Forum
Hej! Js sm Lilly in bom pisala zgodbo o tem kako sma s sestrično srečale 5 seconds of summer.Upam da vam bo zgodba ušeč in da dobim vsaj en next.

No to sm js pa moja sestrična(js sm na levi strani):

Rabim en next za 1.del
24. julij 2014
Pozabla sm napisat kk je ime moji sestrični.Ime ji je Patricija
24. julij 2014
u173755
u173755
nextttttt<3333333333333
24. julij 2014
nexxxxxtttt
24. julij 2014
nexttttt
24. julij 2014
next
24. julij 2014
OK pa začnimo.
Bil je en čist navadn dan, ko je sestrična(Patricija) spala pr men. Obe sma fenice skupine 5 seconds of summer.
Zjutri, ko sma se s Patricijo zbudile so naju starši pričakal (v kuhinji kjer je bil zajtrk) bolj veseli kot ponavadi. Moja mami je rekla, da majo veselo novico za naju.

Naš pogovor(J:js Patricija M:mami):

M: Dobro jutro punci! Veselo novico imamo za vaju.
J: Kako novico???
M: Naslednji teden gresta sami v London na koncert od 5 seconds of summer.
P: Jeeeeeeeej!!! To bo moj najboljši dan u življenju!!!
J: OMG! Res?
M: Ja!
J: Jeeeeeeeeeeeeees!!!

Prvič u življenju so naju starši tak razveselil! Začele sma pakirat in se spraševat če je to use res al sam sanjama. Ko sma se končno zavedale da je use to res sma šle pojest zajtrk(prej nisma mogle ker nisma ble lačne od veselja).
Popoldan sma šle še na zadnji šoping, ker sma rekle da morma bit use tri tedne v Londonu ful urejene. Po treh urah nakupovanja sma ble utrujene zato sma šle domov. Doma sma poslušale njihove pesmi ceu večer. Pol ko sma se zrihtale(stuširale, umile zobe...) sma hotle it spat, ampak je naenkrat zazvonil moj telefon. Bil je...
24. julij 2014
next
24. julij 2014
next
24. julij 2014
u173755
u173755
next
25. julij 2014
u169978
u169978
next
30. julij 2014
2.Bil je moj biuši fant. Usak dan me pokliče usaj 10x in se neki opravičuje ker me je prevaru pa sprašuje če bi bla spet njegova punca...ampak mu usakič povem da za nč na svetu nebom spet njegova punca.
No pa sma končno po useh teh dolgočasnih dnevih s Patricijo dočakale dan ko boma odletele u London. Nakak tkole je potekal use skup:
Zjutri ko sma se zbudile in zrihtale(oblekle, umile zobe...) sma šle pojest zajtrk. Po zajtrku sma preverle če mama use spakiran pol naju je pa moj oče odpelau na letališče, kjer sma mogle čakat še tri ure(da je letalo prispelo). Blo nama je mal dougčas ampak je kr hitr minil. Ko je letalo kooončno prispelo sma ble čist happy. Poiskale sma si prost sedež in komi čakale da uzletimo.
Med letom sma se pogovarjale ka use boma delale u Londonu. Pogovarjale sma se tak doug dokler nismo prispel. In ko smo prispel je blo ful fajn,ker sma vedle da sma u istem mestu kot Luke,Ashton,Calum in Michael.
Ko sma hodle do hotela kjer sma si rezervirale sobo, sm poklicala mamo in ji povedla da smo že prispel in da se imama ful noro. Po 10 minutah hoje sma prspele u hotel. Imele sma ful fajno hotelsko sobo. Blo je ful prostora. Razpakirale sma in šle na sprehod.
Okol pol devetih sma pršle nazaj,se utrujene vrgle u posteljo in zaspale.
30. julij 2014
u173755
u173755
next
30. julij 2014
Naxt
30. julij 2014
se opravičujem ko tak doug nism pisala(na morju sm bla)
10. avgust 2014
u124383
u124383
next lol
10. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg