Forum
Heii...
Ime mi je Ewellin. Živim v Angliji. Tam obiskujem srednjo šolo. V mojem razredu moram prenašati 13 glupih sošolk, ki so fanice od 1D. Jaz te skupine preprosto ne prenašam, saj teli tipi pojejo kot babe (!!!) Jaz sem popolno nasprotje svojih sošolk. Poslušam bolj rock in techno, saj konec koncev plešem breakdance. Igram tudi nogomet in morm priznat da sem kar dobra. Doma imam še kar prijazne starše in eno tamalo tečnobo po imenu Nicky. Ona je nora na 1D. Drugače pa sm rada v naravi in nabivam muzko. Imam svoj stil in nikoli za nobenim ne fejkam. Imam čisto svoj svet in nihče ni dobrodošel v njem. Razen mogoče...nekdo...vendar je nažalost premajhen zame...saj tudi jaz nisem velika...ampak 6 centimetrov...to se pa ponzna!!!

tako izgledam:

01. januar 2013
neext!!
01. januar 2013
noo...biu je en čist navadn bedn dan. Z mojim prjatlom Tomom sva sedela na škarpi pred šolo in čakala da bo konc odmora za južno. BTW: jaz moram v šol hoditi na južno, sam nikoli skoraj negrem zato, ker je za jest kaj neužitnega , Tom pa prav tako. BTW: Tom je moj najboljši in edini dobr frend ki sm ga gdajkoli imela. Sploh pa imam veliko srečo, da hodi na mojo šolo. Drgač je pa tut ful pametn in lep...sam men ni všeč in jaz njemu tut ne, zato se dobro razumeva kot prijatla.
Tom: No, kako je blo učeraj na tekmi?
jaz: Bedno...sm dobila 3 rdeče kartone.
Tom: UU jeba haha...kaj si pa počela?
jaz: Nekoga spotaknla ka me je zafrkavau...pol je pa padu direkt v lužo in je biu cel mokr, haha
Tom: bogi revež tist ka se mu je to zgodilo...
jaz: Ne...jaz sem boga!!!
.......
v tistem trenutku sta se zgodile 2 stvari:
-na dvorišče se je prpelala ogromna limuzina (midva s Tomom sva le na široko zazijala)
-zvonil je šolski zvonec (s Tomom sva skočila dol iz škarpe in stekla v razred)
...
hitro sem iz torbe potegnila prvi zvezk ki mi je prišel pod roke in se lotila od Toma prepisovat nalogo. Na tisto limuzino, ki sem jo vidla prej, pa sem čisto pozabila...
Tom:

02. januar 2013
neeext!!
02. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. januar 2013
hahahhahahaha Tom.... znanu imi
02. januar 2013
u83544
u83544
next !!!!!!!!!!!!!!
02. januar 2013
u83544
u83544
next !
02. januar 2013
ja sej bo next...ber rajš ta zgodbica, če nimaš kej za počet:
http://www.igre123.com/forum/tema/in-the-end.!/48174/
02. januar 2013
MiNilo je približno 5 minut in v razred je prišla učiteljica. Seveda je jaz nisem opazila in sem na mobitu pošiljala sms svojemu polbratrancu. Tudi drugi učenci je niso opazili. Moje sošolke so se kregale o tem kateri tip iz 1D je lepši, tipi pa so se pogovarjal za kero nogometno moštvo (al karkoli pač) navivajo. Učiteljica je kar naenkrat zakričala: "POSLUH, PROSIM!!!" Vsi smo jo hitro pogledal, ker noben dobro ne prenaša njenega dretja
Nato je z nasmeškom na obrazu začela razlagati:
"Danes je za vas poseben dan. V razredu sem vam bosta namreč pridružili dve novi učenki. Prihajata iz Londona. Ena izmed njiju je zelo pametna in nadarjena ter prijazna. Verjetno bo v prihodnosti še veliko iz nje."
(ko je razlagala o njej je bila videti izjemno navdušena nad to učenko)
"Druga pa je njena najboljša prijateljica. Sem je prišla samo zaradi nje. O njej vem le to".
"š***k" sem pomislila. "Ena je razvajena in bogata, druga pa je očitno njen suženj"
Tom je očitno mislil isto, saj me je pogledal in zavil z očmi. Bil je tako smešen in povrh vsega še luštn, da sem se začela režati na ves glas. Učiteljica me je premerila z morilskim pogledom in slovesno nadaljevala:
"Predstavljam vam torej Louise-Stello Blackpoth in njeno prijateljico Ammadeo."
---------
Louise in Ammadea sta vstopili sta v razred in kmalu je nastal kaos, kot da bi k nam prišli tipi iz skupine 1D, ne pa sam dve novi sošolki... -.-
02. januar 2013
neexT
02. januar 2013
NEeeeXT!!!!!!
03. januar 2013
ojoj -_- hahahahaha next!!
03. januar 2013
u83544
u83544
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! res zakon zgodbica
03. januar 2013
Louise in Ammadea sta bili luštni. Še posebej Louise. Toda meni ni bila preveč všeč. Na zunaj je zgledala precej važna in mislim, da je njena najljubša barva pinki...fuj! Oblečeno je imela eno kratko belo-pinki oblekco za barbike.
Ammadea je izgledala zelo prijazno. Imela je svoj stil, ker ji je Louise verjetno prepovedala, da je kakorkoli podobna njej, da ne bi bila slučajno lepša od nje. -.- Imela je fine cunje in če ne bi bila b.f.f. od Louise, bi jo verjetno kar ogovorila.
Okrog Louise se je takoj nabrala cela množica sošolk. Zdelo se je, da je zelo rada v središču pozornosti. Ammadea se je umaknila v kot ter poiskala mizo, za katero bosta z Louise sedeli. Tista miza je bila ravno ena miza pred tisto mizo kjer sva sedela midva s Tomom. Prijazno me je pogledala ter zavila z očmi proti Louise. Jaz sem se ji nasmehnila, pomignila z glavo proti Louise ter se spačila. Ammadea mi je prikimala, jaz pa sem ji pomežiknila. Tom je le gledal v tla in v obraz je bil čisto rdeč. To mu ni bilo podobno. Ammadei sem hotela že nekaj povedati, pa me je prehitela Louise, ki se je z drugega konca učilnice zadrla: "Ammadea, zakaj se družiš z zgubami? Raje pridi sem in odnesi moje stvari do mize kjer bova sedeli. Ammadea je čisto neopazno spet zavila z očmi in se odpravila. Če bi jaz imela tako prijateljico, kot je Louise bi že zdavnaj znorela. Tom je končno dvignil pogled in rekel: "To, Ewellin, midva sva luzerja!"
Dala sem mu petko in oba sva se začela režati.
---
Tisti trenutek je učiteljica začela naprej razlagati snov in morali smo biti tiho. Jaz pa sem zopet odšla v svoj svet in začela razmišljati...o nekom...nekom, ki je manjši od mene...manjši od mene 6 centimetrov...PA KAJ POTEM???

Louise-Stella:

in njena obleka:

(nism našla lih najbolj dobre oblekce...predstavljajte si da je bolj pinki )

Ammadea:

03. januar 2013
next
03. januar 2013
NEXT!!!!!!!!!!!!!
03. januar 2013
neeeeeeext
03. januar 2013
u83544
u83544
next !!!!!!!!!!!!!!
04. januar 2013
u83544
u83544
naxt
05. januar 2013
u83544
u83544
NEXT !!!!!!!!!!!!!!!!!1
09. januar 2013
Iz mojega razmišljanja me je zbudila ena roka, ki mi je začela opletati pred nosom. Mislila sem, da je Tom zato sem narahlo boksnila vanj. Tedaj pa se je zaslišal zvok kot da bi zacvilila čivava: "AAAAAV!" oDPRLA sem oči in zagledala Louise, ki se je držala za trebuh in me gledala z ubijalskim pogledom. Vprašujoče sem pogledala Ammadeo, ki je stala za njo in me gledala s spoštovanjem, ker sem si upala kaj takega. Jaz pa sem bila čisto zmedena -.- Nato se je k meni obrnil Tom in mi pojasnil, da je učiteljica dala list na katerega mora vsak napisati kateri projekt bo delal. In ta list mi je ponujala Louise vendar sem imela zaprte oči zato mi je z roko pomahala pred očmi. Ker sem mislila da je Tom pa sem jo boksnila. Seveda naravnost v trebuh.
Louise je stala v varnostni razdalji saj se je bala, da bi jih še enkrat fasala, ter se še vedno držala za trebuh. Ammadea in Tom sta gledala v prazno, kot da se nebi upala pogledati. Odločila sem se, da bom prekinila to zoprno tišino: "Noo ti karkoli-že-si daj mi tist preklet list, ok?" sem izjavla. "Zate sem Louise. In ne prenašam ljudi, ki mislijo da so najlepši in so fouš nekaterim, ki pridejo na to šolo in se jim ne da niti stopiti do njih in jih pozdravt. Dala ti bom list, še prej pa zahtevam od tebe opravičilo, kr si me boksnila." je rekla Louise s tistim svojim sfejkanim glasom. Zdaj je stala že čisto pri mizi od naju s Tomom, da se je dalo že čisto zavohati njen parfum z vonjem po jagodah. Čisto presladko za moj okus -.- Tom se je začel dušit, ker je pomoje tist ogabni vonj prišel tudi do njega . Jaz sem rekla: "Ja. Meni je ime Ewellin. Nič nimam proti tebi, pač semi nezdi zanimivo če pride v razred ena nova sošolka, pač nič posebnega. In tudi ne maram ljudi, ki se prilizujejo drugim. Drgač sem pa alergična na jagode in Tom tudi tako da prosim spokaš od tukaj ker nočem, da se zadušim. Pa sori ker sm te boksnla sm pač tako je, sem bila v svojmu svetu in nočem, da me kdo moti kadar sanjam. Bi mi dala zdaj tist fuckin list prosiiim?"

Ammadea mi je potiho zaploskala, Tom pa mi je dau petko. Louise je vedela, da sem jo premagala, zato je dala list Ammadei in ji rekla da naj ga mi da.
Sama pa je odšla do učiteljice in ji nekaj povedala na ušesa in zraven kazala proti meni. Učiteljica je odprla zvezek za vzgojne vpise in nekaj napisala notri. Bila sem 10000% prepričana, da je bilo namenjeno meni -.-
(se vam opravičujem ker tako dougo nisem nextala, sam se mi ni dalo )
19. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
19. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
19. januar 2013
u83544
u83544
next !!
20. januar 2013
u83544
u83544
NEXT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
20. januar 2013
Na srečo je zvonilo za odmor. Vzela sm mobi in šla na wc. Notri je bilo seveda pouno deklet, ki so se pačile pred ogledalom in pele komade od 1D. "Haaaiii, Ewellin" so me pozdraule. Jaz sm jim odgovorila: "Heyyyy yaa" in se zaklenila v WC. Tam sm odprla mobi in šla na internet. Seveda se mi je takoj prikazalo obvestilo, da ni signala. "Where 's that fuckin WiFi" sm pomislila in šla v en wc bolj levo. Tam je seveda biu signal. Odprla sm google in notri napisala Louise-Stella Blackpoth. In vn je vrglo eno stran od 1D. Tam je pisalo, da je Louise punca od Louisa iz 1D. Zdaj mi je šele postalo jasno, zakaj so use sošolke zganjale tak kažin. Pisalo je tudi, da jim piše melodije za pesmi. Nato sm odprla še slike in vidla pouno slik kjer se Louise in Louis zalizujeta -.- bbbb...nato sem našla še ene slike od Louise v kopalkah in pouno slik ko je bila še majhna in še in še slik na katerih so njeni lasje pinki. Pa v različnih oblekaah itd. Že prav vrtelo se mi je v glavi od tiste pinki barve -.- Zaprla sm google in pomislila sem, da bo v šoli od danes naprej še težko živet in prenašati pinki barvo. Vedela pa sem tudi, da se mi bo Louise maščevala. EEEEEEH, briga me. Nato sem se spomnila, da imam po šoli breakdance trening in sem takoj postala boljše volje, saj bom videlaa nekoga, ki mi je všeč. Tiste Louise pa sem res že sitaaa!!! Komaj 1 uro je bila na šoli, pa že... Morda se bom prešolala...Ugotovila sem, da je zvonilo že pred pol ure in da sploh nisem slišala zvoncaa. Ubogi Tom. Še poslovila se nisem od njegaaa "Upam da je preživel" sem pomislila in se odločila, da bom prešpricala še preostanek geografije, teer se odpravila proti domu.
24. januar 2013
neext!
24. januar 2013
neext!
24. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg