Forum
da mu je všeč
poljub
neeext
31. julij 2013
u137253
u137253
A bi radi next še danes??
31. julij 2013
u137253
u137253
Naletela sem na problem... Imamo probleme z internetom, zato nekaj časa ne bo nexta. Upam, da zato ne boste nehale brat. Bi lahko povedale še komu za zgodbo?? Še enkrat se opravičujem, se "slišimo"!
01. avgust 2013
že ok upam d čimpej to odpravš
01. avgust 2013
KR NEKIIIIIIIIIIIII
03. avgust 2013
u137253
u137253
Oprosti, nihče te sem ni povabil, tko da, če ti ni ušeč spokej zdele, da se ti ne bo zgodilo kej "neprijetnega".
(za brooke stay)

Ostali, ki pa boste in berete vam obljubljam, da next pride najkasneje danes zvečer ali pa takoj jutri.
Še enkrat se opravičujem, ker me ni bilo.
23. avgust 2013
u137253
u137253
Next........

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~^_^

>Ljubim te Allison. Že nekaj časa.< Pogoltnila sem slino, moja usta pa so postala čisto suha. Kaj? Kako naj mu jaz povem kaj čutim do njega? Zaskrbljeno me je opazoval in čakal na moj odziv. Stopila sem na prste, ga objela okoli vratu in mu komaj slišno zašepetala v uho: >In jaz ljubim tebe.< Zmagoslavno se je nasmehnil, me objel okoli pasu in me še enkrat poljubil. Ta poljub je bil drugačen od prvega. Bil je bolj igriv in strasten. Popolnoma sem izgubila občutek za čas. Streznila sem se šele ko sem zaslišala Lein glas: >Hej, golobčka, na zabavi bosta imela dovolj časa za to. Gremo zdaj.< Ugotovila sem, da je minilo kar precej časa, saj sva na zabavo skoraj zamudila. Bila sem tako omotična, da me je Leon dobesedno za roko vlekel k Leini hiši.
Na zabavi so bili že vsi zbrani, May, Matej, Daniel, Nick, Anna, Jenniffer in Hannah. Očitno so vsi čakali samo še na naju z Leonom. Čutila sem, kako sem zardela kot kuhan rak. Opazila sem kako je Lea pomežiknila ostalim. Hannah, Anna in Jenniffer so se pridušljivo zahihitale.
Na zabavi nismo počeli nič posebnega, dokler ni Lea naznanila, da se bomo igrali igrico 7 minut v nebesih. Bilo me je tako strah, da sem skoraj omedlela. Najprej sta se v omaro zaprla Nick in Lea, potem pa May in Anna. Zdelo se je kot da traja več ur, minilo pa je samo 14 minut. Potem je Lea oznanila da je za igrico na vrsti Leon. Takrat sem grozno zardela, želodec se mi je skrčil, usta sem imela čisto suha, srce pa mi je bílo kot podivjano. Leon je skočil na noge, stopil do mene in me vprašal: >Bi mi namenila to čast?< Očarljivo se je nasmehnil in mi ponudil roko. Vstala sem, moje noge pa so bile kot žele. Prijela sem ga za roko in stopila sva v omaro. >Dobro! Odštevanje se začne zdaj!< Sem od zunaj zaslišala Leo. V omari je bilo grozno zatohlo, vlažno in temno. Počutila sem se zelo neprijetno. Roke sem prekrižala na prsih in se zastrmela v Leonove zelene oči, ki so v temi kar žarele. >Torej?< Me je vprašal. >Torej, kaj?< Sem zamomljala, odmaknila pogled in se začela igrati s šalom, ki je ležal v omari. >Torej, se bova posvetila igri?< >Hmmmmm?< Sem se delala zmedeno. >Allison! Ne delaj se da ne veš!< Sedaj sem se zdrznila. Skoraj je zavpil, in v njegovem glasu je bilo čutiti pridih jeze. >Kaj pa naj bi po tvojem vedela?!< Sem se še jaz razjezila. >Da je v igri treba početi to....< Je potihem rekel, se sklonil nadme in me poljubil. V bistvu je najbrž naredil več kot samo poljubil me. V bistvu sem v Leonovem objemu popolnoma izgubila občutek za čas. Bilo je, kot da bi bila pod nekakšnim urokom. Prebudilo me je šele Leino trkanje, potem pa njen glas. >Ally, Leon, vajin čas je potekel!< Takrat sem se šele vrnila iz zasanjenosti. Potem sem dojela v kakšnem stanju sem se znašla. Ležala sem na tleh (v omari, seveda) in Leona objemala okoli vratu, dlani pa sem imela zakopane v njegove lase. Leon je ležal na meni, ena roka mu je počivala na mojem stegnu, druga pa na moji rami, s prsti pa se je igral s pramenom mojih las. Torej, ko sem zaslišala Lein glas in se vrnila v resničnost, sem komaj slišno zašepetala: >Leon!< >Mnja?< Je zamomljal nazaj, ampak premaknil se ni. >Čas je potekel, si slišal? Spravi se dol z mene!< >Aha...< Počasi sva se postavila na noge in odracala iz omare. Ko sva prišla ven, so naju vsi najprej debelo gledali, potem pa so se Hannah, Anna, Jenniffer in Lea začele hihitati, Leo pa sem slišala reči: >Saj sem vam rekla!< Leon je spustil mojo roko. Obrnila sem se k njemu in pomežiknil mi je. Šele takrat sem opazila zakaj se vsi tako hihitajo. Leon je bil popolnoma razkuštran, njegova srajca pa je bila čisto pomečkana. Pogoltnila sem cmok v grlu in odhitela na stranišče. Pogledala sem se v ogledalo. >O, moj bog! Saj sem takšna kot da bi se pravkar dala dol! Ni čudno da so me vsi tako gledali...< Bilo me je sram. Moji lasje so bili razmršeni, moja sinjemodra majica pa pomečkana. Ko sem se vsaj za silo uredila, sem slišala nekoga trkati po vratih. Bila je Lea. >Allison, si OK? Lahko vstopim?< S hrbtom sem se naslonila na steno na nasprotni strani vrat in spregovorila: >Ja, lahko prideš, kaj bi rada?!< Sem siknila nanjo. >Ally, kaj sta počela? Misliš..... tisto? Bi nas moralo skrbeti?< >Ne vse je uredu Lea. Ničesar TAKŠNEGA nisva počela.< Zares zaskrbljeno me je opazovala. >Zares sem uredu. Ni ti treba skrbeti, samo uredit sem se šla.< Sem odgovorila, nato pa sva stopili nazaj v dnevno sobo. Takrat sta iz omare pravkar stopila Matej in Jenniffer, notri pa sta se izgubila Daniel in Hannah. Usedla sem se na kavč. Potem ko sta Daniel in Hannah prišla iz omare, je Nick pritekel v dnevno sobo in nekaj zašepetal Lei na uho. Potem nas je Lea nagovorila: >Ura je 11:00 ponoči in imamo eno uro časa do začetka premiere filma Rumfosfery! To uro se bomo igrali zanimivo igrico. Se dobimo na dvorišču!< Potem je nekaj zašepetala Nicku na uho, nato pa odšla ven. Sklenila sem, da se bom raje nekaj časa držala stran od Leona. Jenniffer se je zahihitala in rekla: >Pridi All, Lea je rekla da moramo priti na dvorišče.< Potem je nagovorila mene, Jenniffer, Anno, Hanno, Nicka, Daniela, Maya, Mateja in Leona: >Prikličite svoje varuhe, dobimo se pri Allison doma.< Sem že omenila kdo so varuhi? Najbrž ne... Vsak element - shooter ima svojega varuha, oziroma bolje rečeno konja varuha, na katerem lahko jezdi. Vsak je pričaral svojega konja. Jaz imam črnega žrebca, Anglo Arabca, po imenu Shadowfax, kot tisti konj čarovnika Gandalfa v Gospodarju prstanov. Zajahala sem ga in skupaj z ostalimi smo odjezdili za Leo.
Ko smo prispeli na željeni kraj, nas je Lea popeljala na dvorišče. Tam je ležalo veliko pripomočkov za urjenje, kot so tarče, bale sena, ovire, bazeni, itd. Prepoznala sem kraj. Bila je arena za igro 4 elementi. Zelo slavna arena, v kateri so se odvijali najbolj slavni spopadi me najbolj slavnimi skupinami.
30. avgust 2013
neeeeext
30. avgust 2013
NEXT!!!!
30. avgust 2013
next
31. avgust 2013
u137253
u137253
še usaj 3 nexte...
24. september 2013
u123401
u123401
neext
28. september 2013
u152363
u152363
next
28. september 2013
u150352
u150352
next
28. september 2013
u137253
u137253
Evo, eden, sam ni tok dolg, sorči.

~~~~~~~~~

>Torej, danes se bomo igrali igrico 4 elementi, v kateri bomo punce enkrat za vselej premagale fante!!< Fantje so bruhnili v smeh, jaz pa sem se prepustila razmišljanju. 4 elementi so bili odnekdaj ena mojih najljubših iger. V igri 4 elementi, se razdeliš v dve skupini. Vsak mora imeti oblečeno svojo bojno opremo, to bom razložila pozneje. Vsaka skupina si mora s svojimi močmi pomagati da pride prva do tako imenovanega Zlatega Sadeža, tega pa je pri nas predstavljala kar navadna teniška žogica. Sveda je bila za to igro potrebna določena arena, to pa smo mi imeli prednosom. Arena je bila sestavljena približno tako: Sestavljena je bila iz gozda okrogle oblike, na sredini pa je bila okrogla ploščad s Sadežem na sredini. Prva ovira je bila vodna. Druga je bila "zemeljska", potem zračna in nazadnje ognjena. Peta ovira se je navezovala na orožje, šesta na varuhe, zadnja pa na skupinsko delo. Kot sem že prej omenila, vsak mora biti oblečen v svojo bojno opremo. Vsi smo se preobrazili. Na svojo opremo sem bila kar ponosna. Nosila sem usnjene škornje, nekaj podobnega pajkicam čez kolena in majico, ki sega do popka. Vendar to nisom bila navadna oblačila. Seveda so bila vsa "oblačila" opremljena z oklepi. V bojni opremi naših Vis Vires nismo nosili skritih pod majico, pač pa so žarele v barvah naših oči. Vsak od nas je stal na svojem podstavku, približno tako kot v filmu The Hunger Games. In prav zares sem se počutila kot Katniss pred začetkom igre.
29. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg