Forum
u103270
u103270
Opeke so se rušile pod mano,oblaki so zakrivali sonce in morje je vzvalovalo še močneje.Veter je slane kaplice škropil po naju.Spotaknila sem jo in se zasmejala.Stekla sem naprej in se še vedno režala neumnemu padcu Katherine.Katherina je bogata skremžena grdota.x'd.Ja no.Nebom rekla da sm grda,ker me večina fantou bulji.Sem Bear Dunno' - da vam bo jasno; ime mi je Bear,pišem se Dunno'.Moj oče ni kaj dosti bogat.Mama je crknla,brat pa je po treh letih čakanja pridobil punco,ki mu plačuje za preživet - Katherine.Moje ime je izbrala mama,ker je bila to moja prva beseda. Sama služim s petjem,plesanjem in drugimi fun stvarmi-Tut če nimam usega kar si želim,imam to kar sem si vedno; medveda in tigra - Wally in Queen.Za tigra je seveda težje skrbeti oz. tigrico.Kar malo preveč je zaščitniška do mene.Za medva pa ne rečem,da ni nevaren za moje fante.Ja,tako ga pač nimam.Kar se je zgodilo pred enim letom,ne morem pozabiti.;
11.8.2011
Bila sem zunaj z fantom Ronom.Wally in Queen sta mirno počivale v svoji ogradi,usake toliko pa sta se poigrale med sabo.Ronu sem na vso moč želela pokazat svoje žverce,a ta se je bal.Takrat sem imela še Queenino mamo Ally.Ta ni nikakor marala strahu zaradi nje.Znala je predreti ogrto - z lahkoto.In ga napadla,ko se je Ron opogumil,a prepozno - glava je odtletela usaj nekaj metrou stran inja,bilo je krvavo.Z žalotjo v srcu sem se sesedla zraven njega in se naslonila na njegova prsa.Ally me je žalostno polizala,a nikakor ji ni bilo nerodno ali žal.Queen in Wally sta se dvignila,prenehala igrati oz. poležavati in buljila v krvavo truplo...

No,in tako so Ally odstranili. KA-BUUUM - ni je bilo več.

Dunno' Bear.†

11. avgust 2012
u93744
u93744
Next
11. avgust 2012
u103270
u103270
Zdaj,ko nimam niti prijateljic,ne fanta,niti staršev,ki bi me ljubili,sem osamljena,a to še ne pomeni da sem žalostna.Ubistvu sem vedno bolj vesela.Moje življenje je bogato,saj snemam svoj že drugi album,ker sem bila z prvim najbolj uspešna pevka v državi.
Katherine se je še vedno vlekla po tleh in se grdobno režala. Seveda je nisem dojela,ampak ja,blo je fajno,ker sem uživala svoje življenje.Pred mano se je naenkrat pokazala Katherine.Obrnila sem se in postala neizmerno resna. kako navadni punci uspe ostati na istem mestu,kot je bila,istočasno pa te straši,ko je bo tebi? Na kratko; razdelila se je. Roko sem položila pred usta da nebi zakričala. Zadeva je bila hudo resna; Katherine je v njenem prvem telesu krvavela močneje,kot v kateri koli grozljivki.Dobesedno škropilo je od nje. Začutila sem roko na kolenu,ko sem počepnila k Katherine.Njena mrtvaška,krvava in črna roke se je naslonila na moje koleno in ustala.Njen obraz je bil popačen od jeza. Postalo me je strah. Zakričakala sem in se uščipnila. ``Fakk.Sanje..´´ sem zatarnala ko sem se zbudila v svoji mehki postelji.Queen je ležal zraven - v moji,samo moji prisotnosti nista uklenjena.Zazvonilo je,kar je bil veelik problem.Wally se na zvonec kar hitro podviza pred vrata in brunda. Zaspano sem ustala in se obklekla v Ronovo bivšo srajco. Bila je modro-rumeno in uglaunem še neki baru,karirasta,z nekaj madeži krvi,a me to ni pretirano motilo.Wallyja sem lahkotno privezala na navdno jekleno verigo,medtem ko je Queen še vedno ležala v moji sobi,katero sem zaklenila.
Še enkrat je pozvnilo,kar me je naredilo živčno. Se mu/ju/jim takooo mudi?

11. avgust 2012
u93744
u93744
Next
11. avgust 2012
u103270
u103270
Pred vrati je čakal nasmejan oče. Sovražim njegov objem, a sem mu useeno skočila v objem. ``Atiiii.c:´´ sem narejeno zacvilila,se obrnila stran in zavzdihnila. ``No,ahmm..´´
se je zresnil ko je zagledal Wally pred vrati,zavezano za ograjo. Mirno je počivala,se umivala itd. ``No, je nevaren?´´ je bleknil in se pospešeno nasmehnil,a je nasmeh kar hitro zbledel. Spet je pozvonilo, hitro sem odprla in zagledala... ``Ahm?´´ sem se obrnila proti fotru - Olly. Rahlo je zardel,sama pa sem obiskovalca pospremila do dnevne sobe, se usedla zraven in ga začela zasliševat.
``1. Kdo si'? ´´ sem ga ostro ošinila.
``Johnson.Harry Johnson.´´ se je zasmejal in pokazal vrsto belih zob.
`` Aha. ´´ sem zardela.
``2.Kaj delaš T-U-K-E-J?!´´ sem povzdignila glas.
``Okej.No,tvoj oče..´´
Prekinila sem ga...
- Next kasenejee.c:
12. avgust 2012
u89666
u89666
neext < 33
še ena tvoja popolna zgobica
25. avgust 2012
u103270
u103270
oh, s to sm končala.x'd