Forum
Sem Sara, moja najboljša prijateljica je Tina.Imam brata Mika in Nika.Ko je bilo konec pouka sem odšla domov naenkrat me je nekaj zgrabilo videla sem samo to temo.
11. junij 2014
next
16. junij 2014
Zbudila sem se na tleh v bljižnjem gozdu ob šoli zagledala sem ogenj saj ura je bila že SEDEM ZVEČER! pogledala sem v tla in videla sem kri prestrašila sem se a nisem zavpila.zaslišala sem glas dvignila sem se in videla 3 trupla.dva moška in eno žensko in to nosečnico!hitro sem stekla k ognju oziroma k glasovom.slišala sem ''uf imamo že štiri trupla to bo pojedina, vsem smo prerezali vrat v glavno žilo.''potipala sem svoj vrat in začutila prasko.hitro sem stekla in videla da se vsa trupla premikajo. hitro smo z hitrostjo odšli.za nami je peljal avto tistih roparjev stekli smo na policijsko postajo.ne se hecat, bila je zakljenjena druga policiska postaja pa je bila še 2km stran in smo vedeli da nosečnica Endy ne bo mogla zdržati dolgo.potegnili so na gas a ta avto ki je bil že zrjavel in str je imel še malo bencina je imel.tako da ga je čez 20 metrov zmankalo.nekdo od moških je rekel da ima v bližini avto hitro smo tekli oz. laufali tisti pa so uzemali iz avta pištole, pendrek in puške.usedli smo se v avto.in se odpeljali moja hiša pa je bila še najbolj blizu 1,5km nekdo je ustrelil glavnega (ŠEFA)saj je bil prehiter in pijan ter je kar vijugal. prišli smo k meni domov,že od 14 leta sem živela sama.stara sem pa 19 let.tam smo se vsi predstavili.nosečnica je bila stara 27 let,moški Lan je bil star 30 let in moški Dean je bil star 32 let.rekli so da radi lovijo nosečnice.dve so že ujeli eni so dali otroka ven in ni preživel saj so nevem kaj delali z njim.potem ni bil za nobeno rabo in so ga spekli na žaru.
17. junij 2014
Nnennnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxtttttt
20. junij 2014
next
21. junij 2014
next
21. junij 2014
drugo nosečnico pa so kar živo spekli!''hvala, vsem nam si rešila življenja!'' se je zahvalil Dean.''pravzaprav nisem strar 32, ampak sem strar 29'' ko je to izrekel, se je nasmejal z svojim lepim najlepšim nasmeškom.''no kaj bomo počeli?'' je rekla nosečnica(zdaj poimenovana Tjaša)''nevem lahko bi se kaj igrali?'' je bil še otročji Dean.''si še vedno otročji?''sem se zasmejala.''ja pa rad bi imel otroka''.''o maš punco?'' sem ga vprašala.''am ne, pridi malo v tvojo sobo.''je rekel''din dong'' se je oglasil zvonec.''o ne vrata sem pozabila zapreti!'' sem zašepetala na uho Deanu.''Brez skrbi branil te bom'' je rekel in iz žepa potegnil pištolo.''si res od Sama brat? in si iz supernečrual?'' sem a prašala.''ja zakaj no pazi, bodiva rajše tiho!'' na lice sem mu dala poljub.''zelo si mi ušeč veš'', sem kar na enkrat izgovorila čeprav nisem hotela.''BUMF!'' so se vhodna vrata odprla.''je kdo tukaj?'' se je zaslišal pijan in hripav glas.''to so demoni'' mi je namignil dean.''kaj pa kje je sam?samo on zna z demoni, kajne?'' sem ga vprašala''ne tudi jst sem se nau...pst!''odprli so sobo v kateri sva bila midva.opazil je hrasto na mojemu vratu, dotaknil se jo je in že je izginila.''bolje?'' je prašal, namignila sem mu da ja.
21. junij 2014
NEXT?
03. oktober 2014
Next
04. oktober 2014
u172777
u172777
next
11. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg