Forum
u146366
u146366
Heiii! Nova zgodbica je tu!! Pisali jo bova jaz in kuža2002. Meni rečite kar Ana, Kuža2002 pa Manca.
No, zgodba bo govorila o dveh sestrah, ki sta čisto nasprotje. Kaj misliva s tem, boste videle v zgodbicic.
Upam, d abo zgodbica uspešna in imela veliko nextov.
No predstavitev oseb:

Jaz:
Ime: Julya
Priimek: Styl
Starost: 22 let
Služba: Delam v modnem salonu v mestu
Živim: Sredi Londona
In še moja slika:

Vidite, rada se slikam in rada sem urejena!
No in še predstavitem moje sestre!
IMe: Sophie
Priimek: Styl
Starost: 20 let
Služba: Modna oblikovalka
In to je ona:

OOOh, tako nerada govorim o njej, ker jo pravzaprav sovražim!! Ker ona je naravna! Nič se ne liči, ne ureja, nič ne hodi po trgovinah z modernimi oblačili,... In on je modna oblikovalka! Kako je lahko modna oblikovalka, če modne oblikovalke delajo modna, elegantna oblačila,... No saj je vseeno! Važno je da sem jaz urejena in modna!
*****************************************************************************************************************
No nekaj sem vam povedala o sebi in o sestri, zdaj pa bo prvi dan napisala Manca.
Lp Ana
27. oktober 2013
nextam
Zjutraj me zbudijo moji kužki Timi in Belko ki sta zlata prinašalca in še Blek ki je črni prinašalen. To so oni:

Hitro sem ustala in odšla do kotička kjer so moji kužki. Dala sem jim svežo hrano ter vodo. Nato pa sem odšla do omare in si oblekla:

Stekla sem v kuhinjo uzela tri korenčke in stekla v hlev. Dva korenja sem dala kobili enega pa sem pojedla sama.Hitro sem usedlala svojo kobilo iskro ter si nadela čelado. Ena, dve, tri in že sem bila na iskri.

Odjahali sva do moje bbf:

Natalie ampak kličem jo Nat.
Odjahali sva na najbljižji travnik.
Nadaljujem ko bo čas
27. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg