Forum
u45115
u45115
Čeprav je že veliko zgodibc , bom tudi jas napisala eno. To je pač moj nov profil in dodajte me za prijateljico plis !
no zgodbico bom pisala , boljše bo , če bom dobila tudi kak komentar !

ali naj napišem svojo zgodbo ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. april 2011
u45115
u45115
no bom začela najprej da malo vidite..
15. april 2011
u45115
u45115
Zjutraj sem se zbudila , no zbudila me je budilka. Kakor hitro sem vstala , je prihitela v mojo sobo mama. Seveda je zahtevala , da pridem takoj na zajtrk. Tako sem vstala ter odhitela po stopnicah v kuhinjo. A ker sem ena velika neroda in se mi dosti dogaja se mi je moralo tudi zdaj. Nerodno sem stopila po stopnicah in padla. Zvila sem si nogo. Superca , ravno danes ko je športna. Pač nebom telovadila , do šole bom pa že prišepala. Mami nisem hotela tega povedati. Tako sem prišla na zajtrk . Ko sem pojedla , sem se hitro oblekla , si dala na ramo torbo in odhitela v šolo. Tam me je že pred šolo čakala Ana , moja najboljša prijateljica. Z njo nikoli ni dolg čas. Najboljše je , ko kaj ušpičima. Noben ne ugotovi , da sma krivi midvi. Naprimer ko sma v tretjem razredu učiteljici nastavili gumjasi pošter na sedež , ko je prišla v razred , je sedla , gumajsti pojšet pa se je sprdnil. Vsi so se začeli smejati , najbolj nerodno je bilo pa učiteljici. No pustimo sedaj to . Dovolite mi , da se še malo predstavim. sebe in druge

igrali bodo : Ana , moja BFF prav tako 13 let kot jas
Leo , 13 let , priden učenec :Đ
Jas , Kate 13 let.

No slike nevem če naj dam , želim , da si jih predstavljate kot si želite.

če vam je zgodbica všeč , napišite next
15. april 2011
u45115
u45115
1 next rabim da nadaljujem
15. april 2011
u45115
u45115
next pišem
15. april 2011
u45115
u45115
Ana mi je z glavo namignila proti Timu - sošolcu. Kaj je ? sem jo vprašala. Ni mi dala odgovora , ampak zvlekla me je na WC in mi tam vse povedala. Pogvoor K - jas kate A - ana

A - TIm ! Ali še neveš ?
K - Tim že , česa naj še nebi vedela ?
A - da sma par !
K - a vidvaa ?! Kdaj kje , kako...
A - včeraj prek msnja me je vprašal ! tako sem happy
K - se veselim zate , moram iti.

Potem sem odišla. Postala sem zelo žalostna , ker je Tim moja največja ljubezen. Ani nisem upala priznati , da sem vanj že dolgo zaljubljena. Mogoče je z njo le zato , ker jas neupam priznati ljubezni. Ampak vsekakor sem bila žalostna. Ko sem prišla domov ,sem najprej pošepala po stopnicah da sem prišla do sobe. Vlegla sem se na posteljo in začela razmišljati. Mojo misel je prehitel telefon , ki mi je začel zvoniti. Pogledala sem Št in bila je Ana. Takrat sem se spomnila , da se danes ves dan v šoli nisma menili , le na WCju. Tako sem dvignila.. Pogovor : A - ana K - jas Kate

K - ja anna ?
A - tim me je povabil danes v kino !
K - lepo. se veselim. Kam pa gresta ? In ob kolkih ?
A - ob 18:00 v kinu v Mariboru. No čaw se vidima jutri , o vsem ti bom poročala.
K - bay.

Bila sem malo zmedena. Nekaj hitro pripravljata zmenke. Odločila sem se , da bom šla , da bom opazovala , kaj dela Ana , da je dečkom tako všeč. Ura je bila že 17:00 . Tako sem se naličila , sem se lepo oblekla. Hitro sem stekla v kino v Maribor . Za vogalom sem zagledala Tima z prijatelji. Spredaj je stala Ana , bilo ji je vidno nerodno. Slišala sem pogovor med njima , ko se ji je Tim izmed množice prijateljev prbližal : a - ana T - tim

a - živijo. grema noter. aja zakaj imaš zraven prijatelje ?
T - oprosti , ne morem. z prijatelji smo vstavili...
a - kaj ste vstavili ?
T - da te lahko dobim. oprosti , jas sem v resnici zaljubljen v Kate......

KAAAAAAAAJJJ ? sem prav čula ? On je zaljubljen vame. OMG. Boga Ana. Takrat je odhitela proti domu , sledila sem ji. Ko sem prišla do njene hiše , sem bila prepozna. Na vratih je bil listek : Vse si mi pokvarila ! Vate je zaljubljen ! Sovražim te , nočem te več videti ! Zgubila sem BFF : To je najhuje ! Nebom morala normalno živeti brez njej
Postala sem žalostna in odprla sem računalnik..
15. april 2011
u37905
u37905
next!!!
15. april 2011
nexty!!!!!!!!! nujno!!!!!!!!!!
15. april 2011
bom nextala. jas sem tale.. xdd bom zdaj z tem profilom napisala
15. april 2011
sory dol mi je zaprlo jebemoo
15. april 2011
Naslednji dan v šoli sem se počutila krivo , srce mi je bilo 100 na uro. V daljavi sem zagledala , da Ana ni sama ampak ima nekoga o sebi. Bila je sošolka Lana. Takrat sem se odločila , da bom tudi jas delala , kar želim da mi nebo noben jemal moje lastne svobode in če bo Tim želel boma tudi par pa tudi če Ani nebo prav. Tim je po šoli prišel do mene in rekel , da bi rad bil z mano letos na vlaku in v sobi saj gremo z šolo na morje. Seveda sem pristala. Nato je rekel , če se lahko jutri dobima. Rekla sem , da lahko ob 13:00 . To je po šoli ker jutri imamo kratek pouk. Tako sem se naslednji dan zbudila vsa omotična. Imela sem vročino in vso noč bruhala. Nisem morala v šolo... danes je 23. maj v šolo v naravi na morje pa gremo komaj 1. junija. oz . že. Ostala sem doma. Ob 13:00 je pozvonilo in mama je šla odpret. Čez nekaj časa je k meni v sobo vstopil Tim , ter vprašal , kaj se je zgodilo & zakaj sem doma. Povedala sem mu , zakaj in zmenek prestavila na 2 dni kasneje se pravi na 25. maj.. In res . 25. sem bila zdrava in sem odšla v šolo. Tudi zvita noga me ni več bolela. Tako sem se ob 14:00 dobila z Timom pred parkom pri trnovi ulici (smešno xD ) ... Tim je bil krasno oblečen in bil je res zelo lep.. v daljavi je prihajala Ana...potem je stopila pred mene in se mi začela......................................................................................................................................

next ?
15. april 2011
next
15. april 2011
1 next še ker se mi ne da xd
15. april 2011
u45115
u45115
pozneje nextam
16. april 2011
zdaj nextam
16. april 2011
Opravičevati za vse , kar sma skupaj pretpreli oz . skupaj prestali in vse glede Tima.
Bila sem vesela , da jo imam spet. Potem je tudi Tim stopil do njej , ji dal roko in jo poljjubil na lice. Priznal je , da mu je pravzaprav kar všeč. Potem sma si z Ano dali roko in se objeli . Začutila sem , da mi Ana res veliko pomeni in da mora biti moja najboljša prijateljica za vedno. Potem pa se je zgodil čudež : Tim je stopil do mene , ter me poljubil. To je bilo najlepše , bila sem srečna , potem pa sem pomislila , kako nesrečna je Ana ki nima nikogar. To enostavno ne more iti tako več naprej moram ji urediti zmenek z nekkim lepotcem. Ko sem prišla domov sem se vpisala na FB in tam poiskala tipa za zmenek z Ano. Tako sem bila vesela , da se jutri ob 12:00 dobita čeprav moram to še nekako pojasniti Ani in mislim da nebo pretežko.
16. april 2011
Lepa zgobica ;D
bo še nadaljevanj?
06. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg