Forum
u23732
u23732
Nekoč so živele 3 prijateljice

nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. julij 2010
u23732
u23732
ok bom začela
03. julij 2010
u23732
u23732
Nekega dne je v šolo prišla nova učenka. Bilo ji je ime Anja.V šoli je bila moja soseda. Vsi so jo odrivali a je bila najlepša punca v razredu. Postali sva naj naj frendici. Moja 2 soseda na levi je bila maja.Bila je zelo nesramna.rada je škodovala mojim frendom zato je škodla anji.natvezla ji je veliko neumnosti o meni.a anja ni verjela.anja je meni verjela. nekega dne ko je bilo konec šole so bile poletne počitnice. takrat je imela anja rojstni dan. imela je3 prijateljice 1 jaz hana in lana. Zmenile smo da se dobimo brez anje ter da ji kupimo darilo. zelo ji je potreboval računalnik toda ga je že mela doma in ji lahko še popravijo tako da smo ji kupile čevlje in lepo obleko. Anja je bila zelo vesela hana in lana so ji povedale da so ji ukradle malce keša ampak da ji bojo vrnile.Anja si je vedno želela to darilo....Anja je bila prekrasna v tem... Nasljedni dan je anja poklicala mene ter mi povedala nekaj A: Anja L: Laura
L: Prosim
a: ola kaj mi lahko pomagaš??
L: ja pri čem pa??
A: prosim pokliči hano in lano da se dobimo pri meni reci jim naj prinesejo čevlje ter obleke GREMO ŽURAT!!
L: aja cool takoj by
a: aja dobimo se ob18.00
l:ok sekica papa
prekineta
Jaz hitro pokličem hano in lano ter jim dobeesedno povem. Hitro smo se odpravile k anji.. Pri njej smo bile 2 min. In smo odšle žurat
Nadaljujem??
03. julij 2010
u23433
u23433
lohk ja
03. julij 2010
nadaljuj
03. julij 2010
u23732
u23732
Žurat pa smo šle v New York... Ko je blo cool.. Zvečer nismoo odpotovale nazaj domov saj smo bile samostojne. Tako smo lahko ostale tam. za 3 tedne. Jaz sem mela boyfrienda zato sem ga mogla poklicat.. Tudi anja lana hana so mele toda niso se oglasili. Samo moj aleksander se je javu pogovor je zgledal takole J: jaz A: Aleksander
A: Prosim
J: Eii kako si kaj ?? Kaj lepega delaš???
A: Nč am ma sem dobro kaj delaš ti srčica
J: Nč sem dobro... Žau rabim prekinit... Cawcy i love you
A: Caw i love you too
Prekineva
Anja Lana in Hana so žalostne toda jih na vse zadnje potolažim in rečem da fanti so trapasti če se ne oglasijo čakajočim punca. Na koncu smo spiel malo vina , in martinia tako da smo zaspale. Ponoči sanjamo lepe sanje.. Rade smo hotele vse tri biti nerazdružljive prijateljice
Nadaljujem???
03. julij 2010
u21619
u21619
NeEXXtT
03. julij 2010
ja sam lalalove ! sej je ccooool zgodba sm neter sso omnjene 4 dekleta! : anja laura lana in hana!!
sicer pa nadaljuj in hvala!! cimprej nadaljuj
03. julij 2010
u23732
u23732
wops! Ma dobro!
04. julij 2010
u23732
u23732
Nasljedni dan anja pokliče fanta ter mu reče da pride čeu en teden. Vendar pride prej. Pride domov in najte listek napisano gor pa
Caw ko prideš domov te čakam v disku sam bom verjetno v parku Cawci srčica....Ona odide v park saj ve da on ma rajši park ko disko. Tam vidi niki in mateja. Niki ko opazi da je Anja tam je začela poljubljat. Toda matej jo je odrinil in je odšel stran od nje. anja
(Jessica ) si je olajšala dušo.. anja je to povedala prvo meni A;Anja J: jaz
A: Halo ej neboš verjela
J: ka nebom verjela povej SeKiCa
A. Danes sem v parku videla nikki in mateja. niki ko je videla da sem jaz tam je poljubila mateja toda matej ma rad mene zato jo je odrinil da je padla z klopce
J: Ja saj.. to je cool to pomeni sekica da je vate cool dosegla si točko višine
A: ja am.. lohk prideš k meni??
J: zakaj pa ne kaj prespat??
a: Ja lahko pokličeš hano in lano ker nimam na računu žau hišni ne dela!
J: ja ja seveda papa SeKiCa!!
Prekineva jaz hitro pokličem samo lano ker hana in lana sta sestri... pri anji prespimo vse tri nasljedni dan je avgust11 takrat imam jaz b. day... Punce niso tega pozabile ter so mi kupile veterinarske pripomočke. Rabila sem jih ress ker sem želela postat veterinarka.. Ko so prišle smo govorile in potekalo je tako: A: anja j: jaz H:hana L:lana
a,H,l: Vsenajboljše!
J: hvalaa kako ste se povnile na moj b.day??
A: Ja to delajo prijateljice rabijo si zapovnit
J: In od koga je bila ta zamisel??
h,l: Od anje(Jessica)
j: hvala anči ress
a: nič sej si se tudi ti spovnila
j: aja saj res GREMO ŽURAT!! Jaz grem naročit pico in čips to mi je zmanjkalo vidve lana in hana pa muziko ti ančii pej v mojo sobo k mam neki zate..
-----------------------------------------------------------------
Za anjo sem kupila lepe prijateljske hlače. Zahvalila se mi je.. Ona jih ni vedela za kaj uporabljat je bla mal začudena. Pojasnila sem ji da se uporabljajo za: Kadar si žalosten napišeš vse svoje dogodke srečne trenutke... in to bo jo 4. punce 1. hlače
04. julij 2010
u23732
u23732
Nadaljuujeeemmm????
15. julij 2010
u23433
u23433
ja NWM kukr hočš
ampak sori no tu je skor najslabi zgodba na igrah
sorry
18. julij 2010
u23732