Forum
________________DECITATED PERFECTION______________________

Posvečeno Eli. - Ela.Odkar te poznam si res the best od useh.To zgodbo posvečam tebi.Ni važno kaj se dogaja.Vedno boš v mojm srcu.Čese gdaj zbrišeš al pa se jas,ne pozabi me.Jas tebe nam< 3
................................................................................................................................
Emma.15let

Ella.15let

~Next'?
01. junij 2012
u94014
u94014
NEXT
01. junij 2012
u91244
u91244
njoh thanks. :*
nextaj ofkors. < 333
01. junij 2012
:3 ajd.ko pojem palačinke.zate ela< 33333333333333333333333333333333333
+ zate someday< 33333333333
01. junij 2012
u47197
u47197
Neext
01. junij 2012
u87361
u87361
next!
01. junij 2012
~ govori Emma.

,,Ella!'' sm kričala po stopnicah a ni pomagalo.Nehvaležnica:3 ,,Pa saj sem že tukej!'' sm zaslišala glas Elle ki je komaj budno spremljau moje kričanje.,,V pojstli?'' sm se zasmejala in odprla vrata njene sobe.Razpršila ms oči naokoli in bla je popowno popowna.
http://weheartit.com/entry/16453171
Z skakajočim se veseljam sm jo močno objela in ji na lice pritisnila poljub.,,Zadnji dan šolee!'' sm skočila v zraz ona pa me je le zaspano gledala.,,Šle bova kajmaj v 1.letnik Emma!'' si je poravnala svojo čupu in se vrgla za računalnik.,,Sej je ura komej 7zjutri!'' se je zdrla name js pa sm jo le povlekla k seb.,,Shooping?'' sm jo mamljivo uprašala in sveda je privolila.Razgledala se je najprej po mojih oblačilih in potem še v omaro.

Iz omare je nase zvlekla najbl bjutiš oblačila:

Z očmi je preskočila na moje pete ter si še sama nadela ene:3..

Počas sva pograble usaka svojo torbico.Js sm za povrh s sabo odnesla še moj comp.Ah,men je najbjutiš:3 < 3

..:3
02. junij 2012
u47197
u47197
Neext
02. junij 2012
Stekle sva po stopnicah,odprle vrata,šle do vrtnih vrat,in tako dalje.Po poti sm brcala v tla Ella pa,kot vedno opazuje fante.,,Ella?'' sm jo previdno uprašala.,,Psst! Lejgaaaaaa!!!'' me je prijela za roko.,,Ta bo tvoj.'' je vznemirjeno rekla in mi zašepetala.,,Hehe.''
Seveda nisem bila tako kot ona.Ona sama je bila zaljubljena v fanta iz One direction-Nialla Horana.In jaz'? Ni težko vprašanje.Js ap sm in love with Niall's bff.-

- Liam Payne.

Glede na to,kako lep je šele Niall,pa ne bom razpravljala.
Niall Horan -

Torej..Hodile sva naprej.Ševedno sm brcala v prazen asvalt in se dolgočasila.,,Tam jeeee!'' je zatulila Ella.,,Že spet.'' sm obrnila glavo proti točki ki jo je pokazala z prstom...
02. junij 2012
u47197
u47197
Neext
02. junij 2012
In res.Ni bilo tisto butasto v katerem je Ella najboljša-gledanje butceu.Bila sta Niall in Liam.Veselo sta nam mahala.Naju poznata,ali le vesta da za njiju celo mesto umre:3.
Srce mi je skoraj skočilo iz ust.Bilo mi je kakor še nikoli.Ella je padala n nezavest.Komej sm jo pobrala sej so se mi roke tresle.Pila sta kolo.Moja najljubbšaa:$.Sprehajala sm korake proti baru kjer sta bila.Usedle sva se za mizo zraven.Srce mi je skoraj spet skočilo iz ust.Delale sva se kot pridne punčke v resnici pa sva čutile pritisk.Čutile sva potrebo da jih morava pozdravit,a je Niall že prijeu za roke svojo kitaro in pela sta..Omfgg! o: kok bjutiš pojeta skupi.Snemale sva jih.,,V čast nama je.'' sta se nasmehnila med petjem.Ko sta končala smo razpravljali.Liam je gledau vs čas mene Niall pa Ello.Niall in Ella sta šla po mestu..Js in Liam sva ostala sama.Brez besed.Z tišino.Bilo je kar dost pusto a to je pretrgal moj mobi.Bila je Mummy.-mami.,,Nimam časa.'' sm ji zašepetala in prekinla.,,Emma!'' sm zaslišala kako je zakričala a je bilo prepozno:3

02. junij 2012
u47197
u47197
Neext
02. junij 2012
Hwala ker bereeeeš:3 + mal oglašuj če se ti da;*
...................................................................................................................
Sedela sva na sončni jutranji verandi in se smejala samemu sebi.,,No kako kej?''
me je srečno pogledal in pomoliu sliko sebe iz žepa.,,Hočeš podpis,le bojiš se vrpašat?'' se mi je nasmehnu kt da bi vedu kaj mism.Bila sm trda kot kamn.,,Eno kolo in..?'' me je pogledau.,,Kolo.'' sm se mu nasmehnila in z pogledom ošinila Ello,ki se mi je smehljala.,,Bi se dans kej dubili na pici?'' sm uprašala.In to sebeda ZElo previdno_:3 Kaj če bo rekeu da ma punco? Ueeeeeee! ,,Seveda.'' se mi je nasmehnila in dodal piko k svojemu podpisu.,,oH,Hvala.:3'' sm mu iz rok iztrgala sliko.,,Močna si.'' se je zasmejau in pogovor je potekal do 9-ih.,,O fak.! Ura je že NINEEE-devet.'' sm se zdrla in pobrala svoje stvari.,,Poberte naju ob...7 zvečer!'' sm mu pod nos pomolila listek in stekla do Elle.Ta je že napredovala z Niallom.Dvignial je roke v objem in mu izmenjala številke.Dodala je še mojo...,,Ella! It morva ura je 9!!!'' sm se zdrla in končno ej slišala.:3
02. junij 2012
u47197
u47197
Ni kej < 33 Okej, bom oglaševala!
Neext.!
02. junij 2012
u94028
u94028
next!!!!!!!! ful dober
02. junij 2012
Stekle sva na bus.U roke sm uzela svoj mobi,nabi sva musko in plesale po busu:3 voznik naju je hotu dol vršt ampak prepozno.Prdružl se nama je nekej fantov ki naju je osvajalo in nekaj punc ki so osvajale tiste fante.:$

Voznik je previdno gledal naju z Ello.A kmalu po tem sva izstopili.,,Aaaa!'' sm že letela po stopnicah busa.Pred tlemi..Kar lebdela sem.No ta misel,je kar kmalu zbledela ko sem nad glavo zavohala nežen parfum.-moški.Bil je Liam.,,Naju zasleduješ?'' sm mu siknila v obraz.,,Ne.Niall pa js hodva na isto šolo.Najboljšo an'?'' se je zasmejau in mi pomagau ustat.,,No ja..'' sm zardela in pogledala okoli sebe.,,Ella?'' sm se začudila.,,Šla sta po bljižnici.'' me je prijeu za roko in mi na lice pritisnil poljub.
02. junij 2012
u47197
u47197
neext
02. junij 2012
neext
02. junij 2012
u94028
u94028
next
02. junij 2012
Kmalu sta izzia vogala prdrvela Niall in Ella.,,Blo zabavno?'' sm se zasmejla in držala ševedno Liamovo roko.

Pred šolo sva se z Ello useeno poslovile od fantom.Seveda,hodta na isto šolo,a sta že končala:w. Usaka svojega sva poljubile in se skakajoče ozirale za njima.,,Kaka sreča!'' me je objela Ella ter mi ponudila roko.Smhljoče sva udrle v razred,se usedle druga ob drugo in se smejale.,,Spet sta zamudile! Po pouku ostaneta!'' je zazjala učitlca midve pa sva sam buljile.Tut učitlca je fan od 1d,tko da dvomm da bo pol kej dodala k bo izvedla da smo že skor par:3 Tako hitro se use odvija.Z pisanjem svoje življenske zgodbe sem komaj začela pa me je že prehitela sreča..:3
02. junij 2012
u94028
u94028
next
02. junij 2012
u47197
u47197
neext
02. junij 2012
u91244
u91244
dbest. (:
nexšt. :* < 3333333333333333333333
02. junij 2012
u63958
u63958
neext
02. junij 2012
Ker mi je blo med poukom res zaaa dougcajt sm uzela mobi in si dopisvala z Liamom.Ella pa, že čist ukorotena si je pisala z Niallom ki ji je že zdaunej napisu da je 'BEAUTIFUL< 3'
Bla sm žiučna ker Liam zavlačuje..A dočakala sm.,,Lepa se mi zdiš Emma.'' Čeprau se mi je zdelo butat sm mu odpisala.,,Ti men lepši< 3'' mogoče sm pa le pretiravala z besedami a namigovala sm na ljubezen.Upam da ne za en mesec.,,Ella?!'' je zarjula učitlca in pred Ello in mano sta stala raunatlca in raunatelj.,,Fak.'' sm si zašepetala.,,A bejž no bejž'' se mi je u ubrz zasmehljau raunatelj.Mela sm dost.Roko sm spravila iz telefona in jo približala k njemu.Sredinec se je vedno bolj kazal in res...< 3 ^o^

03. junij 2012
u47197
u47197
neext
03. junij 2012
u63958
u63958
neext
03. junij 2012
u91244
u91244
njekšt .
:33
03. junij 2012
Raunatelj nama je zapleniu iFona.,,Bitch.'' sm se mu zarežala u obraz.,,Sej ne zna anglešk:3'' se mi je nasmehnil en od sošolccev a je kmalu utihnil.Bilo je konec pouka.Kmalu smo dobili neke dipllome bla bla bla.Prižla sta.,,Pikooo!^^'' sm se nasilno vrgla v objem Liamu ki me je srečno gledal.Use punce so strmela vame in seveda hotele podpis Liama in Nialla.,,Gremo.'' sta naju branila in dpeljala v 'njihovv' dom:3 ,,Wooou!'' sm zažvižgala.Bilo ej enostavno.. PREKRASNO! Ela je že spet odtavala v svojo življensko domišljico kot vedno.A vedno ji zaupam.Vedno je pri svojm delo zlo zlo zlo zaupljiva in previdna:$. ,,Noo..'' zmanjkalo mu je besed.,,Bi...'' je nadaljevau.,,Ja bi.'' sm ga potegnila k sebi na kauč.Prevdno sm se dotaknila njegovih lic in glavo naslonila na njegova prsa.Bil je mišicast a zame pravi angelček ^o^

,,No..grem po coctail.Potem pa..'' se mi je nasmehnil.,,Greva na bazeeeen:'D'' vreščeče sm tulila in ga objemala.Začudeno me je sam buljiu in se smejau.,,Pomagala ti bom.'' sm se zasmejala in odšla sva v sanjsko kuhinjo:3.Prpraula sva enga res Yummy.A bil je EDEN!
,,Jas ga nam..:3'' mi je v roke poriniu coctail in mi pomežiknil.Med neskončnimi predali sm končno našla slamice.,,Oba?'' sm se zasmejala in prijela coctail:3.

,,Če ti kaj pomeni bit z mano greva lahko SAMA na pico in potem ti kupim kar hočeš:3'' se je nasmehnil in odtaval na bazen...
03. junij 2012
u63958
u63958
neext
03. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg