Forum
hey!
objavljam še eno zgodbico ki jo bom pisala z Aischa Erker upam da vam bo všeč.
uživajte!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vsi so se že veselili saj je bil zadnji šolski dan. Vsi dijaki so tekali po celotnem hodniku in tako nisem morala najti svoje najboljše prijateljice Ally. Zato sem kričala po celotnem hodniku: »Ally,Ally!«. Nato sem jo končno našla pri učilnici za likovno umetnost. Najboljši prijateljici sva že od začetka srednje šole. Ally je zelo prijazna,iskrena,vedno ji vse zaupam in težko je najti takšno prijateljico. Sedaj pa dovolj o Ally in še nekaj o meni: Ime mi je Melisa. Imam dolge črne lase in nebeško modre oči. Visoka sem okoli 175 cm. Sem srednje postave. Rada se ukvarjam z športom. Še posebej pa obožujem košarko,ki jo treniram že 2 leti. Imam 2 mlajši sestri,ki sta dvojčici . Prva je Vanessa,druga pa Valentina. Imam tudi svojo psičko Pikico. to sem jaz:
https://static.igre123.com/images/forum/posts/c/3e6fe2c9834f7e648e29923cbcc10c4c.jpg
to sta Vanessa in Valentina:

Sedaj pa nazaj v sedanjost!
Ko sem prišla do učilnice sem jo najprej vprašala kaj počne tukaj. Seveda je čakala mene saj sva se dogovorili ampak jaz sem seveda pozabila. Skupaj sva odšle do učilnice. Končno je bilo konec šole in z Ally sva odšli na sladoled. Nato sva odšle na stadion kjer so fantje igrali nogomet. Ko so naju fantje opazili so začeli izvajati akrobacije. Bilo jih je zelo zabavno gledati. Po igri nogometa so naju povabili fantje na limonado in seveda se povabilo nisva morale odreči. Fantje so povpraševali če imama kakšne načrte za jutri dopoldan. Jaz nisem imela ničesar v načrtu tako da sem imela čas. Ally je bila vesela povabila zato se je sprva hecala da nima časa samo fantje so tako dolgo prosili da je rekla ja. Začelo se je temniti zato smo se poslovili in odšli proti domu. Pred hišo sva se z Ally poslovile in stekla sem v hišo nato pa v sobo. ko sem vstopila sem v svoji sobi videla Valentino. Rekla sem ji: »Kaj počneš v moji sobi in kdo ti je dovolil?«. Valentina se je nasmehnila in in rekla: »Mami mi je dovolila in mi prosim posodiš svojo oblekico!«. Morala sem ji dovoliti saj je prišla v sobo mami in klicala nas je k večerji. Po večerji sem odšla v sobo in si nadela slušalke. Postajala sem utrujena zato sem hitro smuknila v svojo posteljo.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
07. julij 2015
u187854
u187854
next
07. julij 2015
še en
07. julij 2015
u191704
u191704
next
07. julij 2015
next se od mene!
07. julij 2015
u191704
u191704
a lahko nadaljuješ ker je zanimivo
07. julij 2015
jaa zdaj delam
07. julij 2015
u191704
u191704
ok
07. julij 2015
'Ally'' ''Ally'' sem zaslišala mojo bff iz hodnika čakala sem jo pri likovni učilnici ''Kaj pa ti tu'' me je vprašala ''Čakala sem te'' ''Dogovorili sma se, še minutko pa bi bla prepozna''Pouk je hitro minil.Nato sva odšle na stadion kjer so fantje igrali nogomet. Ko so naju fantje opazili so začeli izvajati akrobacije.Po nogomute so naju povabili na limonado nisva mogli reči ne pa zato ker sma ble žejni .No potem so naju fantje uprašali če imama dopoldne kaj časa prvo sem rekla ne saj sem se zelo rada hecala potem pa so me tak dolgo prosili da bi šla da sem rekla ''Seveda''No po tem pogovoru sma šle z meliso domov.Hitro sma se poslovili in šle spat saj sma bile sosedi.No drugi dan sem jaz poklicala Meliso.(M-Melisa J-jaz)
M-Hey
j-Hey,Te lahko nekaj vprašam
M-ja ja seveda
j-Bi prosim šla z mano dopoldne z fanti
m-Ok samo za tebe
j-yaay dijo
m-dijo
In sem se šla pripravit za druženje z fanti.Oblekla sem:

--------------------------------------------------------------
oprostite za kratek next samo se mi nekam mudi
07. julij 2015
nextt
07. julij 2015
u191704
u191704
next
07. julij 2015
next!
07. julij 2015
u187854
u187854
next
07. julij 2015
https://www.igre123.com/forum/tema/kot-v-sanjah-(motogp-jorge-lorenzo)/84204/1 Gledaš MotoGP ali pa te samo zanimajo zgodbe o ljubezenskih zapletih? Zgodba Kot v sanjah govori o punci dvokratnega svetovnega prvaka Jorgeja Lorenza, strastnega španca s svojimi muhami in težavami! Preveri, kako se simpatična Viki in Jorge borita skozi probleme zvezdniškega sveta, družinske zadeve in še več!
Oprosti, ker oglašujem!
07. julij 2015
nex+ee
07. julij 2015
neeeeeexx
09. julij 2015
u195477
u195477
next
09. julij 2015
u125960
u125960
Next
09. julij 2015
kdaj bo next?
12. julij 2015
neeeeeeeeeeexxxxxt!
04. september 2015
Zgodaj zjutraj okoli 6. ure mi je zazvonil telefon. Klicala je Ally,zanimalo jo je če lahko pride k meni. Temu nisem nasprotovala. Minilo je 5 minut in je že bila v moji sobi. Pogovarjali sva se kaj bova počeli med poletjem in kaj bova oblekli za na plažo. To je trajalo do dopoldneva in fantje so naju prišli iskati. Jaz sem oblekla:

.
Ko smo prispeli na plažo sva z Ally potisnile vse fante po vrsti v morje. Na koncu pa sva še sami skočile v morje. V morju so naju fantje tunkali. Seveda sva jim vrnile. Bilo je zabavno. Ko je bila ura 13.00 smo odšli v kavarno. Tam smo si naročili osvežujočo coca colo. Nato sem morala oditi domov. Doma sem se hitro preoblekla in vzela stvari za trening košarke. Nato sem odšla na stadion kjer smo imeli trening košarke. Gledati sta me prišli tudi Vanessa in Valentina. Ko smo prišle domov sem bila izmučena zato sem odhitela v kopalnico. Na hitro sem se skopala in si obleka oblačila za spanje. Naslednje jutro je prišla na obisk sestrična Alexa:

.
Alexa je prišla v mojo sobo in me vprašala če bi šle na sladoled. Sladoledu se nisem odrekla a najprej sem morala pojesti zajtrk. Sladoled je bil odličen zato sva odšli malo na sprehod po ulici. Alexi je bila ulica všeč in je dejala: greva v mesto. Povedala sem ji da sem že zmenjena z Ally a sem vedela da se Alex dobro razume z Ally zato sem se strinjala. Ob 13.00 je prišla Ally in tako smo se odpravile v mesto. V mestu smo šle v trgovine in si kupile vse od nakita in oblačil. Začelo se je temniti in odšle smo domov. Ally je bila malo pri meni nato pa je morala oditi. Hitro sem se stuširala in odšla gledati televizijo. Po televiziji sem gledala Vampirske dnevnike. Ko je bilo konec sem odšla v posteljo.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19. september 2015
oprostite ker je trajalo tako dolgo
19. september 2015
u199774
u199774
nova bralka+ neeeeeeeeeeeeext!!!!
31. oktober 2015
n
ne
nex
next
31. oktober 2015