Forum
Sej lah sam zbere naslov, pole se bomo pa mal zamenjaval.... PLzzz??
31. julij 2010
Jst lahka.Kak bi biu naslou?Če se seueda strinjaš.
31. julij 2010
jst lahko kaj pomagam če me uprašate
01. avgust 2010
u24816
u24816
Jss Tutt lahko
01. avgust 2010
u25354
u25354
oi! jz bi tud pomagala!
01. avgust 2010
jst bi pa sam brala!!!!

upam, da boste kmali začele pisat, k vas je že tok!!!!
01. avgust 2010
emmm....ok vse k ste se javle, lohk skupi pišemo....če hočte.drgač bo pa Lil Angel k je bla prva....ok?
02. avgust 2010
u20140
u20140
začnte
02. avgust 2010
u18082
u18082
deej začnitee
02. avgust 2010
emmm...Ok. Osebe: Maja-jaz, Jack, Lina, pa Josh... POle pa dejte druge dodajat osebe...ok??

Mamin vreščeči glas me je zbudil. Prvi dan počitnic, in moram vstajati že ob 8!!! Kdo si je izmislil take starše.... Kakorkoli, danes gremo na manjši izlet na Krnska jezera. Sploh se me da it. Sploh pa bo zraven moja neumna polsestrična(njen oče, moj stric, se je znova poročil)Lina. Sovražim jo! Ni razvajena ali kaj takega, samo noro lepa. In to ji tako ugaja, da zna ljudi prepričat kar hoče.... Tak se je tudi dala zraven naše skupinice. Z mano gre še moj frend Josh, mama, in foter. Oblekla sem si črno kratko majico, in temno rdeče kaprike. Bilča sem lepa, čeprav nisem tako lepa kot Lina.... Sem...POvprečna. Sedli smo v avto in se odpeljali k neki koči. Od tam naprej smo šli peš....
Nadaljuje...... Pč ena izmed vas =D
02. avgust 2010
to je Lina:

02. avgust 2010
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dejte plizz slikece!♥
02. avgust 2010
to sm jz:

02. avgust 2010
next
02. avgust 2010
To j Josh: http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2010/06/logan-lerman-spiderman-truth.jpg

drugo si pa sami zmislte...
02. avgust 2010
to j josh:

02. avgust 2010
cool
02. avgust 2010
Bom pa jz še mal...
Pot na začetku ni bila strma. Hodili smo po gozdu, in z Joshem sva se ves čas pogovarjala, Povedal mi je o eni punci k jo je jsreču, pa kak mu majka pa foter težita. Tudi jaz sem se mu malo potožila in mu povedala par vicev. Potem smo prišli do skale, na kateri so bili dve puščici. Pisalo je : NORMALNA in puščica na strmo pot. In: DALJŠA. Ta je bila za otroke in starejše. "Ta stari" so se odločli za daljšo Jaz Lina in Josh, pa smo šli po daljši. Bila je zelo spolzka in Lini je spoddrsnilo. Josh jo je ujel in Lina se je takoj zahvalila in se začela spogledovati. Josh jo je izpustil in se začel fotografirati naravo. Razgled je bil čudovit. Lino sva ignorirala. Potem smo prišli do klopce. Na njej sta sedeli dve punci in en fant, enaka skupinica kot pri nas.
02. avgust 2010
to je fant:

02. avgust 2010
to j ena punca:

02. avgust 2010
To j pa tadruga punca- ja vem da je znana osebnost... Pa kaj čmo =D

02. avgust 2010
dejte zdej viiiii pisat!!! Lil Angel?? Boš tiii pisala???? Pa dej tud naslov...
02. avgust 2010
next!!!!!!!!
03. avgust 2010
pa zgleda da bo sam moja zgodba...... -.-

Tista skupinca se je ful smejala, in ko so nas opazli, so se nehal smejat in nas povabli zrav, če se bomo usedl. Bli smo zlo utrujeni in zasto smo povabilo sprejeli. Fant se je začel pogovarjat z mano Lina, pa je osvajala Josha. Kjut fantu je ime Jack. Ful dobr sva se razumela in celo pot do krnskih jezer svas e pogovarjala. Lina je bila ljubosumna ko je videla da drugi dve punci obletavajo Josha in zato se je še bolj rinila.
03. avgust 2010
hehe nadaljujjj!!!!!!! sam tista prva punca je full grda.. vsaj zame =O
03. avgust 2010
Hehehe... Sej ni mus da so vse lepe........... =D

Ko smo pršl do jezer, so se uni dve punci( Josh mi je povedu da se kličejo-prva je Mina, druga pa Gina) slekli do kopalk in se šli koppat. Josh je naredu enako in j biu zlooo hud u kopalnih hlačah k se mu je vidlo vseee mišice....
04. avgust 2010
ni vsega napisalo... GRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!
04. avgust 2010
u24206
u24206
next a zej sam ti pišeš?
04. avgust 2010
Neeeeeee...Bi rada de še drugi pišejo pa noben noče =( =(.... Bi ti?? PLIZ
04. avgust 2010
next...
jp kdo zdeii piše..???
19. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike