Forum
HєƖƖσ!
████████████████████████
Odločila sem se da napišem svoj blog. No če vas kaj zanima o meni ste na pravem mestu. No pa začnimo.
Sem Katja. Stara sem 14 let. Prihajam iz zelo ljubeče in prijazne družine.
No naj vam predstavim moje člane družine.
████████████████████████
ČLANI DRUŽINE

Sestra: Ime ji je Lana. Ona je moja dvojčica kar pa ni vedno lahko. Včasih je res ne prenesem. Včasih pa jo zares potrebujem ob sebi. Od mene je starejše le nekaj minut. Ja vem ona se je prva rodila.

Brat: Ime mu je David. Ja zelo je nadležen. Nikoli mi ne pusti miru. Star je 17 let in z Lano sva zelo veseli da ni toliko doma. Samo to lahko povem o njemu haha.

Mama: Res ona je najboljša mama na svetu. Ime ji je Simona. Nikoli se ne dere ali kaj takega. Res razume me. Res je najboljša mama na svetu.

Oče: Tudi on je dober. Ime mu je Marko. Z Davidom vedno igrata košarko al nogomet na dvorišču zato imamo tudi dva gola na zelenici in koša.

No imam dve babici in enega dedeka saj je en že umrl. Tudi teto pa strica. Pa nekaj sestričen in bratrancev.

████████████████████████

O čem naj naslednje pišem?
1. Prijateljih
2. Šoli
3. Prostemu času
03. februar 2015
next in o šoli
03. februar 2015
Next in 2. o šoli
03. februar 2015
neeext pa o šoli
03. februar 2015
neeeeeeext 2
03. februar 2015
HєƖƖσ!
████████████████████████
Vem da ni blo ful doug cajta next a zdaj je tu! napisala bom neki malega o šoli.
████████████████████████
Pač ja.. naša šola je pecej velika. Telovadnica je čist poleg šole in je zagotovo čisto malo manjša od nje. V spodnjem delu so učenci iz 1 do 5 razreda. V zgornjem delu pa vsi ostali. Pred šolo je veliko nogometno igrišče in igrišče za košarko (pač asfaltno igrišče) pa še igrala so.
No to je bil krajši opisek naše šole.
████████████████████████
1. Prijateljih
2. Mojemu fantu
3. Prostemu času
08. februar 2015
Next
1
08. februar 2015
thanks.. še vsaj 3 nexte
08. februar 2015
2
neext <33
08. februar 2015
še 2 nexta
08. februar 2015
u185106
u185106
next
08. februar 2015
še vsaj 1 next...
08. februar 2015
next
08. februar 2015
hvala za nexte... lahko prosim še vsaj 1 napiše o čem naj zdaj pišem ker je izenačeno 2 in 1
08. februar 2015
2.
08. februar 2015
ok
08. februar 2015
hitro next
08. februar 2015
████████████████████████
MOJ FANT

Spoznala sva se lani 3 januarja. Hoditi sva začela na sredini marca. Ime mu je Aleš in je star 16 let. Čez vikend ponavadi jaz prespim jaz pri njemu ali on pri meni. Ima rjave lase. Okvarja se z športom. Ne obiskujee več osnovne šole kar pa vam je že gotovo jasno zaradi starosti. Rojstni dan ima 15.9. Res je največji srček. Ja z njim sem imela prvi poljub. No o prvem poljubo boste več zvedeli v drugem nextu. Spoznala sva se na neki zabavi od moje prijatelce. Če nebi takrat šla danes nebi bla z njim. Ima mlajšo sestrico Tino. Njegov oče je umrl pred nekaj leti zaradi neke bolezni. Ampak ima še mamo. Živi blizu Maribora kot jaz. In ja mislim da je to to.
████████████████████████
1. Prijateljih
2. Ljubljenčkih
3. Prostemu času
4 nexte
08. februar 2015
1.
08. februar 2015
pa next
08. februar 2015
neext 2
08. februar 2015
Next
Stey in love
1
08. februar 2015
ja saj res....stey <33
08. februar 2015
tnx punce.. še vsaj 1 next
08. februar 2015
next- evo zdaj lahko nextaš
08. februar 2015
hah.. sorry ne morem.. jutri je next
08. februar 2015
ok
08. februar 2015
neeext 1
09. februar 2015
Next
2
09. februar 2015
████████████████████████
FRIENDS

No opisala vam bom nekaj mojih najboljših prijateljic-

Sonja- najboljša prijateljica na svetu. stara je 14 let. z njo sem že bff od vrtca. rojstni dan ima 27.2. ima dolge blond lase z rjavimi prameni. ima večjo sestro Mojco. ima dobre ocene.

Aleksandra- njo sem spoznala komaj v šestem razredu. res je prijazna oseba. ima kratke temno rjave lase. ona je pa edinka. ne uči se ravno najbolje zato tudi nima tako odličnih ocen.

Klara- hodi na drugo šolo mi je pa še vseeno zelo dobra prijateljica. z mano je hodila v vrtec. zdaj bo dobila bratca ali sestrico. najraje ima seveda živali.

Lara- res the best oseba je. je bff z Lano (mojo dvojčico). je res ena od mojih the best prijateljic. tudi ona je edinka si pa zelo želi majhno sestrico.

████████████████████████
najmanj 4 nexte!

1. Mojemu vzorniku
2. Ljubljenčkih
3. Prostemu času
10. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg