Forum
»Kje ste zaposleni? Koliko ur na dan preživite v službi?«

Sem izredno uspešna odvetnica v eni najbolj znanih odvetniških firm v celem Londonu. La'mink(podjetje) od mene zahteva non – stop dosegljivost 24/7 ur na dan. In cena za ta uspeh je pač, trdo delo, vendar ne bom se pritoževala veliko ljudi dela, ja veliko, veliko jih dela vsako uro svojega dneva, veliko ljudi nima prostega časa, veliko nima časa za svoje sorodnike, veliko…

»Se zdravo prehranjujete? Jeste kuhane obroke ali mrzle?«

Pf.

………………………………………………………………………………….
Ustavim se odložim kemični svinčnik se namrdnem in pogledam Misho, njena koža je olivne barve ravnokar si depilira pogrizene nohte za mizo od recepcije. '' Je ta vprašalnik res potreben, stvari na njem so povsem preveč osebne'' jezno prhnem
'' Jane, to sva že predelale. Vprašalnik bom pogledala le jaz, pomagalo mi bo, da vidim kakšne sprostitve si potrebna'' je zaskrbljujoče dejala in si zavihale rokave bele halje.
Vdih izidih sem si dejala. To počnem samo zaradi moje tete Elise, ki misli, da sem zaradi službe v ne vem kakšnim stresom, da sploh nimam prijateljev. Okaj res moje družbeno življenje ni ravno na višku. Dobesedno živim iz škatel saj sem ravno kupila novo luksuzno stanovanje, ki pa me vsako jutro -ko se zbudim na neudobnem kavču in zrem ven na hrupno gradbišče – spominja na največjo napako v mojem življenju. Družino vidim samo med prazniki, moj hrček Samie pa protestira in že 2dni nič ne je. Za prijatelje kaj šele fanta nimam časa in moj blackberry že 4leta ni prejel nobenega sporočila – če odštejemo službene klice zaradi katerih vibrira kot nor- blackberry seveda -. Vendar vseeno nisem pod stresom. Res nisem. Nadaljevala sem se odgovarjanjem.

………………………………………………………………………………….

Jem, pogreto hrano. Ker je ubistvu iz mikrovalovke tako, da obrok je topel. Nisem gospodinja, kuharica… pač sem odvetnica nimam časa za hrano. Navadno se ustavim v lokalu Bueno, kupim muffin in kapučino.... ne ne tazadnja fant
Tako, da ja za veliko ljudi se zdi, da ne jem zdravo vendar jem. Jem raznoliko in zdravo.
* pri sebi sem pomislila, pf. Čisto zadostuje odgovor: Jem raznoliko in zdravo. Naslednje vprašanje. *

»Dejavnosti v prostem času?«

Spanje. Ne ne pozabite ne to..

»Ali kadite? Če koliko časa in kdaj/zakaj ste začeli?«

Strastna kadila. Živčnost, kadim med pavzo v službi ; pred pomembnejšimi sestanki,sejami, strankami. Dim me pomirja. Vsi mi pravijo naj odneham. Začela sem, ko sem dobila službo.

»Se imate za obremenjenega človeka?«

Ne, sem delavna in pridna. Delam redno, pogosto in sem predana za to kar se zavzamem. To zame ni obremenjenost!

»Imate dobre, redne stike z družino,prijatelji,sorodniki?«

Ja..pf.pf.. vsak dan jih vidim. S prijatelji sem 24ur na dan. Okay, poslovnimi prijatelji… noo.. ja s sodelavci. Drugače pa ne. Družino redko vidim.

»Ste v zvezi?«

Ne. Nimam časa.

»Mislite, da ste pod stresom?«

NE!!!

Končala sem z vprašalnikom. Pogledala sem Misho, njene rjave lase je nosila spete v konjski čop. Z velikimi modrimi očmi me je veselo pogledala in prebirala odgovore na vprašalniku. Čelo se ji je nagubalo in vse bolj se je opazil izraz nezadovoljstva na njenem obrazu. Jane : vaši rezultati kažejo, da ste....
next ^^.?
17. junij 2011
Navadno se ustavim v lokalu Bueno, kupim muffin in kapučino.... ne ne tazadnja fant
k je ta deu zmotla sm se brez tega : ne ne tazadnja fant XD sploh nwm kaj sm hotla napisat 0-:
17. junij 2011
hej.. a lahko prebereš še mojo zgodbo?? http://www.igre123.com/forum/tema/najstnisko-zivljenje/19363/
17. junij 2011
next
17. junij 2011
nextii
18. junij 2011
da ste zeelo preveč pod stresom. Nagubalo se ji je čelo.
'' Ugh.. nism, lahko prosim naredite karkoli že boste da lahko grem v službo''
'' Si nisi uzela prostega dneva ?'' je zvedavo vprašala
'' Sem ja.. vendar, ... vendar...'' prekinila me je
'' Vendar kaj Jane? Saj bodo zmogli brrez tebe saj je le en dan''
'' Ne to je cela večnost, mogoče bo kakšna stranka prišla, mogoče ne bodo najdli dokumentov, mogoče..''
''Umiri se Jane, pojdi z menoj v sobo sprostitve'' je rekla z blagim glasom.
Oblečena sem bila v nekakšno papirnato haljo brez žepov. Nism vedela kam naj utaknem moj blackberry čisto useeno mi je če mi pravi, da je v tem prostoru prepovedano imeti elektronske naprave, kaj če me kdo iz službe pokliče. Moram biti dosegljiva. Moram!

Pripeljala me je v nekakšno sobo, barve so bile blage in pomirjajoče, odtenki bež. Posadila me je na nekakšn fotelj. Ulegla sem se. In začela mi je govoriti naj se sprostim.
'' Oh ne, ne. Preveč vozlov imaš v hrbtu, in čisto preveč nespročščena si'' začela me je masirat.
'' M-u-u-d-i- s-e-e m -i-i-i v p--i-ss-a-a-a-rno '' sem izdavila čudno zaradi masiranja. Vidila sem kako je skušala ostati mirna njen glas je bil ves čas tako prijazen in blag, vendar mislim, da je pri mal zgubila živce.
'' Brrrbrrr''' se je zaslišalo.........
21. junij 2011
next
21. junij 2011
next : 3
21. junij 2011
neeext
21. junij 2011
''Brrbrr'' se je zaslišalo iz mojih papirnatih hlačk. Moj blackberry je začel vibrirat.
''Shit'' sem rekla naglas še preden sem se zavedala, da to ni dobra ideja.
'' Prosim?'' je ogročeno rekla Misha
'' Shitmapambadambrr, tak zvok naredim kadar sem veselim'' rečem zgrožena nad svojo izjavo.
*Budala budala >Shipambadambrr
21. junij 2011

Onee.. no mela sm napisan že ogromn. In mi kr napol vse zbriše.. O:
EJ bom kasnej pisala -.-' čiz sm zgubla voljo
21. junij 2011
*Budala budala >Shipambadambrr< ugh. se res nisi bolšega spomnila* mi je ropotalo v glavi
'' Aha..ehm..uhm..'' je začudeno rekla in nadaljevala z masažo
''BrrBrr'' se je zopet zaslišalo
'' Ta zvok kaj je to ? Jane imaš s seboj telefon,pozivnik ali kaj podobnega ?'' je razočarano dejala
'' Pf.pf.. Misha oprosti ampak o čem govoriš, kakšn zvok nekaj. Si vredu ?'' sem rekla kot kakšna psihologinja
'' Mislim ja nekaj.. br. uhm..nek zvok.. okaj okaj pozaabi'' je zmedeno odgovorila
Vzdihnila sem šuh, potem pa sm z roko zdrsnila in iz papirantih hlačk svoj blackberry potisnila pod prsi.
''BrrBrrr''
*Omojbog nehaj že, ampak ampak kaj če je nujno joj..* sem si mislila
'' HA! TO JE TO! TA ZVOK!!''
'' kakšen zvok'' sem pod pretvezo čisto nedolžno vprašala
Zdaj je bila zares jezna.
'' Jane, ustani, Jane ali skrivaš kakršno koli elektronsko napravo''
'' Neeee''
''DriingDriiing'' je zazvonilo
''Okajokaj.. morala sem ga vzeti kaj če me bodo rabili, lahko je nujno ...''
'' Opravičila si se, saj nisi edina v službi, predaj mi blackberry'' je rekla
'' Ampak, jaz sem zelo pomembna in in moram se javit res G.Barton kliče ko je res nujno''
'' Daj mi telefon Jane, pokaži da nisi obsedena in pod stresom od službe''
Sprejela sem klic in blackberry prislonila k ušesu
'' Sori, res mi je žal, ampak to sem jaz'' sem zares skesano dejala in pogledala obupano Misho.
To je bilo nekaj ključnih besed, ki sem jih izjavila Misha je odkimavala z glavo
'' Okaj Jane lahko pozabim če mi zdaj daš telefon in se nazaj uležeš, lahko spremeniš način življenja''
'' Ne nemorem, mudi se mi. Stranka Collmana je tožila na vrhovno sodišče, vendar je ključna neka mapa oz dokument, to rabim izpolnit, da se lahko toženje nadaljuje.''
'' Kaj je bilo to z rojstnim dnevom..? je zvedavo vprašla
'' Ah seja je v čet., moj rojstni dan je takrat, imela sm v načrtu večerjo s starši. Starša nism vidla že 2leti, vendar nmorm delam do polnoči.. Služba kliče''
Vidim kako strmi v svoje zdaj že lepo urejene nohte in odkimuje
'' Vendar si zadovoljna ? Jane ali si srečna? Ta center bi te sprostil, lahko bi ti pomagali pod stresom si'' je razočarano rekla
'' AH služba kliče sem pač predana''
'' EJ bon imaš čiz na vse bom pozabla ulež se nazaj in se sprost''
'' Šhit.. služba uf.. rabim it. '' rečem brez, da bi se ozirala na njene besede
'' VI deloholiki (obsedenci s službo)'' še izreče ko se ravno napotim k izhodu.
21. junij 2011
neext
23. junij 2011
next
23. junij 2011
u49695
u49695
nexšti :3
24. junij 2011
u31704
u31704
next
24. junij 2011
next
16. julij 2011
Lahkotno se sprehajam po cestah Londona in pri Queenstreet 213 zavijem desno. Ravno brskam po usnjeni prada torbici. Ima všite nekakšne šik gumbe in na vsaki strani majhen predalček za denarnico, mobitel..ipd Res je super dobila sem jo od Taniey moje prijateljice iz otroštva, vem, da je torbica najbrž stala tri Tanieyine plače in vztrajala sem pri temu, da je ne kupi vendar jo je. Obožujem jo, je prava lepotica, je moje popolno nasprotje je sproščena,umirjena, vedno ima čas, res kupček sreče. Ima kožo olivne barve, ki ji tako lepo pristaja k zelenim očem in dolgim črnim lasem. Ima super postavo, obline so poudarjene, mišice pa izstopajo ravno prav. Trenutno potuje po Evropi raziskuje nove kraje in velikokrat me je že prosila naj grem z njo naj uživam v nenačrtovanem spontanem življenju popotnika. Vendar to nisem jaz. Načrtujem, delam redno in trdo, nimam časa in preprosto se ne predstavljam v kašmir trenirki in majčki brez rokavov, kot jih nosi Taniey. Preprosto NE. To sem pač jaz.
"BRRBRR" mi zavibrira iz torbice medtem, ko hodim brskam po torbici kar naenkrat pa ...
SRANJE!
22. julij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg