Forum
u37589
u37589
Živjo!
Moje ime je Sky in obiskujem šolo za fotografijo. Tja me je na začetku upisala mami, ker je rekla da imam velik talent in ko so me začeli vsi hvaliti in sem začela zmagovati na tekmovanjih sem tudi jaz začela uživati v njej.V resnici smo običajna šola, le da je večji poudarek na slikanju. Tako kot vsaka šola smo razdeljeni na skupine. Imamo piflarje, sk8tarje, košarkaško moštvo, totalni in love cuple..... Jaz ne sodim v nobeno skupino. Nimam najboljše prijateljice in z drugimi sošolci se družim če se moram, ali če me povabijo.

Kot vsaka punca na šoli sem se tudi jaz zaljubila v Marka.....On je najlepši!!In 2 leti starejši in v skupini total in love cuple. Njegova punca je Regina. Seveda najlepša punca na šoli. Trudim se ne gledati za njima, a vedno ko ju vidim si želim, da bi bila jaz na njenem mestu. Najhuje pa je, da sem fantom v resnici všeč. Vsi me vabijo ven ampak jaz nebi šla z nobenim, razen z Markom.
Oh, in če vas zanima kdo je Regina... seveda je moja sestra!
.......................................................................................................................
NEXT? ;3
09. december 2011
u20311
u20311
next!
09. december 2011
u36102
u36102
next!
09. december 2011
u37589
u37589
Prvi šolski dan.....nisem se še odločila če je to bedno ali ne. Glede na to da nimam prijateljev? Najbrž bedno, ampak nikoli se nisem potrudila da bi jih imela, zato sem spet na nevem.
Honiki so totalno nabiti in ljudje pozdravljajo ljudi okoli sebe, ki jih sploh ne poznajo. Nekje v sredi stoji fant, in zmedeno gleda. Ko grem mimo se mu sesujejo knjige. Pod moje noge. Seveda sem se spotaknila. Zavzdihnem in mu pomagam pobrati eno knjigo, ker že ravno vstajam. Ko mu jo podam, me začudeno gleda.

-Kaj buljiš?, ga vprašam.
-Ahh, nič, samo...emm, nov sem in rabim nekoga, da bi mi pokazal naokoli. Bi lahko to naredila ti?
Joooj, zakaj ni mogel sesuti knjig pod noge nekoga drugega?
-Prav, zavzdihnem. -Pridi.
Naslednje pol ure mu razlagam kje so stranišča in garderoba. Kot da sam nebi mogel najti. Saj ima list z številkami učilnic. Ko končam, se mi zahvali potem pa sem raje izginila, da me nebi še za kaj zadolžil.
No ja, saj ni bil tako napačen, pa sploh ni bil tako grd......
10. december 2011
u20311
u20311
next!
10. december 2011
u36102
u36102
next
10. december 2011
next.
10. december 2011
neeext!!
10. december 2011
u37589
u37589
Uredu bom dala next enkat nasledn tedn...
29. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg