori že pol leta odkar je spoznal da je njegova največja ljubezen. Saj je prijeten in se mu smejim kako gleda Nicky ampak je moj prijatelj in nočem da ga una babnica uniči. Odpeljala sva se ko se je v naju skoraj zaletel Tayler z njegovo bando. Njegov zasebni najboljši prijatrelj Dylan se je zasmejal in odpeljal naprej.
10. julij 2013
u123401
u123401
next!
10. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
10. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2013
u140556
u140556
hvala za next!!
neeeext<33
11. julij 2013
Nick :
Kaj si pa misli ta človek! Da se bo zaletaval v moj avto kar tako? Hitro sem moral pozabiti ta dogodek inn se osredotočiti na Nicky. Takooo je lepa. Danes je dan. Čutim to. Mislim da se bo zgodilo.........
> Nicky hey! Kako si?< sem ji rekel v zagati. >Amm kdo si že ti?< >Pri angleščini in kemiji sediva skupaj.< >Aaaa se že spomnim ti si tisti ki si skoz nekaj poje med poukom.Ja oprosti ampak se ne pogovarjam z luzerji. Adijo!< Te besede so me bolele bolj kod pa bi v moje srce zabodel nož. Mislim da sem obupal.

Dylan :
>Stari kaj se s tabo dogaja?! Nisi več tako zagret za Jessy. Tista punca ki ti je odprla vrata ti je pa res zmešala glavo!< sem spraševal Taylerja ko smo sedeli za mizo pri kosilu. > Am ne res ne ni mi več ušeč. Tako nesramna je postala odkar je nisem videl. Nevem kaj se je zgodilo. Kar se pa tiče tiste punce, mislim da sem zaljubljen.< >KAJ !< Tako sem bil presenečen da me je skoraj vrglo s stola. Da bi bil Tayler zaljubljen to moramo proslaviti. > Det ali imaš vročino. Ti ki si najboljši pevec in tudi najpopularnejši, v šoli se hočejo usi družiti s tabo. Ti si se pa zaljubil v neko dekle ki jo prvič vidiš in je popolnoma nepoterebna ? Stari ampak moraš vedeti kakor koli se boš odločil jaz te bom podpirarl. Zdaj pa moram iti. Me čaka neka bejba.<
15. julij 2013
u140556
u140556
neeeeext<3333
15. julij 2013
neeeeeeext !!
15. julij 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeext
15. julij 2013
u140555