Forum
нejj<33

odločlα ѕм ѕe dα вoм zαčelα prevαjαт preғereɴce od 5ѕoѕ
ɴιѕo še тυlĸ zɴαɴι ĸoт 1D αмpαĸ ѕι vѕeeɴ zαѕlυžjo мαl pozorɴoѕтι ĸer ѕo reѕ doвrι ιɴ jα тo je vѕe υpαм dα vαм вo všeč ιɴ proѕιм вrez oɢlαševαɴjα!!

zα zαčeтeĸ вoм rαвlα ɴαjмαɴj 6 ɴeхтov
27. april 2014
neeex
super da je taka temicaa <3
27. april 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeext c":
27. april 2014
Thanks god *-*

Tko na celih igrah sm vidla sam 2 ff o 5sos zdj pa je tuki preference *--*
neeeeeeeeext!!!!!!
27. april 2014
u122384
u122384
Next.
27. april 2014
u165749
u165749
next
27. april 2014
next
27. april 2014
ZBRIŠ TEMO KAJ TI ŠEZMER NI JASN?
27. april 2014
pls don't
27. april 2014
1.) drogirajo se
2.) so metalcore band
3.) nemarajo 1d tbh še posebj luke ne kr je napisu na twitterju enkrt lol
4.) oni niso za 12 letnce
5.) me and luke are dating lol but no joke i met him and he said that lanesa is a thing
27. april 2014
u164033
u164033
neeext
27. april 2014
u142227
u142227
Dej tega osla pa kravo blokaj, da ne bota mogla pisat nič gor. Unga pingvina pa si tak že -.-"
Neeeext!
28. april 2014
u169476
u169476
next
to sm glih js učer otla nrdit sam itak nbom
28. april 2014
neext
28. april 2014
Preғ♯1- How yoυ тwo мeeт:

Calum:

Bila si v telovadnici. Med tekom na tekalni stezi si poslušala glasbo na iPodu. Z kotičkom očesa si ošinila fanta z temno rjavimi lasmi, tvoje starosti. Bežno te je pogledal in začel teči. Vsakih nekaj minut te je pogledal in povečal hitrost teka. Kmalu si ga začela posnemati in tudi sama pospešila, včasih tudi dvakrat bolj kot on. V tišini sta se borila, kdo bo hitrejši. Dokler pa ni več posvečal pozornosti na stezo, njegove noge niso več zdržale in spodrsnilo mu je. Upočasnila si in skočila dol, da bi preverila če je vse vredu z njim.
»OMG, a si vredu?« si ga vprašala in počepnila zraven njega.
»To verjetno ni najbolj primeren čas da ti povem da si mi všeč, kajne? « se je zasmejal.

Luke:

Zvijala si se v svoji postelji, ker nisi mogla spati. Pogledala si na uro ki je kazala 2.00 zjutraj. Obupno si si želela zaspati, ampak tvoja nespečnost ti je to preprečevala. Vsako noč si se zbudila, strmela v strop in razmišljala o dobrih in slabih stvareh. Tokrat pa si se preoblekla in se odločila da se boš malo sprehodila po parku, to te bo zagotovo utrudilo. V copatih si stekla čez cesto do najbližjega parka. Hitro si se ustavila ko si zagledala fanta, ki je sedel na klopci in igral na kitaro. Stala si tam in poslušala njegov angelski glas ki je tako lepo zvenel. Vseeno pa si se odločila da boš odšla nazaj v stanovanje in poskušala zaspati. Tvoj načrt pa je šel po zlu ko si stopila na krhko vejico, ki je spustila dokaj glasen zvok. Fant se je obrnil v tvojo smer in presenečeno strmel vate.
»J-Jaz nisem, nisem te želela motiti prisežem!« to je bilo prvo kar ti je padlo na pamet. Oddahnila si si ko si na njegovem obrazu zagledala rahel nasmešek.
»Sem se prišla na sprehod.....umm.... zelo dobro poješ.« sem komaj rekla. Njegove prelepe modre oči so strmele v moje, zaradi tega nisem mogla razmišljati jasno.
»Jaz sem Luke.« je končno nekaj rekel. Nasmejala si se mu.
»Jaz pa sem T/I.«

Ashton:
Rada imaš svojo službo v Instrument Emporium. Ampak danes, je bilo vse kar si si želela to da bi odšla domov, se zavila v mehke odeje in gledala filme na Neflix-su. Danes je bil dan še posebej dolgočasen in ti si morala čakati še pol ure, da boš lahko odšla. S prstom si potegnila po strunah kitare, da se je zaslišal prijeten zvok ki ti je napolnil dušo. Takrat pa si zaslišala odbiranje vrat trgovine. Brez da bi se obrnila proti novemu kupcu si ga glasno vprašala »Dobrodošli v Instrument Emporioum, ali vam lahko kako pomagam?«
Zaslišala si tarnanje kar je očitno pomenilo ne. Vzela si kitaro v roke in poskušala nekaj zaigrati. Ko si končala si se obrnila proti novi stranki, ki si je ogledovala bobnarske palice. Na hitro te je pogledal nato pa se posvetil ogledovanju drugih izdelkov. Zdel se ti je kar srčkan. Šla si bližje k njemu pograbila paket palic in rekle: » Te so kar precej trpežne.« Končno te je pogledal v obraz. Njegovi svetli lasje in njegove lešnikove oči, tako lepih oči še nisi nikdar videla. »Kaj ne poveš?« je smeje rekel. Po nekaj tihih premikih in opazovanju drug drugega ti je podal roko in rekel: »Jaz sem Ashton.«

Michael:
Sedela si zraven svojih prijateljev v tvoji najljubši picariji. Imela si se lepo, dokler ti je tvoja najljubša prijateljica Beth, želela zaupati eno skrivnost.
»Omg, T/I ta seksi fant tamle si te ogleduje!« je cvilila.
»Zasmejala si se in jo čudno pogledala, nato pa pogledala proti mizi kjer je sedel on z svojimi prijatelji. Pogledal te je, a se je hitro obrnil nazaj pri tem pa je malo zardel. Pograbila si kos pice in naprej jedla. Čez nekaj časa ste se z prijatelji začeli odpravljati. Pristopil je k vaši mizi, z rokami v sprednjimi žepi.
»Uh... hey..« je nerodno začel in se ti nasmehnil.
»Hey.« si ga pozdravila in strmela v njegove zelene oči. Prijatelji so že odšli proti avtu ti pa si še vedno stala. Potiho si preklinjala da so te zapustili samo.
»Am.. mislil sem... če bi lahko... mogoče...dobil tvojo telefonsko?« nasmehnila si se mu in mu jo napisala na prtiček.
»Jaz sem (T/I).«
»Michael.«

________________________________________________________________________________
se opravičujem za napake, vseejeno pa upam da vam je všeč<333
N E X T?
28. april 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeext *w*
28. april 2014
next
28. april 2014
full dober!!!!
28. april 2014
u164033