Forum
Zgodilo se je na petek trinajstega.lahko bi si mislila. na tak dan se vedno kaj zgodi.

Zgodaj zjutraj me je zbudil nenavaden hrup. Pogledala sem skozi okno in videla sosedovega mačka ki je skočil na smetnjak in ga podrl. Zavzdihnila sem in šla v posteljo. nisem mogla spet zaspati. postavila sem se pred ogledalo in se pogledala. sem stara 17 let in mi je ime Jenna. imam svetle lase in popolno postavo. v šoli sem zelo priljubljena, imam največ prijateljev in precej dobre ocene.
19. november 2011
next?
19. november 2011
u54520
u54520
hahahaha te tvoje žajfnce
19. november 2011
u52779
u52779
next
20. november 2011
next
20. november 2011
bil je zadnji teden pouka pred počitnicami. ko sem prišla v kuhinjo so tam stali mami, očka, moja sestrica tea(14 let) in brat tony(20 let). zajtrkovali smo in tony se je ponudil da me zapelje (s svojim avtom) do šole. imel je novega bmw-ja in je navdušeno sprejel mojo privolitev. hitro sem se oblekla in se usedla v avto. bila sva na pol poti do šole ko je na cesto skočila črna mačka. hm, moram priznati da sem malce vraževerna. zavreščala sem in tony je ostro zavil. hitro se je ustavil in besno zahteval obrazložitev nenadnega krika. ko sem mu pojasnila ni bil najboljše volje, ampak mi ja vso pot do šole pridigal o tem kaj bi se lahko zgodila njegovemu avtu. ko sva prispela sem hitro zlezla iz avta in pohitela k svoji najboljši prijateljici mii. bila je slabe volje in videla sem da se je rezala! odvlekla sem jo na ženski wc in jo prisilila da mi razloži. rekla je:"nihče me ne mara! nimam fanta in nikomur nisem všeč! sploh pa ne tvojemu bratu!!" ko je utihnila je pogledala stran, jaz pa sem le stala in buljila kot tele v nova varta. nisem imela pojma da ji je všeč tony! zvonilo je in šli sva v razred. tam je pred tablo stal novi učenec. učitelj ga je predstavil kot maxa,ki se je preselil potem ko so ga vrgli z prešnje šole. menda je leto starejši, saj ponavlja razred.bilje luštken in na mje presenečenje je odkorakal naravnost k meni in mi rekel:"je zasedeno?" in pokazal na prosto mesto ob meni. nrmo sem odkimala, ko se je usedel.skoraj celo uro sem ga (vsaj mislila sem da) neopazno gledala,ko je zvonilo me je ustavil in mi rekel:"hm. nisem v kletki al nekej tk dd me ne tk butast gledat!" bila sem osupla in z mio sva šli k kosilo. sedela sem za največjo mizo z navijačicami, športniki in vsemi drugimi popularnimi. tudi sama sem navijačica. max pa se je usedel k mizi piflarjev in videti je bilo, kot da se zabava. jezna , ker me niti pogledal ni, sem odhitela na dvorišča. tam pa sem zagledala...
next?
20. november 2011
jaz:

mami in očka:

tea:

tony:

mia:

max

20. november 2011
next
20. november 2011
next