Forum
Driiiiiing driiiing... mi zazvoni budilka že ob šestih. Voham že svoj zajterk. Ko hočem iti pogledat kaj je za zajterk se zaletim v svojega teeečnega brata. Star je deset let in se vedno vtikuje v moje stvari... Tudi če on kaj naredi meni in se ga jaz niti malo ne dotaknem se že dere in starša data njemu vedno praav. Mimogrede moje ime je Anna Storms in sem stara 16 let

Jaz:

Moj brat:
[img]http://www.tportal.hr/ResourceManager/GetImage.aspx?imgId=81329&fmtId=20[/img]c

Boš bral zgodbico?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2013
u73133
u73133
nexxxxttt
30. julij 2013
u73133
u73133
če boš ti mojo zgodbo brala bom jst tut tvojo http://www.igre123.com/forum/tema/7-dni-zivljenja/38456/
30. julij 2013
nextttt
30. julij 2013
Hvala za nexte Okej bom brala tvojo zgodbico
30. julij 2013
Kot vedno sva se z bratom prepirala pri mizi Vzel mi je zadnji kos palačinke. Ker mi je šel na živce sem se šla oblečt. Bil je sicer zadnji dan šole zato sem hotela biti lepa. Oblekla sem si to obleko:

Tako ali tako sem že malo zamujala in ko sem še hotla iti v kopalnico si uredit make up je bil tam seveda moj tečni brat. Prooosla sem ga naj mi odpre saj moramo mi biti v šoli eno uro prej ampak ravno zaradi tega me ni spustil noter! Ampak ker v šolo nisem mogla iti takšna, sploh ne na zadnji dan sem morala počakati pa čeprav sem že malo zamujala. Končno je odpr. Naredila sem si nekaj na hitro in se odpravila v šolo. Ker sem bila že pozna me moja Bff ni mogla počakati.. Ko sem prišla v šolo sem zamujala samo nekaj minut... še učitelja ni bilo v razredu. No ker ga ni bilo smo se seveda vsi pogovarjali. Z Saro mojo bff sma se pogovarjali kaj bova počeli med počitnicami... dokler ni prišel učitelj in razlagal nekaj zelo bednega. Ko je bilo končno zadnji trenutek šole (čas za spričevala) smo bili že vsi zelo tečni saj smo hoteli domov. Čez nekaj časa nas je končno spustil in lahko smo se odpravili domov. Z Saro sva šli skupaj in ostavili sva se pri njeni hiši saj sva se že včeraj dogovorili da bova šle po šoli malo k njej. Uživali sva dokler me mama ni poklicala in rekla da moram čuvat svojega nadležneega brata saj gresta ona dva po trgovinah. Seveda sem se najprej pritoževala... ampak na koncu je zmagala mama. Da mi nebi bilo tako dolgčas med pazenjem mojega brata mi je prišla družbo delat Sara. Ko sta mama in ata odšla je bil Alex fuul tečn (moj brat). Jaz sem ga seveda ignorirala... Čez nekaj časa je pozvonilo pri vratih... bil je fant v katerega sem strašno zaljubljena:$ Rekel je če gremo v kino. Mogla sem ga zavrniti ker sem morala paziti na Maxa. Ampak dobila sem idejo da bi ostal pri nas in bi pogledali kakšen film. Šla sem pripravit kokice... Med tem sta Sara in Marc (moja simpatija) izbirala film. Seveda sta izbrala neko bedno grozljivko... Alexu sem rekla naj gre v svojo sobo in naj nas ne moti.. Ampak seveda on je moral špegati izza vogala, ampak jaz tega nisem vedela. Čez nekaj časa je film postal res grozen... stisnila sem se k Marcu on pa me je objel. Ko je bilo konec filma se je odpravil domov in seveda sem ga šla pospremit. Ko sva se poslavljala me je čudno gledal in se mi vedno bol pribljiževal... ko pa me je hotel poljubit pa se je Alex začel dreti: Anna+Marc... In to je preprečilo da bi se poljubila.
30. julij 2013
Uuupsi tista prva slika ki sem jo objavila ki bi naj bil moj brat je pomota
30. julij 2013
u140056
u140056
next
30. julij 2013
u73133
u73133
eh sej je kull
30. julij 2013
u73133
u73133
n
ne
nex
next
nextt
nexttt
nextttt
nexttttt
nextttttt
nexttttt
nextttt
nexttt
nextt
next
nex
ne
n
30. julij 2013
Hehehe hvala za nexte
30. julij 2013
Sara je mogla it domov zato sem mogla sama ostat z Maxom. Cel čas me je izzival in rekel če ga bom izzivala bo povedal mami. Malo me je bilo strah kaj bi rekla mama in ati zato ga bom rajši pustila pri miru. Čez nekaj časa sta prišla domov starša... seveda sta se spraševala kako je bilo če je bil kdo tukaj in malo je manjkalo da bi ji Alex vse izblebetal! Mislila se si da bom morala sedaj pazit kaj bom pu rekla saj bo takoj letel k mami in jivse povedal. Šla sem v svojo sobo na facebook. Takoj me je klinkila Sara in me vprašala če se jutri kaj dobiva da grema v šoping. Seveda sem lahko šla ker so bile počitnice... Ko sem šla spat je bila ura ena pa petnajst ponoči... Zleknila sem se v svojo mehko posteljnino in v trenutku zaspala. Vsake tolko časa sem se zbujala saj sem se spominjala poljuba ki bi ga lahko dobila če ne bi bilo zraven Alexa! Ko sem končno malo zadremala pa me je zbudilo sonce. Pogledala sem na uro in bila je 13.00 ... verjetno bo počasi kosilo zato sem se oblekla in odšla v kuhinjo. Mama je kuhala, Alex pa je z atejom gledal televizijo. Mami sem povedala da bom odšla potem malo ven z Saro, ona pa me je takoj vprašala: Kaj oni Marc bo tudi tam? Takoj sem vedela da ji je Alex Vse izblebetal! Zato sem rekla... saj se med nama ni nič zgodilo. Mama pa mi je začela nekaj blebetati kako moram biti previdna in tako naprej. Vprašala sem jo če bi imela proti če Marca povabim na večerjo. Mami pa je bilo prav saj ga je hotela spoznati. Po kosilu sem se odpravila v park in tam me je čakala Sara. Malo sma se pogovarjali potem pa šle po nakupih Kupila sem si nekaj stvari:

30. julij 2013
nextttt!!!
31. julij 2013
neeeeeeext
31. julij 2013
Ko sem se vračala domov je bila že tema. Mami sem napisala sporočilo da bom prespala pri Sari. Odpisala mi je da lahko samo da moram priti jutri domov saj gremo k babici. Z Saro sva skoraj celo noč ostali budni in se pogovarljali. Naslednje jutro sva se zbudili komaj ob desetih. Pripravili sva si zajtrk saj njenih staršev ni bilo doma. Nisem vedela kdaj moram biti doma zato sem se kar po zajtrku poslovila od Sare in se odpravila domov. Med potjo sem razmišljala samo na Marca, kako meje skoraj poljubil in se spomnila da je mama rekla da ne bi imela nič proti če bi ga pripeljala na večerjo... no verjetno nebi imela nič proti če bi šel z nami k babici. Ker ni bil tako daleč doma sem šla kar do njegove hiše in pozvonila. Odprla mi je moja največja sovražnica na svetu Mandy. Rekla mi je: Pa kaj hočeš?! Povedala sem ji da rabim Marca ker bi ga rada povabila k nam oziroma k naši babici. Ampak ta grdoba mi je odgovorila, da bi verjetno rad šel ... ampak bi se najverjetneje raje družil z njegovo punco. Punco?! Sem vprašala, pa saj nima punce. Oh ima.. reče Mandy. Jaz pa seveda radovedna jo vprašam katera pa je. Jaz! Reče Mandy. Ostala sem brez besed. Srce se mi je paralo. Kako lahko najprej SKORAJ poljubi mene, potem pa ima že drugo... nisem imela moči da bi jo sploh vprašala kje je Marc, le s teškim srcem sem se odpravila domov. Mama mi je gnjavila zakaj se nisem javila na telefon, jaz pa sem samo rekla NISEM GLA SLIŠALA in jo prosila če lahko ostanem doma. Bila sem presenečena ko je rekla da lahko, ampak naj bom pridna in naj ne počnem neumnosti. Ko so se starši in Alex odpravili sem šla pogledat na facebook ali imata narejeno v zvezi. Ko odprla njegovo stran je imel stanje še vedno na samsko ...

MANDY:

31. julij 2013
neeeeeext
31. julij 2013
u146406
u146406
neeeeeext
31. julij 2013
u93136
u93136
Next
31. julij 2013
nexxxttttt!!!!nujno čim prejjjj
31. julij 2013
next
31. julij 2013
next
31. julij 2013
Hvala vam res za vse nexte
31. julij 2013
Ko odprla njegovo stran je imel stanje še vedno na samsko ... To se mi je zdelo zelo čudno ampak nikoli nisem pomislila da bi se mi Mandy zlagala pa čeprav sva še tako veliki sovražnici. Dnevi so tekli naprej ampak Marc je še vedno imel stanje nareto na samsko zato sem se enega dneva odločla in ga kliknila na facebooku. Najin pogovror:
Jaz: Heej.
Marc: Helou
Jaz: A te lahko nekaj vprašam?
Marc: Ja
Jaz: A res hodiš z Mandy?
Marc: Nee! Kdo ti je to povedal.
Jaz: Mandy.
Marc: Ja kako si ji pa lahko verjela?
Jaz: Če pa je bila pri tebi in...
Marc: Pri meni je bila samo zato ker sem ji moral nekaj podpisati. Nevem kr nekaj.
Jaz: Amm... okej hehehe adijo.
Marc: Adijo... se vidima kaj danes?
Jaz: Lahko.. ob petih v parku, pravi?
Marc: okej.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ura se je vlekla in vlekla in ni hotela odbiti 5. Ko je bila ura štiri sem se odšla pripravit oblekla sem se in odhitela v park.
OBLEKA:

31. julij 2013
u146406
u146406
neeext
31. julij 2013
neexttt!!!!!!
31. julij 2013
n
ne
nex
next
nex
ne
n
ne
nex
next
nex
ne
n
31. julij 2013
Hvala vama za next
----------------------------------------------------------------------------------------
Ura se je vlekla in vlekla in ni hotela odbiti 5. Ko je bila ura štiri sem se odšla pripravit oblekla sem se odpravila v park. Ko sem prispela je Marc že bil tam... Malo sma se pogovarjala se smejala... Na koncu sem ga povabila k nam na kosilo. Bil je za zato sva se kar odpravila. Ko sva prišla domov sem ga predstavila staršema. Starša sta bila zelo prijazna, Alexa pa je malo razganjalo in skoraj bi rekel kaj kar bi Marca naredilo nerodno. Ker še kosilo ni bilo pripravljeno sva šla gor v mojo sobo. Rekel mi je da imam zelo lepo sobo...

Zahvalila sem se mu in se usedla na posteljo. Vsedel se je zraven in mi povedal da mu je neko dekle ušeč samo da ji nezna tega povedat. (malo sem bila žalostna ko je to rekel) Amm.. glej potem pa ji to povej. Nekaj zelo slabega se tako ali tako ne more zgodit. Okej potem pa ti to povem mi reče. Kaj mi poveš hahaha?? Ja da si mi všeč reče z cmokom v grlu.. Tudi ti si meni ušeč sem mu rekla, ampak ti nisem upala povedati... Nagnil se je proti meni in me poljubil. Tisti trenutek pa je v sobo stopil Alex! Spet se je začel dreti Marc+Anna<3 Ampak hvalabogu ga nista starša slišala saj sem jima to hotela povedati pri mizi...
01. avgust 2013
neeeeeeeeext
01. avgust 2013
u146406
u146406
neeext
01. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg