Forum
ta zgodba ne bo takšna kot vse druge. ampak jaz bom pripovedovala v tretji osebi(ne bom pripovedovala o sebi in mojih dovgodivščinah(čeprav bi lahko) ampak bom pripovedovala kaj se lahko in kaj se je že nlahko)torej... zgodba bo pripovedovala o dveh deklicah in dveh fantov ki se ne poznajo vendar pa se spoznajo... vem da je malo ne razumlivo ampak veliko več vam bo postalo jasno če boste brali zgodbo. če pa je ne želite (vam ni zanimivo) nič hudega ne boste vedeli kaj se bo zgodilo.
25. februar 2013
next (kj ni to že knjiga???)
25. februar 2013
next
+
ja, to je že ena knjiga, ampak useen kul.
25. februar 2013
to bo čisto na drugačen način se
25. februar 2013
šlo
25. februar 2013
okej...kumi čakam!!!
26. februar 2013
SPOZNAVANJE

Bil je sončen dan in Lara je komaj čakala, da opraša očeta, kdaj bodo odšli na počitnice. Ko je oče prišel se je vsedel za mizo. Lara je takoj pritekla v kuhinjo in očeta uprašala »oči... kdaj bomko šli na počitnice?« očejo je žalostno gledav in poleg Lare pa je tudi užaljeno gledav mamo. Mama je sedla k mizi in Lari rekla »Lara na žalost ti z očkom morava povedati da ste že dovol odrasli in da lahko greste sami na počitnice. Tokrat boste ti Matej in Sandi odšli na počitnice k teti Ani.«, oče pa je dodal »teta Ana pa ni sama z vašim stricem Davidem ampak je dobila dekle Lily, ki vam bo zagotovo ušeč. Lara je otekla to povedat tudi Sandiju in Mateju. Matej in Sandi vendarle nista bila naudušena da bodo morali sami oditi na dogodivščino. Odtekli so v kuhinjo in Sandi je mamo uprašav »mama kaj bomo res morali oditi k teti Ani čisto sami?«.
27. februar 2013
Mama jim je rekla »da seveda saj sva se z očetom zmenila da bova sama odšla v hotel kjer vedno mi preživimo počitnice.

sory če je beden next drugič dobite bolšega
27. februar 2013
super je!!!
nexty
28. februar 2013
grem takoj pisat
28. februar 2013
oki
28. februar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/izloci_-_-_-_-_-_-_-_fotko_-_-_-_-_-_-_-_/51425/
"prosim sodelujete"
"vesela bom če vsaj pogledate"
28. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg