Forum
''Dobro jutro, Ash, dobro jutro, Tom!'' so naju pozdravljali učenci, ko sva zjutraj stopala po šolskem hodniku. S Tomom sva dvojčka. Srečnež ima lepo in kratko ime. Tom. Moje ime pa je Ashley na kratko Ash. Sva tako rekoč najbolj popularna na šoli. Vsi bi radi bili najini prijatelji, a se nama ne upajo približati. Če koga ogovoriva zardi in se hitro izgovori, da ima kakšne opravke. Za Tomom vzdihujejo vsa dekleta. Je visok, čeden, z izklesano postavo in njegova edina napaka, ki so mu jo prisodila dekleta je ta, da nobena od deklet ni dovolj dobra zanj.
Vsaka bi namreč želela biti njegovo on pa išče tisto pravo, ki jo bo kot sam pravi imel rad in ji bo posvetil vsako sekundo svojega življenja. No, to bi rada videla. Sama sem mu nekako podobna le da nisem visoka. Sem vsaj za eno glavo manjša. Tudi jaz iščem svojega popolnega moškega, ampak stara sem komaj 17 let in za takšne stvari bo še čas.
''Ash, glede česa sta se zjutraj kregali z mamo?'' me je vprašal Tom. ''Saj ni važno,'' sem razdraženo odgovorila in ga pustila nekaj korakov za menoj. Hitro me je dohitel ter me prijel za roko in me obrnil proti sebi. ''Poglej, res ne vem zaradi česa sta se kregali, toda tvoj brat sem. Ne samo brat, tvoj brat dvojček sem in verjemi, da poznam več kot trideset načinov, da bom od tebe izvedel zakaj sta se kregali.'' Pogledala sem ga in videla, da misli resno. ''Ja, prav imaš. Poznaš več kot trideset načinov in nočem, da katerega koli od njih tudi uporabiš,'' sem rekla in se nasmehnila. Pogledal me je z upanjem v očeh in kmalu sem opazila tudi, da uporablja svoje velike oči, ki jih na plan privleče samo takrat, ko koga kaj prosi. ''Prosim nehaj, če nočeš, da začnem jokati. Dobro veš kakšen vpliv imajo name te tvoje velike proseče oči,'' sem ga prosila in pogledala v drugo stran.

Pobožal me je po rami s čimer mi je nakazal, da ima spet svoj normalen pogled. ''No, saj veš za tisto zabavo, ki bo ob najinem rojstnem dnevu?'' sem vprašala in hitro je prikimal. '' Mami nekaj ni prav. Ne vem zakaj ima toliko proti tisti zabavi. Saj ne bo doma, v naši hiši ali na našem dvorišču.'' Nismo namreč bogati in živimo v navadni hiši v nekem naselju.

_______________________________________________________________________________________
NeXt???
11. april 2012
u83499
u83499
next!
11. april 2012
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt!
11. april 2012
še usaj en koment (:
11. april 2012
u83499
u83499
next....nisi rekla od različnih oseb!
11. april 2012
haha ja mogla bi vedt ka bo..
11. april 2012
juter nextam
11. april 2012
next
12. april 2012
u71681
u71681
Nexšteeeei.! < 3333
12. april 2012
next
12. april 2012
u87034
u87034
next
12. april 2012
pa slike tebe in brata dej gor pA NE EMO
itak next
12. april 2012
špela5 itaq bojo pa ne bojo emo sicer je pa čist moja osločiteu kake bom dala kot autorca... pa nč slabga ne mislim sam povem
12. april 2012
u87284
u87284
Nexteii
12. april 2012
dans nextam
12. april 2012
u72107
u72107
next takooj. zakoon jee !!!!
12. april 2012
ni mi ratal delčka napisat tk da next pride juter.... aj' držte se ljudje
12. april 2012
next
12. april 2012
nEXTY!!!
13. april 2012
mal kasnej nextam
13. april 2012
Jeee!!
Pa slikce prosim!!
13. april 2012
u79562
u79562
next
13. april 2012
SρεʟαƬнεMσпƨтεя slike so itaq v vsakem delu zraun (;
13. april 2012
OKi!!
A me lahko sporocas¿
13. april 2012
okej bom
13. april 2012
Huala!!!
13. april 2012
''Ne skrbi, zabava bo tako ali drugače in mama to ve. Sicer pa veš kako zna biti zakomplicirana. Sprašujem se kako lahko oče tako dolgo živi z njo,'' je odgovoril in vrnil nasmeh dekletu, ki se je nasmehnilo njemu.

''Hej Ash, hej Tom!'' naju je veselo pozdravila Ari in me objela. Oba sva jo pozdravila nazaj in zatopili smo se v pogovor o zabavi in vsem drugem. Ariana, krajše Ari, je najina najboljša prijateljica že od nekdaj. Je malo večja od mene, z dolgimi svetlimi lasmi. Vedno naju spravi v dobro voljo. No, samo kadar niz Justinom, svojim fantom.

''Sta se že pogovarjala kaj glede zabave?'' je vprašala Ari, ko smo hodili proti učilnici. Oba sva odkimala in jo pogledala. Na njenem obrazu se je izrisal velik nasmeh. Vedno, kadar je bil takšen je dobila dobro zamisel. ''Ideja?'' sem vprašala, ko njen nasmeh še vedno ni zbledel. ''Ja,'' je veselo pokimala nato pa nadaljevala:''Kaj pa, če bi letos praznovala samo s prijatelji? Nihče od ostalih na šoli ne ve, da bosta tudi letos imela zabavo.'' Pogledala naju je upajoč, da nama bo njena zamisel všeč. ''Hej se vidva slučajno spogledujeta?'' je vprašala Ari, ko mi je Tom pomežiknil. Jaz sem še vedno samo strmela v njegove čokoladno rjave oči, ki so popolnoma enake mojim.

''Ash!'' sta oba zakričala, ko še vedno nista dobila mojega odziva. ''Hm? Kaj?'' sem hitro vprašala. ''Tako zamišljene te pa še nisem videla.'' se je zasmejala Ari. Še vedno smo stali na hodniku. Ko smo se začeli pogovarjati o najini zabavi smo se ustavili sredi hodnika. ''Mislim, da bo zabava z nekaj prijatelji preprosto awesome!'' je veselo rekel Tom. Zelo rad uporablja angleške besede, ko je vesel oziroma navdušen. Z Ariano sva se zasmejali, ko se je po moji majici polilo nekaj mrzlega. ''Oprosti, oprosti, tako mi je žal!'' se je hitel opravičevati Mike, razredni piflar, ki me je polil s svojim sokom. ''Hej, je že dobro.'' sem mu odgovorila in mu namenila nasmeh. Še enkrat se je opravičil, nato pa odšel proti razredu. ''Super. Moja majica je mokra, s sabo pa nimam nobene rezervne.'' sem zagodrnjala in pogledala svojo premočeno majico. ''Jaz ti lahko posodim svojo. Tako ali tako imam še srajco.'' se je trudil pomagati Tom. Čez nekaj trenutkov sem že nosila njegovo supermanovo majico, sam pa je nosil le srajco.

Majica je prijetno dišala in bila je tako… mehka. ''Škoda, da nisi dekle.'' sem rekla Tomu, ko sva se usedla k najini mizi. ''Zakaj že?'' je začudeno vprašal. ''Ker sem lahko vprašana, nimam pojma, ti pa veš vse!'' sem mu odgovorila medtem, ko sem iz torbe zlagala zvezke. Nasmehnil se je, nato pa pogled usmeril v učitelja, ki je ravnokar začel z uro.
13. april 2012
u87284
u87284
Nexteii *__*
13. april 2012
Nexty!!!!!!
13. april 2012
u71681
u71681
Nexšteeeei. < 333
~Omc. zakaaj šta dvojčka.? Lah bibla fant pa punca. x'D
13. april 2012