Forum
Hej punce (: mogoče se me spomnete (princess styles) obujam temo ker vs res pogrešam (:
anyways. uživejte (:

99 STEPS

Dragi Louis.
Kjerkoli že si, upam, da si srečen.
Tole je zate.
Najine spomine moram zapečatiti na papir, nikoli jih ne smem pozabiti.
Ljubim te.

•Annie•

Part1
"Umetniška gimnazija London." Zavila sem z očmi in sledila Jade v notranjost.
"Je to res potrebno?" Sem naveličano uprašala, ona pa me je grdo pogledala in močno stisnila mojo dlan, katere se je neizprosno oklepala.
"Iz prejšne šole so te vrgli, se spomniš?" Me je opomnila in pospešila korak, ko je videla da naju nekaj ljudi gleda.
"In ti si to obrnila sebi v prid" sem ji očitala in tokrat je ona zavila z očmi.
"Tudi ti si to želiš, samo ne zavedaš se še." Je mirno rekla in me potegnila v prazen hodnik.
"Ne, to delam samo zato, ker ti potrebuješ Duet." Sem rekla in jo ustavila, ker sem zagledala napis 'pisarna" na vratih.
"To je to. Najina prihodnost!" Je zasnjano stala pred vrati in buljila v napis.
"Ne dramatiziraj." Pritisnila sem na kljuko in odrinila vrata. Pred nama se je prikazala razmetana pisarna in z dvignjeno obrvjo sem očarano Jade potegnila v notranjost.
"Fox. Novi sva." Sem rekla brez pozdrava. Ženska je prestavila visok kup papirja, da naju je lahko videla. Preučila naju je izpod črnih očal, potem pa pokimala.
"Annie Joy in Jade Mia Fox, 3.B to sta vidve."
"Duhh?" Iz roke sem ji izpulila mapo, Jade pa me je prikrito udarila po hrbtu, potem pa se priliznjeno nasmehnila ženski.
"Hvala." Je še rekla, preden sva izstopili.
"Nespoštljiva si." Mi je očitala.
"Vem." Iskala sem učilnico 36, verjetno je na dugi strani šole.
"To je učilnica 15, Annie." Mi je povedala.
"Vem, Jade." Sem razdraženo rekla.
"Mogoče bi lahko koga uprašali." Je odgovorila in gledala po hodniku.
"Hey! Mi prosim poveš kje je učilnica 36?" Je napadla fanta. Pokazal je učilnico na koncu hodnika, potem pa začel z pogovorom z Jade. Zavila sem z očmi in pustila spogledljivo sestro za seboj, ko sem se odpravila po hodniku navzdol." Stopila sem v učilnico. Obstala sem med vrati in se ogledovala učence. Vsi so se med seboj pogovarjali, sedeli na mizah, stolih in tleh v majhnih skupinicah. Na sredini učilnice pa je sam sedel blondinec. Gledal je v zvezek pod svojimi rokami in ignoriral trušč okoli njega. Nasmehnila sem se in stopila do njegove mize.
"Živjo!" Sem veselo pozdravila.
"Pojdi stran, nisem pri volji." Je rekel, brez da bi me sploh pogledal. V njegovem glasu nisem zaznala jeze, le žalost, zato sem sedla na stol poleg njega in potrpežljivo čakala. Po nekaj minutah je le obrnil glavo proti meni in prelepe modre oči so se zazrla v moje.
"Kdo si?" Je uprašal in se zravnal.
"Annie Joy. Pa ti?" Pod nos sem mu pomolila dlan in nekaj časa je strmel v moje modre nohte, preden jo je sprejel.
"Niall." Je preprosto rekel in mojo dlan rahlo stresel.
"Niall." Sem zamišljeno ponovila. Zazvonilo je in spet sem pogledala po razredu. Jade je v razred vstopila v družbi fanta, katerega je prej ogovorila. Zavila sem z očmi, ker sem sestri zavidala osvajalske sposobnosti, čeprav tega nikoli ne bom na glas priznala. Pomahala mi je, potem pa sta z fantom sedla za desno, vrsto oddaljeno mizo.
"Zakaj si tu?" Je Niall zašepetal, da nebi preglasil bedne razlage.
"Zgledal si osamljen, pa ti bom delala družbo!" Sem skomignila z rameni. Pogled je spet usmeril v mizo.
"Ugled si boš pokvarila" je zamomljal.
"Kakšen ugled? Nova sem." Sem rekla. Zmajal je z glavo in ostal tiho do konca ure. Ko je spet zvonilo, sem ustala in si torbo naveličano vrgla čez ramo.
"Greva potem na kavo?" Sem uprašala, Niall pa je z izbuljenimi očmi strmel vame.
"Oh prosim no!" Sem rekla, potem pa se zasmejala, ga prijela za zapestje in ga zvlekla iz učilnice.
"Ne bodi tako prestrašen!" Prijateljsko sem ga boksnila v ramo, potem pa mu pomahala. Obrnila sem se proti Jade in fantu.
"Joy, to je Julian, Julian, Joy." Mi je predstavila mišičastega fanta. Po rokah je imel tatuje, siva majica z nizkim ovratnikom je kazala napis na njegovem prsnem košu. V ustnici je imel črn pirsing, na glavi pa rdečo kapo, izpod katere je gledal pramen rjavih las.
"Annie." Sem popravila sestro, ko sem mu segla v roko.
"Isti sta!" Se je zasmejal.
"Dvojčici sva." Je ponosno povedla Jade in me potegnila k sebi. Skuštrala sem jo in si prislužila klofuto in morilski pogled.
"Luštno" sem slišala Juliana, vendar sem ga ignorirala in še naprej opazovala Jade, ki si je vsa rdeča v obraz popravljala dolge, svetle lase.
"Šibam, se vidimo." Naju je obvestil potem pa stekel stran.
"Hvala, Ann!" Me je napadla, potem pa dramatično odcapljlala v razdred.
"Drama queen" sem zavila z očmi, potem pa ji sledila. Tokrat Nialla in Juliana ni bilo v razdreu, zato sem sedla zraven Jade, ki se je kujala. Minilo jo bo.
"Ljubiš me" sem ji zašepetala v uho, ona pa me je počila. Zasmejala sem se in se zagledala v majhno, okroglo žensko, ki je brezupno krotila glasne učence.
29. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. november 2014
nadaljujjj in zakaj imam občutek ,da vem KAJ SE BO ZGODILO?! neeexxxt <3
29. november 2014
Fuuul popouno!!
neeeeeext
30. november 2014
Neeeext
30. november 2014
Neeext
30. november 2014
Neext!
30. november 2014
u172703
u172703
Popolno
next
30. november 2014
Full zakon..
Nextttt
30. november 2014
fulll dobr!!!!!
takoj next!!!
30. november 2014
next <3
30. november 2014
next
30. november 2014
Fulllllll dobr začetek!
Neeeeeeeeeeeeeeeext!
30. november 2014
neeeeeeeext
30. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. november 2014
neeeext
30. november 2014
Eno uprasanje. So 1d znani al ne? Vrjetn ne

next
30. november 2014
Neee .whatever. 1D ne obstaja
30. november 2014
Neeext!!
30. november 2014
Haha okej sam zanimal me ker je oboje kul
30. november 2014
ahaa okej kuuul next!!!
01. december 2014
next!!!
01. december 2014
Aloha! I like začetek kdaj bo next?
01. december 2014
Next bo zvečer hvala za komentarje ❤️
01. december 2014
ok komi cakam
01. december 2014
YAY ♥♡♥
01. december 2014
Okey
01. december 2014
ala za vse nexte vas lahka prosim da mi mal pomagate oglašvat?
hvala <3
in evo next
Part2
"Niall!" Potegnila sem ga za torbo, da ga je zaneslo v moje naročje.
"Joy?" Je zmedeno uprašal in se postavil na noge.
"Pridi." Zvlekla sem ga do kavarne in naročila kapučino.
"Torej... Nova si?" Je uprašal.
"Yup!" Zaguncala sem stol in nedamsko nagnila skodelico.
Pokimal je in gledal čez okno. Oklepal se je tople skodelice in gledala sem v modre oči, ki so spremljale vsak gib v zasneženi okolici.
"Kaj je narobe?" Sem uprašala in se naslonila na mizo. Odkimal je, potem pa spregovoril.
"Samo čudno je, da se družiš z mano, to je vse." Je rekel in se nasmehnil.
"Seveda! Zakaj pa ne? Saj si čisto v redu" sem rekla in mu pokazala zobe.
"Hja. Hvala." Pogled je spet usmeril v mizo.
"Mi mogoče daš številko?" Sem uprašala, ker se mi je tišina zdela že predolga. Pokimal je in podala sem mu telefon, da jo je upisal.
Vstala sva, saj sva imela le še dve minuti do začetka pouka. Do konca sem se dolgočasila in gledala čez okno. Prvi dan, pa mi je bilo že dolgčas.
Nisem vedela, da se bo vse spremenilo.

Končno je zadnjič zazvonilo in zapodila sem se proti izhodu.
"Končno!" Sem zavzdihnila.
"Super je bilo, kajne?" Je vsa vzhičena vprašala Jade.
"Jade Mia Fox, morda si moja sestra vendar za razliko od mene ne znašločiti 'super' od 'netakosuper'." Sem ji povedala in brcnila kamenček na poti.
"Oh ne bodi tečna." Je rekla, potem pa stekla na cesto in brcnila isti kamenček dalje. To sva vedno počeli in tako bo ostalo.
"Jade! Annie!" Obrnili sva se in zagledala Juliana in njegov klon. Čakaj kaj? Ko sta prišla bliže, sem stopila čisto zraven drugega Juliana in ga prijela za brado, ter njegov obraz obrnila na drugo stran.
"Kdo si in kaj počneš?" Je uprašal. Njegov glas je bil drugačen od Julianovega. Ni nosil kape, zato sem videla močne, medene lase. Ni imel pirsina v ustnici. Pogledala sem Juliana1 in potem Juliana2. Julian1 je imel v očeh več zelene, kot Julian, ki je bil pred mano.
"Wow." Sem dahnila in stopila korak nazaj.
"To je Louis, moj brat." Ga je predstavil Julian.
"Ok, to je pa logično!" Sem se neumno zasmejala, z mano pa tudi Louis. Vsaj on pozna humor.
"Vaju zapeljeva?" Je ponudil Julian, Jade pa je hitro pokimala. Sledili sva jima nazaj do šole. Louis je pritisnil na ključ in luči na črnemu terencu so zažmigale. Bogataša. Sedli sva na zadnje sedeže in usmirjale fanta. Kmalu smo stali pred našo hišo in poslovili smo se. Vstapila sem v hišo in z nog zbrcala čevlje.
"Doma sva!" Sem se zadrla po prazni hiši. Očka je spet delal in kakor do sedaj, bova dan, morda teden, preživeli sami.
"Nisem lačna." Sem oznanila, ko mi je Jade iz kuhinje mahala z zmrznjeno lazanjo v roki. Zaprla sem se v sobo in prižgala televizijo. Sedla sem na okensko polico in strmela ven. Spet je znežilo, ulice so bile prazne. Bil je že mrak, zato so se prižgale ulične luči.
Tudi božič bova preživeli sami. Zvila sem se in glavo položila na kolena. Želela sem si, da bi bila za praznike z družino, z očkom in mamo, kot včasih.
Ni več kot včasih. Mame ni več, očka pa se utaplja v delu. Odrasli sva, prehitro. Potrebovali sva ljubezen, ki je ni bilo več. Imela sva le ena drugo.
V roke sem vzela mobitel in si obrisala solze, nevem, kdaj so se znašle na mojih licih.
"Očka?" Zasmrkala sem.
"Joyane?" Nasmehnila sem se ob starem nadimku.
"Kaj si ušpičila?" Me je razočaral njegov utrujen glas.
"Nič! Samo... Pogrešam te. In Jade tudi." Sem rekla in spet zasmrkala.
"Oh ljubica, tudi jaz vaju pogrešam." Se je raznežil in slišala sem, ko je svinčnik padel na mizo v temni pisarni, kjer je delal.
"Kdaj prideš?"
"Spala boš."
"Oprosti, moram dokončat z delom. Se slišiva, rad te imam." Ni počakal na odgovor, le poklopil je in me pustil samo.
Ostala sem pokonci, dolgo v noč, čakala sem da se očka vrne. Gledala sem čez okno, bel pasat bi mogel vsako sekundo zaviti na naše dvorišče.
"Annie?" Se je med vrati prikazala Jade.
"Ne reči, da ga spet čakaš." Je utrujeno zaprosila in se naslonila na okvir. Nisem odgovorila, le zavila sem z očmi in še naprej strmela čez okno. Slišala sem zavzdih, potem pa je odšla.

in ja vem da je mal bedn.
prvi utisi?
01. december 2014
Prvi utisi, drugi in usi utisi so full... Amm iscm tisto besedo u francoscini...
incroyable, complet, et imbattable..
Ce neves kaj pomeni (tu js se nism tela ucit francosko ) me uprasi
Nexttt
01. december 2014
Louis ma dvojcka.. neki novga

neeext
01. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg