Forum
u105038
u105038
"Pa a mi daš že enkrat mer!"Zavpijm Belli.
"Dej no Stacy prosim prosim prosim??!!?!?"
"Pa če ti rečm da ne zdej pa zgin!Ji rečm in ševedno buljim v računalnik.
"Prov sama si kriva,hahaha"Mi reče Bella in odskaklja v svojo sobo.
"Uff končno je šla ta tamala"Sm si mislila in se prijavila v fb.Videla sm neko sporočilo od Justina.JUSTIN!On je najbol luštkan fnt na šoli in ravn men neki napiše OMG.Pogledam sporočilo.
Hey Stacy
Poslov sm ti SMS pa vidm da si preveč zaposlena ker mi nisi odgovorila pa sm vidu da si dosegljiva pa bi te rd neki uprašu.
OMG,OMG on bi mene neki uprašu,kaj a sm mu ušeč ne sigurn mu nism od vsh deklet na šoli noo k so full bl lepše od mene.Ojojjjj!poslov mi je SMS hmm me prov zanima kaj bi on mene rd uprašu!Sm čak mal kje pa je moj telefon!
"BELLA!!!!"Se zaderm da se sliš skor do naslednje ulce.
"Kaj je."Me upraša z nagajivim nasmehom.
"Kam si dala moj telefon!"Jo jezno uprašam.
"Hmmm... Le kje bi bil aja vrgla sm ga čez okn sj sm rekla da si si sama kriva!heheheh!"Mi odgovori z vražjim nasmehom.
"Ubila te bom ti budala!!Sm rekla in stekla vn pogledat kje je moj razbit Iphone.Prišla sm in ga videla razbitga na tleh brez možnosti da bi še delu.Ker nism mogla pogledat SMS-jov da bi vidla kaj me je Justin uprašu sm z upanjem da je dosegljiv na facebooku stekla za računalnik.Ko pa pridem na fb me je sorej kappp!
25. avgust 2012
u105038
u105038
Pogovor
J-Js Ju-Justin
Ju-Hey Stacy
Poslov sm ti SMS pa vidm da si preveč zaposlena ker mi nisi odgovorila pa sm vidu da si dosegljiva pa bi te rd neki uprašu.
J-Živjo kreten veš kok te js sovražm ti si največji psihopat na svetu!
Ju-Kwa je stabo rabš psihijatra?
J-Ne ti ga rabš ti pedofil zarukan nočm bit več tvoja prjatlca ti bumbar!
Ju-Ja pa kwa bi rada no ti kurba zabita,pazi se v šoli prasica!
J-Ti se pazi kreten!
"Ti kurba zabita!Uničla si mi življenje!"Sm se zadrla nad Bello,jo povlekla za lase in jo zalučala v steno.Začela se je cmerat a js se nism zmenila zanjo.Šla sm v sobo in se zaklenila.Takrat sm se zlomila začela sm jokat in jokala sm dokler ni mami pršla domov.Medtem pa mi je šlo poglavi samo:Imam najhujšo sestro nasvetu!Ko je prišla Bella se k mami jokat in razlagat kok jo mučm me je mami poklicala nj prim v dnevno da se pogovorimo.Počasi sm odklenila vrata in se potihom odplazila v dnevno.Bala sm se kaj mi bo nato rekla saj ni zgledala ravno veselo ko sm prišla."Stacy zakaj si ji to naredila?"Me upraša mami."Sploh veš kaj je ona men nrdila uničla mi je življenje!"Sm rekla in se spet začela jokat."Poglej me nezanima Belli bi lahko zlomila roko tako močno si jo porinila v steno!"Mi spet reče mami.Medtem se mi Bella vražje nasmehne."Lej čist nč ji ni reži se mi ker js vedno nasrkam in tut zdela sm sam zarad tebe mami ker te sploh tuki ni blo!"Rečem v joku."Ej no sedaj pa se pomirita.Ker vidm da nezdržita skupi zato sm se odločila da ti Bella ustanš pr teti midve z Stacy pa bova šle same v London"Ko sm to slišala sm Belli takoj vrnila vražji nasmeh in uprašala mami kdaj greva."Jutri ob treh zjutraj"Mi ponosno odgovori mami."Kaj že takr sam kako se bom poslovila od Naomi ?"Uprašam razočarano."Saj imaš skype zdajle se lahko posloviš."Mi reče.Hja jutri res ne bom imela časa da se poslovim od nje zato sm se strinjala z mami in odšla na skype.
Pogovor
J-Js N-Naomi
N-OMC kwa si nrdila justinu a si ti čist zmešana?!!?
J-Ne nism sam Bella je zmešana.
N-Kwa je blo dej mi povej!
Povedala sm ji celo zgodbo potem pa sm končno omenila London.
N-Kwa w London greš OMC Za kolk časa?pa kdaj
J-Jutr greva sam midve z mami za kolk časa pa šenewem
N-Blagorr dej mi takoj sporoč če srečaš 1D prov pa mogoče te bom šla kdaj ubiskat v London no ej zdej morm pa it večerjo mamo.Čaoo mwwa
J-Ja full jih bom srečala ne veš samo 1% možnosti je da jih srečam od 1000000%
no čaoo se na skypu vidva v Londonu mwwa
26. avgust 2012
u105038
u105038
Emm vrjetn da nebom te zgodbice vesč pisala tko da ne pričakujte nexta
26. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg