Forum
BSB
Hej se Tini123 in napsala bom zgodbo o treh različnih dekletih.
To je obnova te zgodbe:
Tri dekleta Melissa,Lisa in Sarah so si zelo različne.Med seboj se ne poznajo.
Ampak vse se spremeni na zabavi najlepšega fanta na šoli...
Več izveste naslednjič!

boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. maj 2014
next
01. maj 2014
BSB
Opisi:
Melissa je rjavolaso dekle ki prihaja iz revne družine.Ker je njena družina revna se je odločila,da bo sledila svojim sanjam in postala pevka.
To je ona:

Njena osebna izkaznica:
Ime:Melissa
Priimeklue
Starost:16 let
Bivališče:Ljubljana(preselila se je iz New Yorka)
Njena hiša:

Živi z babico,mamo,očetom in dvem mlajšima sestrama.
Babica in Melissa ko je bila majhna:

Mama

oče:

njeni sestri dvojčici:

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Opisa drugih dveh dobiste naslednjič.
02. maj 2014
BSB
3 nexte
1 vprašanje:
A bo vredu
02. maj 2014
BSB
Lisa je preprosto deekle ki ni niti preveč revno ne premožno.Želi si biti oskrbnica v ZOO.
To je ona:

Izkaznica:
Ime:Lisa
Priimek: Novak
Starost: 15 let(letos bo 16)
Bivališče:Ljubljana
Njena hiša:

Živi z mamo,očetom,bratom,kužkom in sestro.
mama in oče:

brat:

sestra:

02. maj 2014
Next
02. maj 2014
BSB
še en opis dobiste verjetno potem bol alpa jutr
02. maj 2014
BSB
Sarah je zelo premožno dekle,ampak vseeno si želi biti preprosto dekle.Na svoji šoli je zelo popularna.Ko bo odrasla si želi postati model.
To je ona:

Izkaznica:
Ime: Sarah(ime ima angleško ker je njena mama angležinja)
Priimek: Kovačevič
Starost: 16 let
Bivališče: Ljubljana
Njen dom:

Živi z mamo,očetom in mlajšo sestro.
mama:

oče:

sestra:

02. maj 2014
BSB
Aja še od Lise pes Medo:http://s.img.kapook.com/photo/14/kapook_world-13177.jpg
02. maj 2014
Next ful je carska zgodba
02. maj 2014
BSB
ok me veseli sam prosila bi za več bralcev.
To sem jih vam predstavila naslednjič dobiste(dobiš ker ni drugega) zgodbo.
Če pa nebo bralcev bom verjetno končla.Pač!
02. maj 2014
next
02. maj 2014
BSB
Morda bodo nexti krajši ker nimam preveč časa
02. maj 2014
Ok sam prosm piš ne odnehi
02. maj 2014
BSB
bom pisala mešano pač kot da sem jaz ta alipa pripovedujem
02. maj 2014
BSB
Opisala bom kaj se je dan pred 1 šolskim dnevom pri vsaki doma.
Najprej Sarah:
Vstala je ob 9 uri.Odšla je v svojo kopalnico(vsak je imel svojo) se počesala in umila zobe.Oblekla se je primirna oblačila in odšla v spodnje nadstropje na zajtrk.Kuharica Ana jim je pripravila odlične rogljičke in kakav.Bili so zelo okusni in ko sem pojedla sem sem šla na prenosnika.V google sem vpisala fb se prijavila in začela pogovor z mojo sestrično.Zmenili sva se da greva v šoping.Po cele ure sva se zabavali dokler Maše(sestrične) ni moja teta poklicala domov.Ko sem pogledala na uro sem videla da morem tudi jaz iti domov.Ko sem prispela domov je mama mi rekla da morem iti si pripraviti torbo saj je jutri prvi šolski dan.Pripravila sem si torbo in poklicala sestrično po skypu.Pogovarjali sva se do osme ure dokler me ni Ana poklicala naj pridem na večerjo.Ko sem pojedla sem odšla v sobo in poslušala pesmi.Čisto semm pozabila,da se morem iti otuširati.Nato sem se oblekla pižamo in odšla po mp3.Vlegla sem se na posteljo in z mp3 zaspala...
Moja obleka za v šoping:

make-up:

frizura:

pižama:

02. maj 2014
BSB
a je vredu?
02. maj 2014
ja next
02. maj 2014
Ja ful cool next
02. maj 2014
BSB
oknext dobiste pol ob 11.00. alpa kr zdaj
03. maj 2014
BSB
Next verjetno dobiste zvečer ker sem zdaj napisala zelo dolg next ampak sem ji izbrisal ker kao nisem bila prijavljena.celo jutro sem ga pisala.
03. maj 2014
BSB
sam zdej nažalost nemorem veččp pisat
03. maj 2014
Zakaj???
03. maj 2014
BSB
aja sam daveste one se ne poznajo
03. maj 2014
BSB
Lisin dan:
Zgodaj sem vstala in odšla nahranit živali,saj sem bila pri babici,ki ima kmetijo.V hlevu me je že čakala moja kobila Lili.Ko sem nahranila živali sem odšla v hišo pojesti zajtrk.Babica mi je rekla dokler ne bo kosilo naj grem jahat.To sem tudi storila.Najprej sem v hlev odšla po Lili in jo opremila.In že kot bi mignil sva bili na prašni cesti.Ta cesta je vodila na meni zelo poznana kraj.Tja sem večkrat zahajala kadar sem bila razburjena.Bilo je prelepo.Odšla sem se kot v preteklosti vsesti pod star hrast.Poslušala sem žvrgolenje ptic,šumenje listja in poleg vsega tega sem gledala Lili ko se je pasla. Kmalu mi je zazvonil telefon. Ko sem se oglasila mi je sestra rekla,da bodo kmalu prispeli k babici. Moja družina je odšla na morje dokler sem jaz bila pri babici. Hitro sem se povzpela na Lili in odjezdila domov. Bila sem cela umazana brž sem odhitela v sobo se preobleči. Ko sem se preoblekla sem odšla babici pomagati pripraviti mizo za kosilo. In kmalu je pozvonilo na vratih,bila je moja družina. Kosilo je bilo odlično.A kmalu smo morali oditi. Takoj ko smo prišli domov sem odšla v sobo se preobleči in pripraviti torbo (šolsko).Kmalu je oče vprašal če bomo pico in vsi smo bili zelo veseli saj večkrat nam skuha kosilo mama. In seveda ne pice. Med ˝večerjo`` sem omenila,da na našo šolo prihajajo dve novi učenki.Menda jima je ime Tjaša in Melissa. Ja sem slišala je odgovorila Violeta(sestra).Tjaša je od moje BFF soseda preselili so se.Potiho sem si rekla: ti imaš saj prijatelje.Ko sem pojedla se odšla v sobo in na postelji zaspala…
Lili:

03. maj 2014
BSB
Upam da je vredu?
Zvečer dobiste še Melissin dan.
03. maj 2014
BSB
Še kakšna oblačila je nosila Lisa:

http://www.skinnyjeans.com/images/large/teamskinnyjeans-brightblue_front.jpg

make-up,frizura in kllobuk:

03. maj 2014
BSB
sorte včeraj nisem mogla in danes verjetno tudi nebom mogla.In ker je zdaj konec počitnic nebom verjetno mogla prav dolgo pisat
04. maj 2014
piše the best story ever!!!!!!!!!1
06. maj 2014
BSB
tex evo zdej dobiste Melissin dan
06. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg